Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Antywirus dla windowsa 7 - pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie potrzebuje jakiś najlepiej darmowy program antywirusowy do mojego kompa;)

szukałem w googlach ale jak cos znalazłem to okazywało sie ze to kibel :thumbdown:

najlepiej bym prosił o jakiś link do pobrania programu, chyba ze ktoś mi wyśle instalke to będę mega wdzięczy :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Avira Antyvirus :good:

Opublikowano

Avira Antyvirus :good:

Polecam również jak najbardziej :good:

Opublikowano

Polecam Nod32. Działa bardzo przyjemnie i niezauważalnie. Praktycznie codziennie aktualizuje bazę wirusów i w małym stopniu obciąża komputer.

Opublikowano

Również polecam Nod32. Używam na windows 7 i zero problemów :)

Opublikowano

Również polecam Nod32. Używam na windows 7 i zero problemów :)

również polecam tylko że on darmowy jest tylko przez miesiąc

Opublikowano

parę dni temu ściągnąłem avasta i nie przeszkadza w użytkowaniu, ale od pół roku nie miałem antywira i nie wykrył niczego. aż dziwne.. narazie mam wersję próbną a później wezmę coś innego i porównam :wink4:

Opublikowano

Nod32 to zamulator systemu zwłaszcza w tych starszych maszynkach, wersja "przerobiona" na pełną prędzej czy później popier.. system, przerabiałem wielokrotnie temat, tak pozatym jest dobry :wink4:

Co do avasta jako najlepszy :decayed:

test2009

RAP_VB100_Grudzien_2009_1.jpg

i to co najczęstsze :wink4:

Trojany_VB100_Grudzien_2009_1.jpg

wiec jeśli chodzi o darmwe to dalej polecam avire, a z firewalli darmowego Comodo :good:

AKtualizacje codzienne ma każdy program antywirusowy, wystarczy mieć internet :gwizdanie: wiec na to nie ma co patrzeć jako jakaś wyznaczna

Jeszcze ranking z 2010 :naughty:

gdata-antywirus-test-wykresy-579.jpeg

Opublikowano

avast????niby aktualizuje sie codziennie,nie pokazuje zadnych wirusow,ale gdy np. przeskanuje komputer jakims skanerem on.line to zawsze mam 3 wirusy albo wiecej...wiec chyba nie jest az taki dobry

Opublikowano

Avira jest bardzo ok, używam od wielu lat i nie narzekam :good: miałem też kiedyś Nortona, ale nigdy więcej nie wyłożę na to pieniędzy.

Opublikowano

avast????niby aktualizuje sie codziennie,nie pokazuje zadnych wirusow,ale gdy np. przeskanuje komputer jakims skanerem on.line to zawsze mam 3 wirusy albo wiecej...wiec chyba nie jest az taki dobry

tak jak mówię, dziwne mi się wydało, że po takim okresie bez antywirusa mam pusto.

Opublikowano

wlasnie zainstalowalem avira i zrobilem scan...wynik

kolejny wirus!!!!!!!!

Opublikowano

Używam od trzech lat Awesta (darmowy po rejestracji na rok) wcześniej Norton. Dodatkowo sprzątanie w postaci Revo Uninstaller lub CCleaner a na mocno zainfekowane kompy COMBOFIX jest to NR1 przywracania sprawności systemu :hi:[br]Dopisany: 07 Listopad 2010, 09:45_________________________________________________Zapomniałem o najważniejszym czyli defragmentacji dysków polecam JkDefrag 3.36 :good:

Opublikowano

apropo defragmentacji dysków - raczej nie używać kompa w tym czasie, prawda?

Opublikowano

prawda, powinno się pozamykać wszystkie programy, aplkacje i włączyć narzędzie do defragmentacji...

ja zawsze zostawiam kompa w spokoju aż skończy się defragmentacja

Opublikowano

Wystarczy ze zainstalujecie dobrego Firewalla bez antywirusa, to juz nie bedzie potrzebny ten antywirus, no chyba ze używcie emule i innych p2p :gwizdanie:

Do tego Firefox + adblock+noscript i internet staje sie czysty :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja uzywam opery :decayed:

Opublikowano

Można używać :decayed:

Opublikowano

a ja google chrome. mozilla dla mnie to przeglądarka z epoki kamienia łupanego :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.