Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo ładne audi.miałem kiedys w kupnie tez 1.8 tylko 163 konie i tez Q ale goscio powiedział ze pali srednio 13litrów...(troche sporo) A jak jest u Ciebie?

powiem tak , spalanie może być dość rozbierzne, jeżeli by sie postarać to można spalić 9 ( lecz to bardziej toczenie sie do przodu a nie jazda ) a z drugiej strony spalanie na poziomie 14-15 też nie jest ciężkie do osiągnięcia.W moim przypadku gdzie narazie sie delektuje jazdą spalanie 10-11l[br]Dopisany: 06 Listopad 2007, 16:38 _________________________________________________No i pierwszy krok w zmianach mojej furki poczyniony - zaczołem od najważniejszej sprawy ( posiadacze 1.8T się chyba ze mną zgodzą ;) ) a mianowice dopuszczenia uwięzionych koni do pracy. Jak już w jednym z tematów wspominałem moja furką opiekował sie bedzie w pełni CompSport i jak narazie EFEKT :th: O wynikach będziemy rozmawiać po wizycie na hamowni ( 26.11.2007 ) jak narazie jejździ się eleganco, programik taki narazie lajtowy ( bez przesady ) natomiast odwiedziłem hamownie przed programem i furacz trzymał serie czyli powinno byc OK.

Chętnie sprawdziłbym furke stając na kresce z ( Brynią, Rexem, Poźkiem, Adamoo i innymi ) oczywiście z czystej ciekawości i porównania maszyn i możliwości ;) [br]Dopisany: 22 Listopad 2007, 10:53 _________________________________________________i jeszcze mam pytanko do wszystkich ( dotyczy kolejnych zmian ) jakie fele widzicie w mojej A4

1.Ori S-line te które są,

2 MAM8 polerki ( ale w gre wchodzą tylko 17 ) - jak to widzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście MAMy już mi się 'opatrzyły'. może warto poszukać czegoś czego jeszcze nie było?? a jeśli wybierasz tylko spośród tych dwóch to od biedy MAMy mogą być, będą wyglądały przynajmniej trochę inaczej niż seria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mironku, jak dla mnie fele są okej ( MAM-y mi sie nie podobaja osobiscie )i nie zmieniał bym ich no chyba ze na takie co Ja mam lub na 18stki ale sam powiedziałeś ze nie chcesz .... ORI fela to ORI ,

graty modów w compostowni i czekam na wyniki z hamowni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się dojechać na hamownie, wykresik wkleje dziś wieczorkiem w odpowiednim dziale.Programik w wersji obecnej ( jak wyżej wspominałe narazie delikatny ) kręci furacza na 210 kucy i niecałe 290nm ( wykres pokaże dokładnie ) mimo tego jak dla mnie różnica jest w jeździe spora.Zobaczymy jakie zmiany wniesie program 2 ( przygotowany dla mnie na wiosne- oczywiście tymrazem już darmowo) obecny to ponoć wersja na zime :D choć dla mnie mogłoby tak zostać, nie chciałbym zbytnio podciągać parametrów no ale zaufam compotom i jak twierdzą że spokojnie jeszcze się da to niech robia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kat jeszcze jest?? dadzą rade wyłączyć 2 sonde lambda??

tak jeszcze jest i narazie chyba będzie bo o gazie nie myślę[br]Dopisany: 28 Listopad 2007, 19:25 _________________________________________________

No Miron gratulacje, KM wyszło sporo :kox:, ale niutków cos malutko :polew:

hhhhmmmmm Bryniu trudno mi to oceniać (szpecem w tej dziedzinie nie jestem ) ufam im i każdą ich prace i decyzje uszanuje.Tak czy inaczej ma to być wstępny program, taki pośredni bo ponoć po ustawieniach widzą że można jeszcze go podkręcić.Okres zimowy mam sobie pojejździć tak jak jest i na wiosnę podjechać i wgrają mi wersje ostateczną - mi osobiście to odpowiadało i dałem im wolną ręke co do prac nad moim autkiem.Zresztą z troski o swój silniczek zawsze proszę o delikatny program ( czym ma rację czy też nie mam się czego obawiać to nie wiem ) ale z B5 w VTG było identycznie dało sie zrobić 180 kucy ale zjechali na 170 i do dziś furacz chodzi bezawaryjnie - więc jak narazie dla mnie jest :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryniu nie da się zrobić więcej jak 207KM u Ciebie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryniu nie da się zrobić więcej jak 207KM u Ciebie :tongue4:

Poziek ale mowa o samym programiku czy ogólnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio troche pomodziłem w mojej furce i co wyszło ? ano delikatnie przyciemnione szybki i Bi-xenonik :naughty:Szybki rewelka a swiateła jeszcze nie wiem jak świecą bo założyłem je godzine temu więc jak narazie jest jasno za oknem ( w ciągu dnia różnicy raczej nie widać, zobaczymy wieczorkiem + oczywiście sobaczymy jak się ma sprawa z długimi światłami ) a wygląd zewnętrzny zdecydowanie na :th: Na tym chyba będzie koniec modów na dłużej, chyba że ktoś może coś doradzić ( co by na moim miejscu zmienił ) nie mówiąc o np. wymianie Navi na RNSe

Fotki modów w 1 poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co to tylko fela fela.. :kox:

No chyba ze chce Ci sie bawic w zderzaczki od eSy.. :decayed:

Nic wiecej jej nie trzeba.. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co to tylko fela fela.. :kox:

No chyba ze chce Ci sie bawic w zderzaczki od eSy.. :decayed:

Nic wiecej jej nie trzeba.. :th:

Decyzja już zapadła że fela zostaje ori S-line ( jak na pierwszych zdjęciach ) a zderzaki od S4 są :th: ale niechce topić wiekszej kaski w auto więc raczej to tyle na dzisiaj i dalsze jutro.[br]Dopisany: 09 Grudzień 2007, 21:01 _________________________________________________

No felga zimowa zabija...

Flyer to co widzisz to fele z S4 w wersji zimowej za całe 110zł za kpl. :polew: ( a tak na poważnie długo myślałem czy zostawić gołe stalówki czy zakryć je kołpakami które zostały mi z B5...................no i zakryłem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne jaja

po dwóch miesiącach dopiero dojrzałem nowy mironowóz

no stary po prostu bajka ja też taki chce

tak więc za rok jak będziesz sprzedawał to go biorę oczywiście licze na spory klubowy rabat :D

po prostu zajebiaszcza furka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdeniu rozumiem że odrazu po kupnie zmienił byś kolorek na czarny i motorek na dieselka ;)[br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 23:22 _________________________________________________no i wreszcie największe mody poczynione ( oprócz zmiany softu ) RNS-E + DVD już śmiga ( dzięki Alvaro ) a dzisiaj wymieniłem felunek ( fotki 1 post ) nie wiem jak ocenicie fotki ale na żywo dla mnie rewelacja a to chyba najważniejsze.Co do felunku to najwięcej wątpliwości było czy będzie on ciekawie wyglądał z tym kolorkiem - wg mnie jest miodzio - Flyer możesz ocenić i porównać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...