Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miron wyrzuć fure ze zdjęcia i będzie kox fura szpeci krajobraz :confused4::mysli:

Opublikowano

tylko te koła jakieś małe :decayed:

Opublikowano

i byś w końcu obniżył zawieche z przodu.. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Miron wyrzuć fure ze zdjęcia i będzie kox fura szpeci krajobraz :confused4::mysli:

wniosek o kropka już poszedł :tongue4:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:55 _________________________________________________

tylko te koła jakieś małe :decayed:

:wallbash: :wallbash: :wallbash::bicz:

zdrajca[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:56 _________________________________________________

i byś w końcu obniżył zawieche z przodu.. :mysli:

perfekcji się nie poprawia :wink4:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 21:57 _________________________________________________a tak zbaczając z tematu - taka jest mina syna na wieść że wsiada do A4

eee721faef4fecb8.jpg

a taka nagroda że wysiadł bez płaczu :

2991b6b64b713f43.jpg

Opublikowano

o widzę że bejbi szykuje się na zlot a4 :hi:

Opublikowano
  • Autor

o widzę że bejbi szykuje się na zlot a4 :hi:

muszę go szkolić bo siedzi ponoć obok Oniaka :polew:

Opublikowano

Miron kto trzyma Twojego syna? :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Miron kto trzyma Twojego syna? :przebiegly:

a taki tam jeden cienias :)

Opublikowano

Levi's men :polew: to niech ten cienias troche poćwiczy bo przy bejbi wygląda marnie..

Opublikowano

co byś zmienił w tej fotce ? podziel się wiedzą :wink4

za dużo gór :polew:

Opublikowano
  • Autor

:>[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 22:15 _________________________________________________

Levi's men :polew: to niech ten cienias troche poćwiczy bo przy bejbi wygląda marnie..

:ssij:.......... :tongue4:

Opublikowano

:>[br]Dopisany: 05 Sierpień 2008, 22:15 _________________________________________________

Levi's men :polew: to niech ten cienias troche poćwiczy bo przy bejbi wygląda marnie..

:ssij:.......... :tongue4:

Buahahaha dobre :naughty:

Opublikowano

Miron

Zły kadr (m.in. po co widac te tlumiki? :tongue4::)

Robiles fote pod slonce?

Kolory moznaby fajniej podkrecic :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Flyer to była spontaniczna fotka - dlatego pytam na przyszłość na co zwracać uwagę przy robieniu fotki ( jestem laikiem :wink4: )

Opublikowano

Miron przede wszystkim to niech na zdjęciach nie będzie dachów budynków :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

chyba nie kumam - Poziu gdzie tam dachy widać :mysli:

Opublikowano

chyba nie kumam - Poziu gdzie tam dachy widać :mysli:

Miron1.jpg

Opublikowano
  • Autor
:hi::good: - cenna wskazówka[br]Dopisany: 06 Sierpień 2008, 10:03 _________________________________________________a na przyszłość nie rysuj mi po zdjęciu :polew:
Opublikowano

chyba nie kumam - Poziu gdzie tam dachy widać :mysli:

A prosiłem , żeby na "bani" nie pisać na forum :polew:

Opublikowano

miron gratuluje bo naprawde ten samochod to cos pieknego, mam tylko nadzieje ze kiedys spotka mnie taka sama przyjemnosc. mam pytanko ta navi jest z b7 jezeli tak to moglbys mi napisac na pw ile za nia dales tez bym chcial takie cacko razem z dvd. :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.