Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] A4 S-Line 2.0 TFSI Q


jarmary

Rekomendowane odpowiedzi

A sprawdzałeś go w Carfaxie czy nie miał żadnych przygód zanim przypłynął zza oceanu?

sprawdzalem i jest :good:

Super, szkoda, że Ameryka, ale bankowo będziesz zadowolony, jedynie z automatu pewnie nie.....Pozdro.

Powiem Ci szczerze ze ja szukajac auta chcialem tylko i wylacznie automata. Jak narazie jestem naprawde zadowolony, mozliwe ze z racji tego ze jestem takim leniem i nie chce mi sie machac ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, szkoda, że Ameryka, ale bankowo będziesz zadowolony, jedynie z automatu pewnie nie.....Pozdro.

Powiem Ci szczerze ze ja szukajac auta chcialem tylko i wylacznie automata. Jak narazie jestem naprawde zadowolony, mozliwe ze z racji tego ze jestem takim leniem i nie chce mi sie machac ręką.

To dokładnie tak jak ja. :wink4:

Niektórzy po prostu paplają na lewo i prawo jaki to automat jest "bee", a nawet obok takiego samochodu nie stali, nie mówiąc o posiadaniu.

Zresztą większość najlepszych fur na świecie jest auto, więc nie ma co się spierać co jest lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kotlet :polew:

zeby to byl temat 'prosze o logi do oceny' czy cos tego typu nie cierpiace zwloki to bylby kotlet, a to ze ktos pyta jaki zawias? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka niczego sobie :good:automat :good:miałem autko w automacie wygoda po mieście i w korkach,blachy rewelacja :good: szkoda,że nie było Cię na majowym spocie w Koszałku bym się przyjżał dokładnie live :naughty:

:cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...