Podnośnik samochodowy

wuju

zajebi**ta sprawa! sam myślałem nad kupnem takiego, ale do zmiany kół dwa razy w roku trochę to nie opłacalne. znajomy ma takiego, więc jak trzeba jadę do niego i wypożyczam :naughty: fajne jest w nim to że można unieść cały bok auta i np. zmienić dwa koła za jednym zamachem :wink4: nie wspomnę już o tym że potrafi unieść tak wysoko auto że bez problemu można wejść pod samochód :decayed:

do zmiany kół dwa razy w roku trochę to nie opłacalne

njo jesli tylko zmieniasz koła,to tak-mało opłacalny interes,ale są na Forum tacy,którzy spod auta prawie w ogóle nie wychodzą... :gwizdanie:

nie wiem,czy wziąłbym akurat ten z aukcji,ale ogólnie tego typu podnośniki są bardzo przydatne :wink4:

Kuźwa,wuju,młody prężny jestes co tam dla Ciebie ojebać 4 auta na zwykłym lewarku :decayed:

A tak poważnie to taki podnośnik daje radę, a jak masz kompresor to widziałem kiedyś na giełdzie takie podnośniki z poduszek od cięzarówek,podpinasz wąż i heja w góre :naughty:

do zmiany kół dwa razy w roku trochę to nie opłacalne

no ja tylko zmieniam koła :tongue4: ale w kilku samochodach, no i jeszcze w bmw dość często pewnie będzie tył zmieniany, i do tego zabawa z gwintem.. to by się przydało coś takiego.

a co do podnośnika to zależy mi żeby był niski i podchodził pod moje e30 :cool1:

no widziałem ostatnio tą poduszkę w akcji :kox:

ja mam tego typu żabę za 60 zł i prawie rok używania za sobą, często używam tego podnośnika i za każdym razem cieszę się że go kupiłem, bo praca lewarkiem jest do bani :)

jeżeli masz zamiar używać tego tylko do zmiany kół to kup taki zwykły z marketu :wink4:

ja mam podobne 2 :) chyba po 2 dyszki chodzą u nas :good:

są na Forum tacy,którzy spod auta prawie w ogóle nie wychodzą... :gwizdanie:

:decayed:

Ja dałem 50 zeta chyba w castoramie i jestem zadowolony a podnosiłem nim duże ciężary polecam ale nie za 160 zeta bo to dużo

50 zeta to kosztuje mała żaba,a ten który pokazał wuju to jest taka wielka locha jakiej uzywaja na wulkanizacjach :naughty:

do zwyklego uzytku wystarczy ta mniejsza żaba, trzeba wziasc pod uwage ze ta mniejsza podejsciesz pod bardziej zglebione auta

no właśnie potrzebuje coś co mi pod bmw wjedzie :decayed:

chyba trzeba będzie zwiedzić jakieś praktikery i zobaczyć na oczy jak to wygląda

tylko pamietaj ze bmw sie za zderzaki podnosi :gwizdanie:

tak na serio to kazdy ktory bedzie mial podobna konstrukcje bedzie spelnial swoja role, ja tez bym tyle nie dal za podnosnik

bullshit :decayed:

moje wcale duże nie są a żeby wjechać też za błotniki trzeba targać :)

Odgrzewam kotleta :kox:

Zmieniałem z ojcem koła w weekend i mam (a raczej miałem) ori lewarek, który z jakiegoś powodu dał ciała i całe szczęście, że ojciec raz dwa zakombinował podnośnik typu żaba coś jak w tej aukcji,

PODNOSNIK NISKOPROFILOWY LEWAREK ZABA 2.5T 2500kg (2814465215) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bo inaczej to szkody byłyby większe :kwasny:

Jak myślicie warto to coś zakupić ? Ojca marketowy po 2 latach niedomaga i nie trzyma ciśnienia. A drugiego lewarka jak ori nie chcę już !!

Kupilem na promocji hydrauliczny i jestem mega zadowlony, zero meczenia sie, podjezdzam i leciutko sobie podnosze, do wymiany kol idealny :) Zakup za***isty. Nie kupilem mega drogiego, dalem za niego chyba z 50 - 60 zl , juz nawet nie pamietam. A polowalem na okazje troche, bo kolega ojca taki mial i zbawienie ! Mam ori w audicy, ale ... po co mam sie z nim meczyc ? :)

Warto to mało powiedziane. Taki lewarek to często nie oceniona sprawa i ułatwia życie. Ja mam żabę YATO 2,5 T i radzi sobie nieźle, przy uniesionej całej osi po dłuższym czasie coś tam popuszcza ale nie znacznie.

Dźwignia obrotowa to też ważna rzecz bo i w tych trudniej dostępnych miejscach można ją łatwo napompować.

To się skuszę ;) normalnie ten ori lewarek napsuł mi tyle krwi i nerwów :wallbash:

Jak patrzę na te YATO po 200+zł i inne po 130-150zł to jest to ta sama konstrukcja tylko kolor i naklejki inne :whistling: