Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Cena nowej B6


maciekpolanica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Orientuje się ktoś ile kosztowała nowa B6 w salonie ?? Moze ktoś ma cennik aut z tamtych lat:) Interesują mnie ceny dopłaty rożnych pakietów dodatkowych np.: s-line zewnętrzny, parctronik itp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś ile kosztowała nowa B6 w salonie ??

nowej B6 raczej ni kupisz :gwizdanie:

Czytasz ze zrozumieniem? :decayed:

sam jestem Ciekaw ile mogła kosztować, nie było to tak dawno, moze ktoś od nas z forum kupował nówkę sztukę? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kosztowała 115 tys brutto, kupiona w salonie w Wawie w 2005, więc pewnie już z jakimś rabatem, bo zeszłoroczny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwonilem i powiedzieli ze to juz model nieprodukowany i nie maja takich informacji - chyba chcieli mnie zbyc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwonilem i powiedzieli ze to juz model nieprodukowany i nie maja takich informacji - chyba chcieli mnie zbyc:)

na 100 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obraz001f.th.jpg

Skan pochodzi z gazety auto świat z 2001 roku, są tam również wszystkie pozostałe samochody produkowane w tamtych latach które wychodziły na polski rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: nawet nie wiedziałem, że B6 występowały w wersji bez klimy... Wg tego skanu w 1.6 i 1.9 TDI 100 km klima była za dopłatą :blink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shocked: nawet nie wiedziałem, że B6 występowały w wersji bez klimy... Wg tego skanu w 1.6 i 1.9 TDI 100 km klima była za dopłatą :blink

Były,były

Ktoś na forum jest co ma B6 bez klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shocked: nawet nie wiedziałem, że B6 występowały w wersji bez klimy... Wg tego skanu w 1.6 i 1.9 TDI 100 km klima była za dopłatą :blink

Były,były

Ktoś na forum jest co ma B6 bez klimy

No masakra, B6 nie miała klimy w standardzie :shocked:

Człowiek się całe życie uczy o :audi::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury. W B6 klimatyzacja była standardem. Pokażcie mi B6 bez klimy, to będę bardzo zdziwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury. W B6 klimatyzacja była standardem. Pokażcie mi B6 bez klimy, to będę bardzo zdziwiony.

kiedyś ktoś na forum pokazywał B6 bez klimy- ale może to było spowodowane faktem, że ktoś sobie zamówił auto bez klimy celowo :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś ktoś na forum pokazywał B6 bez klimy- ale może to było spowodowane faktem, że ktoś sobie zamówił auto bez klimy celowo :mysli

Poprzedni właściciel był alergikiem i to podobno był powód braku klimatyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...