Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak lustrzanka to jaka? :D do 2500zł ??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a czym się różni D40 od 60 i 90 ? [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 16:41_________________________________________________a moze tanio gdzieś bym taką używke dorwał :mysli:

http://allegro.pl/nikon-d60-torba-i1301806673.html

jak napisał kolega wyżej -> D40 nie ma możliwości nagrywania filmów

i nie ma systemu czyszczenia matrycy, trzeba to zrobić ręcznie ( ja mam aparat 2 lata i narazie jeszcze tego nie musze robić :)

Opublikowano

Jeżeli nie masz jakiś mega ambicji i nie jesteś jakiś wprawny w fotografii, to ja celowałbym w hybrydę. Dla amatora fotografii byłaby to idealna opcja, dobre zdjęcia, mniej roboty dla fotografa i większe możliwości w niższej cenie ;)

Panasonic DMC-FZ100- dobra hybryda, mega zoom i do tego filmy full hd: http://allegro.pl/panasonic-dmc-fz100-nowosc-fvat-gw-2lata-i1294322346.html

Jestem przekonany, że byłbym w 100% zadowolony z tego sprzętu, a i tak nie wykorzystałbyś w pełni jego możliwości.

Recenzja i testy z przykładowymi zdjęciami:

http://www.fotopolis.pl/index.php?n=11214

http://www.fotopolis.pl/index.php?n=11220

http://www.fotopolis.pl/index.php?n=11212

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli nie masz jakiś mega ambicji i nie jesteś jakiś wprawny w fotografii, to ja celowałbym w hybrydę. Dla amatora fotografii byłaby to idealna opcja, dobre zdjęcia, mniej roboty dla fotografa i większe możliwości w niższej cenie ;)

Panasonic DMC-FZ100- dobra hybryda, mega zoom i do tego filmy full hd: http://allegro.pl/panasonic-dmc-fz100-nowosc-fvat-gw-2lata-i1294322346.html

Jestem przekonany, że byłbym w 100% zadowolony z tego sprzętu, a i tak nie wykorzystałbyś w pełni jego możliwości.

hyyyyyy.... tak mi sie ten D60 spodobał :decayed:

Opublikowano

Musisz sam wybrać, nikon d60 ma już prawie 3 lata, ja polecam Tobie tego Panasonica FZ-100, nowy b. dobry sprzęt. Moim zdaniem w rękach amatora hybryda sprawdzi się dużo lepiej i zrobi lepsze zdjęcia jak lustrzanka w tych samych, niedoświadczonych dłoniach ;) Wiem to po sobie, do wczoraj miałem lustrzankę i dwa obiektywy :gwizdanie:

Oczywiście nie musi być to akurat ta hybryda, którą podałem, jest wiele innych aparatów godnych polecenia ;)

Opublikowano

Musisz sam wybrać, nikon d60 ma już prawie 3 lata, ja polecam Tobie tego Panasonica FZ-100, nowy b. dobry sprzęt. Moim zdaniem w rękach amatora hybryda sprawdzi się dużo lepiej i zrobi lepsze zdjęcia jak lustrzanka w tych samych, niedoświadczonych dłoniach ;) Wiem to po sobie, do wczoraj miałem lustrzankę i dwa obiektywy :gwizdanie:

Oczywiście nie musi być to akurat ta hybryda, którą podałem, jest wiele innych aparatów godnych polecenia ;)

tylko lustro determinuje cię do pracy i nauki. jak posiadziesz odp wiedze - zdjecia beda niesamowite. a hybryda konczy sie na checiach. nic z niej wiecej nie uzyskasz.

Opublikowano

tylko lustro determinuje cię do pracy i nauki. jak posiadziesz odp wiedze - zdjecia beda niesamowite. a hybryda konczy sie na checiach. nic z niej wiecej nie uzyskasz.

Zgadzam się z tobą, dlatego wcześniej napisałem, że jeżeli przyszły nabywca aparatu nie jest zbyt ambitny to ja celowałbym w stronę hybrydy ;) Jeżeli natomiast chce się dalej rozwijać w dziedzinie fotografii to wiadomo- lustro :)

Opublikowano

tylko lustro determinuje cię do pracy i nauki. jak posiadziesz odp wiedze - zdjecia beda niesamowite. a hybryda konczy sie na checiach. nic z niej wiecej nie uzyskasz.

Zgadzam się z tobą, dlatego wcześniej napisałem, że jeżeli przyszły nabywca aparatu nie jest zbyt ambitny to ja celowałbym w stronę hybrydy ;) Jeżeli natomiast chce się dalej rozwijać w dziedzinie fotografii to wiadomo- lustro :)

ja zakladam, ze kazdy czlowiek powinien dażyć do perfekcji :cool1:

Opublikowano

NEX-3, LUb NEX-5 ..mam i robi fotki miazga tzn Nex-5 from Sony :D

Opublikowano

Sam niedawno kupiłem Canona 500D, wg mnie świetny aparat, do tego filmy w HD nagrywa co było dla mnie bardzo ważne. Dałem za niego 2500zł w Media Markt z obiektywem 18-55. Generalnie polecam :good:

Opublikowano
  • Autor

Sam niedawno kupiłem Canona 500D, wg mnie świetny aparat, do tego filmy w HD nagrywa co było dla mnie bardzo ważne. Dałem za niego 2500zł w Media Markt z obiektywem 18-55. Generalnie polecam :good:

właśnie oglądałem go i też ciekawa oferta :good:[br]Dopisany: 06 Listopad 2010, 10:56_________________________________________________Panowie a co mówicie na tą oferte?

http://allegro.pl/nikon-d60-sigma-18-200-dc-os-hsm-gwarancja-i1300522000.html

?

Opublikowano

Jako użytkownik Canona 500D polecam :) co do zalet , koledzy już napisali , ja się mogę jedynie pod tym podpisać ;)

Opublikowano

Ja wymieniłem w nim szkiełko na sigmę 18-200 ze stabilizacją i jestem bardzo zadowolony...

Opublikowano

tyle już pisaliśmy porad, przykładowych modeli, ja lubie nikony, kto inny panasonici czy canony... po tym wszystkim coś czuje, że jak jozek726 w końcu kupisz ten aparat, to uciekniesz z a4-klub.pl na rzecz kochamfotografowac.pl :polew:

a poważnie, to jak już się na coś zdecydujesz, to nacykaj troche i wrzuć foty :travolta:

Opublikowano

Jozek i co kupiles :?:

bo ja jestem na etapie kupna i potrzebuje pomocy :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

hyy sa dwa modele NIKON D60 i właśnie Canon 500D sam nie wiem jaki :gwizdanie:

jest fajny nikon d60 + fajny obiektyw za 1900zł troche uzywany i sie nad nim zastawawiam :mysli:

a dokładnie :

http://allegro.pl/nikon-d60-sigma-18-200-dc-os-hsm-gwarancja-i1300522000.html

Opublikowano

ja chce cos nowego i na raty wiec allegro nawet nie przegladam :>

jade dzis do Saturna zobaczyc co maja w ofercie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja chce cos nowego i na raty wiec allegro nawet nie przegladam :>

jade dzis do Saturna zobaczyc co maja w ofercie :gwizdanie:

tez bym wolał na raty ale mi nie dadzą ;(

to daj mi znać co i jak ;)

Opublikowano

Ja bym brał - http://allegro.pl/nikon-d80-nikkor-18-70-mm-ed-karta-4gb-i1289274666.html

lub szukal uzywki Canona 40D lub 50D. Pamietaj o ergonomii. Canon 500D to sprzet do damskiej dloni. Korpus musi być duzy. idz do sklepu i wymacaj kazdy korpus. to jest wbrew pozorom bardzo wazne.

Opublikowano
  • Autor

Ja bym brał - http://allegro.pl/nikon-d80-nikkor-18-70-mm-ed-karta-4gb-i1289274666.html

lub szukal uzywki Canona 40D lub 50D. Pamietaj o ergonomii. Canon 500D to sprzet do damskiej dloni. Korpus musi być duzy. idz do sklepu i wymacaj kazdy korpus. to jest wbrew pozorom bardzo wazne.

ale do tego musiałbym dokupić obiektyw nie? co polecasz? :mysli: jakiś bym chciał ze stabilizatorem obrazu odrazu [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 11:59_________________________________________________nie lepiej jak byłby już z obiektywem? taniej by nie wyszło? :mysli:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:21_________________________________________________1800 zł za niego :

http://allegro.pl/nikon-d60-sigma-18-200-dc-os-hsm-gwarancja-i1300522000.html[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:35_________________________________________________no ale ma 2 lata to już troche jest :gwizdanie:

Opublikowano

Ja bym brał - http://allegro.pl/nikon-d80-nikkor-18-70-mm-ed-karta-4gb-i1289274666.html

lub szukal uzywki Canona 40D lub 50D. Pamietaj o ergonomii. Canon 500D to sprzet do damskiej dloni. Korpus musi być duzy. idz do sklepu i wymacaj kazdy korpus. to jest wbrew pozorom bardzo wazne.

ale do tego musiałbym dokupić obiektyw nie? co polecasz? :mysli: jakiś bym chciał ze stabilizatorem obrazu odrazu [br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 11:59_________________________________________________nie lepiej jak byłby już z obiektywem? taniej by nie wyszło? :mysli:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:21_________________________________________________1800 zł za niego :

http://allegro.pl/nikon-d60-sigma-18-200-dc-os-hsm-gwarancja-i1300522000.html[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 12:35_________________________________________________no ale ma 2 lata to już troche jest :gwizdanie:

D60 to shit. bierz D80.

D80 jest z obiektywem. aukcja sie zakonczyla. napisz do typa czy nie zejdzie z ceny w zwiazku z tym i jaki przebieg ma migawka. jaies zdjecia real niech podesle.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.