Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Są czarne recaro z bialą wstawka z rs4 , grzaniem i pamiecią :) Mam tez mozliwosc zamienic na biale recaro ale sam nie wiem :eusathink:

Moze nastepnym razem ogarniemy jakies foto wnetrza ale ciagle jest do lekkiego wykonczenia ;) Musze zmienic/poflokowac tunel srodkowy,schowek kierowcy i pasazera + wlozyc w koncu lampki sufitowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to auto to ma lekkie życie- tylko jest fotografowane i nowe graty dostaje a na codzień stoi w swoim bezpiecznym blaszaku z dala od tych składaków na podwórku.

a własnie- niby takie u Nosba zwykłe podwórko pod Suchedniowem - a tam SZOK- dwie RS4 B5 jedna RS4 B7 i jedna S4 B6- moło gdzie taką kolekcję można spotkać :thumbup1: .

Nosb fota piękna ale następnym razem muszisz mnie do blaszka wpóścić :decayed: :decayed:

Foteli bym na białe nie zmieniał- już za dużo tego białego będzie na aucie- fajny czarny środek wprowadzi tzw róanowagę i klasę :thumbup1: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wszystkie popaprance :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosb szybkie pytanie odnosnie przodu od b7. blotniki cioles i robiles z dwoch jeden czyli tyl od b6 a koncowka od b7 bo wiem ze sa inne przetloczenia na drzwiach czy po prostu kupiles od cabrio blotniki i spasowaly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz , pomysl , zobacz i nie kombinuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie kombinuje i czytam na roznych forach ze trzeba spawac. jestem ciekaw twojej opini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no to musial drzwi zmieniać albo coś bo są mówię inne przetłoczenia

audi4u.jpg

audi6.jpg

audi8.jpg

audi10x.jpg

audi20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no to musial drzwi zmieniać albo coś bo są mówię inne przetłoczenia

No przecie zmieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa:facepalm: myślałem po prostu, że drzwi nie będą pasować z b7 do b6 ale skoro pasują to ja sobie założę drzwi bo mam do zmiany (poprzednik spawał od strony kierwoscy i miał słabego lakiernika bo spieprzył malowanie reszty he:doh:) więc polecę całością skoro błotnik pasuje jak się zmieni drzwi to super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całe body prócz dachu jest ori z rs4 tył

wspawany reszta na trytytki :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem reszte już wiem nie wiedziałem tylko, że można drzwi z b7 wstawić do b6 i wtedy spasuje się do tego błotnik i cały przód:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wtedy z tylnim blotnikim zrobisz? Ja cie krece az takie trudne to do zrozumienia ? Jak chcesz wstawic sama morde ( nie podoba mi sie to ale co kto lubi ) to spawasz jak na obrazkach wyzej. Jak chcesz przerobic na b7 z drzwiami i tylem to musisz tylnie blotniki wspawac z b7 tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) A mialem update robic z zegarami S4 bo w koncu zamontowalem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...