Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

czytacie w moich myślach - widzę plany znacie :naughty: - ale to wymaga troszke upływu czasu :wink4:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 10:45_________________________________________________dużo bardziej mnie rajcuje A5 ale praktyczność A4 nieporównywalna - życie pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo bardziej mnie rajcuje A5 ale praktyczność A4 nieporównywalna - życie pokaże :)

twoja B6 dla żonki i małego Mironka a dla ciebie A5 :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest myśl :mysli: - Poziu walnij mi tylko przelewik 50 tyś zł i unazm że za***iście mi doradziłeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest myśl :mysli: - Poziu walnij mi tylko przelewik 50 tyś zł i unazm że za***iście mi doradziłeś :decayed:

Mironku trzeba było mówić od razu...pierdyknę ci seteczkę, żebyś tylko dobre wyposażenie wziął... :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron78 czy przy wymianie navi+ na rns-e'a musiałeś wymieniać coś jeszcze? I za ile dałbym rade sprzedać navi+ orientujesz się może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron78 czy przy wymianie navi+ na rns-e'a musiałeś wymieniać coś jeszcze? I za ile dałbym rade sprzedać navi+ orientujesz się może?

Wyjmujesz NAVI+, kupujesz RNS-E i wkładasz - nic więcej nie wymieniasz ani nie dokupujesz ( chyba że chcesz to rozbudować o inne sprzęty typu DVD i.t.p ) Osobiście Navi+ którego miałem w idealnym stanie z mapami i ori dokumentami sprzedałem za 800 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron78

Wyjmujesz NAVI+, kupujesz RNS-E i wkładasz - nic więcej nie wymieniasz ani nie dokupujesz

ale ciągniesz też CANy z zegarów... Miras już zapomniał jak mu to robił jego magik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miron78

Wyjmujesz NAVI+, kupujesz RNS-E i wkładasz - nic więcej nie wymieniasz ani nie dokupujesz

ale ciągniesz też CANy z zegarów... Miras już zapomniał jak mu to robił jego magik :wink4:

Przed tą operacją siedziałem w mironowozie, chłonąłem bose..., to było w Wiśle... :decayed:,

Miron jak w amoku powtarzał:

- Czuję, że Alvaro nadchodzi, czuję, że alvaro nadchodzi, czuję, że alvaro nadchodzi... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taktuś

- Czuję, że Alvaro nadchodzi, czuję, że alvaro nadchodzi, czuję, że alvaro nadchodzi... decayed

:polew: :polew: nadszedł ewentualnie doszedł (czyt. zrobił swoje) i poszedł... :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taktuś

- Czuję, że Alvaro nadchodzi, czuję, że alvaro nadchodzi, czuję, że alvaro nadchodzi... decayed

:polew: :polew: nadszedł ewentualnie doszedł (czyt. zrobił swoje) i poszedł... :polew: :polew:

nadszedł , nic nie ciągnoł i poszedł :decayed:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 08:13_________________________________________________

miron78[/color][/b]

Wyjmujesz NAVI+, kupujesz RNS-E i wkładasz - nic więcej nie wymieniasz ani nie dokupujesz

ale ciągniesz też CANy z zegarów... Miras już zapomniał jak mu to robił jego magik

A fakt - zapomniałem - ale to kosmetyka ( czas roboczy 15 min a koszt to 2 kabelki ) i to całe rezanko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzaki mnie tu zmienić prosze na S-Line, bo będzie foch :D

nawet nie żartuj - bo zew. s-line chodzi mi po głowie od samego początku - ale troszke mi kasy zawsze było szkoda ( jakbym miał furke jeszcze trzymać z 5 lat to może i by się opłacało ) ale jak narazie nie chcę już kasy topić - choć wiem że po tym modzie autko zmieniłoby się diametralnie.A co do zew. s-lina to wydaje mi się że fele musiałyby iść do zmiany, na takie bardziej "sport". Nie widziałem jeszcze B6 z zew. s-line + mój kolor + polerki 18. Całość mogłaby się troszke gryść.Do s-line zew. najbardziej nie pasujące fele do chyba właśnie polerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki procent przyciemnienia masz ?

zciemnione tylne szybki ( folia 3M FX35 ) czyli 35% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...