Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] A4 1.8 quattro 95'


quattro87

Rekomendowane odpowiedzi

to nieźle przerobiłeś

lampy były te same co u mnie, a z tą kierownicą duzo jest grzebania?

Tak mi się wydaje że te same masz, bo były też w jasnej odmianie a to już w ogóle wioski były :sick3::thumbdown:

Jak znajdziesz kiere od eski na małym wieloklinie to wszystko pasuje P&P także szukaj jak coś kiery do 07.97 bo później wchodziły na dużym wieloklinie 26mm i wszystko trzeba przerabiać, redukcje itd itp, nie warte zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy że z przodu założę czarne zespolone, to z tyłu dobrze będą wyglądały red white zwykłe?

A jak Ci poszło z wymianą zegarów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy że z przodu założę czarne zespolone, to z tyłu dobrze będą wyglądały red white zwykłe?

A jak Ci poszło z wymianą zegarów?

A to już inna bajka z Fisem.

Jak coś to napisze Ci na pw co i jak ale to później bo uciekam na miasto, pośmigać :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem red-white, teraz mam ledy na wzór poliftów. Nie ma porównania :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna ładna :naughty:

te ledy też normalnie pasują?[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 23:14_________________________________________________Ile płaciłeś za malowanie całego auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tysiaki ale większość i tak pokryło mi ubezpieczenie.

Nie malowałem całości, to co nie było malowane było cieniowane żeby łaciata krowa nie wyszła :wink4:

Najgorszy był dach, cały w białe kropeczki. Wszystko przez grad :confused4:

Ledy normalnie pasują, ja nic nie przerabiałem. Do red white, musiałem zamieniać kolejność kabelków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zmienić oświetlenie w środku auta na ledowe żarówki nie trzeba robić żadnych zmian w instalacji?

Nic nie trzeba zmieniać, wkładasz ledowe żarówki w podsufitce i baja :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze :decayed:

a jak jest z dostępem do podświetlenia konsoli centralnej, głównie chodzi mi o klime ??

Trzeba wyciągać cały panel od climatronica i z tym już więcej jest zabawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie jest to jakiś ekstremalny wyczyn?

Ja u siebie miałem z climatronikiem takie problemy że jak masz wyświetlacz od temperatury i drugi co pokazuje nawiew, to przerywało i co chwile migał co mnie wkurwiało bo aby sprawdzić jaka jest temp to trzeba było dociskać kciukiem w panel na dole bo kostki nie łączyły. Seba1_2 zrobił mi z tym, a dokładnie coś tam zlutował i wszystko hula jak trzeba :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie u mnie miga czasem ale wszystko widać ale nie świecą mi się te przyciski po bokach

A tam po prawej stronie są trzy przyciski, strzałka w górę, w dół między nimi jakiś jeszcze. co to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie u mnie miga czasem ale wszystko widać ale nie świecą mi się te przyciski po bokach

A tam po prawej stronie są trzy przyciski, strzałka w górę, w dół między nimi jakiś jeszcze. co to jest?

Ten przycisk w środku oznacza nawiew kratkami na środku, jak go wyłączysz to nie będzie nawiewu na środkowej konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :notworthy:

mam włoską instrukcję i nie wiedziałem o co z tym chodzi.

masz składane lusterka?

Nie mam i niestety mi tego brakuje, choć też nad tym myślę bo za***isty patent :kox:

Ten patent opisałem u mnie w temacie jak robiliśmy mini spocika z KERCZIM i Michałem :)

Na dole tej strony http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=17483.210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...