Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie nie nie :) Oj no dobra na 90% polece go dolphin gray + grube ziarno metalic ...

avant_b7rs4.jpg

Nie chce zadncyh oczojebow typu imola yellow a nogaro niby spoko ale tez za krzykliwy jak dla mnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden choy w sumie : dolphin metalik a daytona perla. A ja i tak planuje dorzucic troche grubego pylu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie :) Oj no dobra na 90% polece go dolphin gray + grube ziarno metalic ...

avant_b7rs4.jpg

Nie chce zadncyh oczojebow typu imola yellow a nogaro niby spoko ale tez za krzykliwy jak dla mnie :wink4:

to będziesz miał kolor jak Prezes :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden choy w sumie : dolphin metalik a daytona perla. A ja i tak planuje dorzucic troche grubego pylu ;)

dobra podkreta :wink4: dla Ciebie z foto story :kox:

http://www.audi-sport.net/vb/detailing/101414-audi-rs4-daytona-grey-pearl.html

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: http://cgi.ebay.co.uk/07-AUDI-RS4-4-2-V8-QUATTRO-Daytona-Grey-Big-Spec-/110630914460?pt=Automobiles_UK&hash=item19c21dc99c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal a calkiem mozliwe :wink4: Next week jade po lakier i cos tam z przodu sie bedzie malowalo ... Niestety na razie ebde sie poruszal troszke dwukolorowcem :thumbdown:

W weekend mam zamiar zasadzic silnik wstepnie i zrobic przyszlosciowe DP w wydechu oraz na 99% bede spawal uklad wydechowy w najblizszym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal a calkiem mozliwe :wink4:

jakoś nie jestem przekonany :mysli:

może zrób Never Endnig Story i walnij ją w kolor byłej B5? tak z sentymentu :decayed:

a jak już mowa o byłej to może niedługo będzie sławna... :naughty: :naughty: :naughty:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=178747.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend mam zamiar zasadzic silnik wstepnie i zrobic przyszlosciowe DP w wydechu oraz na 99% bede spawal uklad wydechowy w najblizszym czasie :)

nierdzewke wrzucasz?

czym to spawasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dev. A wujek znajomego spawa ... Chybe migiem. Super estetycznie nie musi byc byle sie trzymalo i nie rdzewialo

Michal myslalem o tym :D Ale bez przesady :) Ten bedzie fajny :) A akcenty zobaczy sie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TIG jest dobry, nawet bardzoo dobry, tylko pamietaj aby wydech wisiał swobodnie

bo jak bedzie gdzieś napiety to bedzie pekac na spawach i bedziesz sie wkurw...iał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze sobie poradzisz wierze w Ciebie :polew: :polew: :polew: :polew:

ja zawsze spadam wydech po kawalku na aucie, nigdy nie wrzucam całego po spawaniu

bo zwykle cos jest spierdo....lone i nie takie jak trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym przypadku tez tak bedzie :) DP poprzycinam kolanka i zaznacze/skleje i zawioze do spawania a reszte z kanalu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym walil na bialo do tego czarna fela i czarny dach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...