Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiem, ze sa lepsze opcje od wranglera, ale one nie maja mozliwosci zrzucenia dachu, wywalenia drzwi czy polozenia przedniej szyby, a to fajne gadgety na lato :cool1:

w 70% to ma byc zabawka, a w dalszej kolejnosci offroadowa bestia

Opublikowano
  • Autor

Co za menda nawet nie podziękował :bicz3:

zapomiałem :D dzieki :) bo negocjacje zajeły 4 dni :D

i wyleciało mi to z głowy :)

Opublikowano

Proszę :hi:

Opublikowano

wiem, ze sa lepsze opcje od wranglera, ale one nie maja mozliwosci zrzucenia dachu, wywalenia drzwi czy polozenia przedniej szyby, a to fajne gadgety na lato :cool1:

w 70% to ma byc zabawka, a w dalszej kolejnosci offroadowa bestia

jesli zabawka to tak :good:
Opublikowano

Co za menda nawet nie podziękował :bicz3:

zapomiałem :D dzieki :) bo negocjacje zajeły 4 dni :D

i wyleciało mi to z głowy :)

Gralem na czas.

4 dni potrzebowalem zeby wykleić z 3 jedna :decayed:

Opublikowano
  • Autor

domyśliłem sie :D:polew:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

LED dorezany

379193_3816879680358_1519763388_n.jpg

zderzak sline przedlift z grilem

18030_3534318576507_533822614_n.jpg

156218_3526958992522_1067951182_n.jpg

w między czasie naprawiłem felerna pompe oleju :)

486547_3141955487675_54527535_n.jpg

539265_3141953407623_1198618994_n.jpg

255569_3127965217927_4319749_n.jpg

tak wyglądała wiązka lewa tylnego hamulca ręcznego :)

399624_3229469195463_1299092445_n.jpg

jakies pierdoły w srodku tez porobiłem ale nie mam fot

szyby tył sciemnione jak fabrycznie

557845_3298783968289_2008543024_n.jpg

led rejestracji :)

foty zrobie ja załoze lato :)

w miedzy czasie rezałem :) to

295685_3963541506812_197677948_n.jpg

Opublikowano

ładnie wyszło :wink: dopracował byś pierwszą stronę jakis fotki by sie przydały

Opublikowano
  • Autor

zrobie po swietach jak juz nawoskuje i lato założe :)

Opublikowano

ładniuchna;) czarny przod miazga,

a co do wiazki recznego to mnie tez czeka wymiana na dniach lewej strony;p

Opublikowano
  • Autor

no ja kupiłe wiązke w ASO

rozebrac pół auta musiałem zeby przelutowac kable

541301_3260506651380_945025693_n.jpg

530217_3229471355517_1482178430_n.jpg

557574_3260507411399_1033433366_n.jpg

Opublikowano

a co sie z tymi wiązkami dzieje ze trzeba zmieniać????

Opublikowano
  • Autor

parcieje kabel i nie działa ręczny

mi sie zablokowalo koło na parkingu i nie ma opcji ruszenia :)

trzeba odkrecic tył zacisku znacyz ten silniczek i poluzować zacisk

i zawsze o dziwo to jest lewe koło bo to nie pierwszy znany mi przypadek :)

Opublikowano

No, daje radę ta czarna gęba... :decayed::decayed:

Opublikowano

Ale wysoko :wink:

Opublikowano
  • Autor

o nie nie :) nie dam sie namówić :)

a6 = dupowóz

lupo i motor = sie zabawka :)

Opublikowano

a z Lupo coś jeszcze robisz?

Opublikowano
  • Autor

no nic :D bo nie ma co :D ale juz nazbierałem jakiś dupereli :) i pare rzecz ytrzeba zrobić bo nigdy mi sie nie chciało :)

musze zamek naprawić w drzwiach kierowcy bo chyba krańcowka nie działa

pas przedni musze zmienić :) bo ja mam troche pekniety :) a nowy trafiłem w super pieniażkach :)

mam nowe lampy do tyłu :D

rozrusznik który wyje :D jak swinia :D

hahaha:)

ale najpierw musi byc ciepło :D zeby można było wyprowadzic go z garażu i przeprowadzic do garazu :D

---------- Post dopisany 22-03-2013 at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2013 at 13:28 ----------

482343_4022802668304_529848833_n.jpg

Opublikowano

zacznij juz odsniezac bo my po poludniu wpadniemy silna ekipa ;) do zobaczenia:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.