Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nuda mnie zabija :) więc musze działac :D

Opublikowano
nuda mnie zabija :) więc musze działac :D

:thumbup1:

Opublikowano

No ładnie to wygląda, gratki :)

Opublikowano

Dobry pomysł na nudę :thumbup1:

Opublikowano

Piotrek to wpadnij do mnie dla zabicia nudy, porezamy razem bo u mnie troche klamotow lezy ale natchnienia brak;)

Opublikowano
  • Autor

Zapraszam do mnie z gratami :) i porezamy :D

Garaż zawsze w soboty dostępny :D

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ----------

Poskładane :) wszystkie koła oby do wiosny !!!!!

1781906_10200679747395939_2146827917_n.jpg

1897998_10200679748755973_1301760995_n.jpg

poler śrubek

1510817_10200679747795949_905824699_n.jpg

poskładane wszystkie

1798024_10200679748075956_316978178_n.jpg

Opublikowano

bardzo fajny felunek, ciekawe jak się będą oponki spisywały, myślałem o nich ale naczytałem się że głośne, po moich ostatnich vredestein mam dość hałasu w aucie :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

za tą cene co je kupiłem to chyba mi to nie będzie przeszkadzać :)

Opublikowano

Ładnie wyszło . Robisz przymiarek czy czekasz do wiosny??

Opublikowano
  • Autor

czekam do wiosny bo jakbym je teraz załozył to już bym nie zdjał :D

Opublikowano

W końcu porządne koło... mam w tym swój udział :naughty::grin:

Opublikowano
  • Autor

tak marudzenie żebym sprzedał stare :)

Opublikowano
Do A5-tki to byś musiał roztaczać otwór chyba że 6 byłą po lifcie...

Nie chciałbym robić OT w temacie boberka, ale po-lift C6 też ma piastę 57,1mm:wink: Na marginesie - super te BBS'ki - sam szukam coś na wiosnę do siebie i jest to jeden z faworytów :thumbup1:

Opublikowano
Do A5-tki to byś musiał roztaczać otwór chyba że 6 byłą po lifcie...

Nie chciałbym robić OT w temacie boberka, ale po-lift C6 też ma piastę 57,1mm:wink:

To z jakiej paki na ori 19" od B8 które sprzedaję też jest numer zaczynający się od 4F0 ? Jak sprzedają je do C6-tki to dokładają ori pierścień ? Nie wydaje mnie się... :decayed:

Bober (tak wiem nie po nazwisku, ale to było z premedytacją... :decayed: ) gdzie masz kod koloru dla mnie ?? :decayed:

Opublikowano
Do A5-tki to byś musiał roztaczać otwór chyba że 6 byłą po lifcie...

Nie chciałbym robić OT w temacie boberka, ale po-lift C6 też ma piastę 57,1mm:wink:

To z jakiej paki na ori 19" od B8 które sprzedaję też jest numer zaczynający się od 4F0 ? Jak sprzedają je do C6-tki to dokładają ori pierścień ? Nie wydaje mnie się... :decayed:

Bober (tak wiem nie po nazwisku, ale to było z premedytacją... :decayed: ) gdzie masz kod koloru dla mnie ?? :decayed:

Łukasz chlopaki dobrze prawia, C6 polift ma otwory jak B6, B7, sam wrzucalem do siebie felgi na zime z B6 i keine problem;) takze dajesz piataka albo stawiasz flaszke... :grin:

Opublikowano
  • Autor
Do A5-tki to byś musiał roztaczać otwór chyba że 6 byłą po lifcie...

Nie chciałbym robić OT w temacie boberka, ale po-lift C6 też ma piastę 57,1mm:wink:

To z jakiej paki na ori 19" od B8 które sprzedaję też jest numer zaczynający się od 4F0 ? Jak sprzedają je do C6-tki to dokładają ori pierścień ? Nie wydaje mnie się... :decayed:

Bober (tak wiem nie po nazwisku, ale to było z premedytacją... :decayed: ) gdzie masz kod koloru dla mnie ?? :decayed:

dziś jest poniedziałek !!!!!!!!! PRAWDA :D

wiec dziś bede u nich :) po 15 to sie zapytam gamoniu :D

Opublikowano

OKO synek czekam :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

niestety ten kolor nie ma numeru bo jest kombinowany :D oni sami nie wiedzą :)

---------- Post dopisany 26-02-2014 at 07:40 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 17:38 ----------

Nie wytrzymałem wczoraj ZIMY JUŻ nie będzie :)

1604908_10200727793277056_209777370_n.jpg

Opublikowano
:slina: jest pięknie Piotrek! :good:
Opublikowano

Pasuje :thumbup1:

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

Miałeś relingi czarne ?? bo też takie chce :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.