Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

jaki procent przyciemnienia masz ?

zciemnione tylne szybki ( folia 3M FX35 ) czyli 35% :)

super sie prezentuja :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę skromny i powiem, że za***iście mi koleś z folią doradził - osobiście jestem mega zadowolony :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę skromny i powiem, że za***iście mi koleś z folią doradził - osobiście jestem mega zadowolony :good:

:decayed:

ja zrobilem tak http://www.a4-klub.pl/smf/mazowieckie/grupowe_przyciemnianie_szyb-t77743.0.html;new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniutko, chyba bardzo podobnie do mojego :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniutko, chyba bardzo podobnie do mojego :good:

no wlasnie pytalem o Twoja folie bo ja mam 20% ale wyglada podobnie :wink4: tyle ze ja mam Amerlite - moze roznica w odcieniu

w kazdym razie jest cool :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładniutko, chyba bardzo podobnie do mojego :good:

no wlasnie pytalem o Twoja folie bo ja mam 20% ale wyglada podobnie :wink4: tyle ze ja mam Amerlite - moze roznica w odcieniu

w kazdym razie jest cool :good:

przy zciemnianiu szybek dużo też zależy od rodzaju i jakości folii ( oprócz parametrów oczywiście ) ale tak naprawdę zdjęciami niema się co sugerować - co fotka to inny odcień wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem auto na żywo i nic specjalnego :tongue4:, kolor średni, lakier zaniedbany, w środku strasznie brudno, silnik ciągnie jako tako ale może dlatego że z górki było może :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem auto na żywo i nic specjalnego :tongue4:, kolor średni, lakier zaniedbany, w środku strasznie brudno, silnik ciągnie jako tako ale może dlatego że z górki było może :kox:

:polew::tongue4:

zapomniałeś dodać że szpachla na dachy się rozwarstwiała i coś szumiało po przekroczeniu 80km/h :decayed:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 22:25_________________________________________________Kuredu już nie musisz się odgryzać za to, że chciałeś się zamienić a ja nie byłem zainteresowany :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem [nie]przyjemnosc ogladac to auto na zywo 2 razy...

Gdyby miron nie psikal wszystkiego PLAKiem :thumbdown: to byloby jako tako :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer nawet mnie nie denerwuj.............plak :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

plak to ja pamiętam z czasów fiata 126p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miron nie psikal wszystkiego PLAKiem :thumbdown: to byloby jako tako :good:

to już wiem dlaczego ostatnio jak siedziałem u niego w wozidle i dotykałem deski rozdzielczej to miałem tłuste ręce :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wiem dlaczego ostatnio jak siedziałem u niego w wozidle i dotykałem deski rozdzielczej to miałem tłuste ręce :gwizdanie:

to nie dlatego

Miron jak wieczorem zerwie się z łańcucha to jedzie do centrum miasta :naughty: i wyrywa "tłuste" sztuki :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron jak wieczorem zerwie się z łańcucha to jedzie do centrum miasta :naughty: i wyrywa "tłuste" sztuki

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron jak wieczorem zerwie się z łańcucha to jedzie do centrum miasta :naughty: i wyrywa "tłuste" sztuki

nie wyrywam - same wskakują :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takie fele to kazdy wyploszony dziewoj w Knurowie poleci :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:tongue4:[br]Dopisany: 14 Maj 2009, 12:50_________________________________________________czasy się zmieniają, już nie tylko ja na nich śmigam po wsi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasy się zmieniają, już nie tylko ja na nich śmigam po wsi

czyli masz konkurencje :gwizdanie:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty:

nawet w klubie jest (B5 by Somes) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...