Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Swap silnika


maxus24

Rekomendowane odpowiedzi

Jest możliwe ale nie tanie :decayed: Wszystko zależy za ile kupisz motor z osprzętem+ ECU. Do tego wiązka, intercooler i robocizna.

Lepiej zmienić auto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe, kwestia determinacji, kasy i możliwości. Flyer zmienił 2.5 TDi na 2.7 Biturbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe ale nie tanie :decayed: Wszystko zależy za ile kupisz motor z osprzętem+ ECU. Do tego wiązka, intercooler i robocizna.

Lepiej zmienić auto :decayed:

Zapomniales o skrzyni, polosiach i pewnie wielu innych gadzetach... Lepiej sprzedac taniej auto i kupic drugie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy czego oczekujesz, czy ekonomi czy kopnięcia. [br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 11:33_________________________________________________I te silniki są dobre i te, kwestia że Tdi będzie Ci troche mniej paliło niż turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwe ale nie tanie :decayed: Wszystko zależy za ile kupisz motor z osprzętem+ ECU. Do tego wiązka, intercooler i robocizna.

Lepiej zmienić auto :decayed:

Zapomniales o skrzyni, polosiach i pewnie wielu innych gadzetach... Lepiej sprzedac taniej auto i kupic drugie.

Flyer jest najlepszym tego przykładem ze nie warto tego robic pod wzgledem finansowym :decayed: :decayed: :decayed:

no ale dochodza do tego wzgledy estetyczne..... :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jaki kupisz silnik TDI czy 90 czy 110 czy 116 konny :gwizdanie: w tym przypadku można dość sporo podnieść widziałem u kogoś ok.200km tzw. "czarna padlina" właśnie z 1.9 (ktoś z forum)

1.8T znów chyba są też rózne wersje począwszy od 150 na wersje usa 180 ? Nie jestem pewny, niech mnie ktoś poprawi jak się pomyliłem.

Zrób jak koledzy mówili, kup nowe a nie rób swapa bo to nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jaki kupisz silnik TDI czy 90 czy 110 czy 116 konny :gwizdanie: w tym przypadku można dość sporo podnieść widziałem u kogoś ok.200km tzw. "czarna padlina" właśnie z 1.9 (ktoś z forum)

1.8T znów chyba są też rózne wersje począwszy od 150 na wersje usa 180 ? Nie jestem pewny, niech mnie ktoś poprawi jak się pomyliłem.

Zrób jak koledzy mówili, kup nowe a nie rób swapa bo to nieopłacalne.

no wlasnie jak bym mial kupic to wlasnie niewiem co wybrac czy 1,8 t czy 1,9 tdi 130 km tansze w utrzymaniu i w tuningu chyba bedzie 1,8 t ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w skrocie.. jesli chcesz zaoszczedzic bo duzo jezdzisz to 1,9TDI , jesli masz kase :D albo nie duzo km robisz to 1.8T (ja akurat jestem wyjatkiem bo mialem 1.8T a robie 30-40tys rocznie i to tylko na benzynie :polew: )

w kazdym badz razie spalanie 1.9TDI to ok 5-8l/100 a 1.8T 7-10L/100 wszystko zalezy od stylu jazdy no i wielkosci miasta i korkow w ktorych stoich :wink4: oczywiscie gorna granica spalania jest nieokreslona :polew:

a moce:

1,9TDI samym programem jakies 150-170km (zalezy od wersji silnika jaka kupisz i stanu 100 albo 130KM seria)

1.8T w zasadzie obojetnie czy 150 163 czy USA 170km robia programem na ok 180-190km

jesli chcesz modzic bardziej - wymieniasz wtryski, intercooler, wywalasz kata i robisz 200km

max z 1.9TDI slyszalem 200km a z 1.8T (fabrycznie 150km) widzialem ponad 300km :cool1:

wszystko zalezy od Ciebie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max z 1.9TDI slyszalem 200km

dodaj bo jest z czego. 200 to taki bezpieczny setup

Jak dla mnie nie oplacalny interes ze swapem.

tak jak ktos wyzej napisał, popchnij ALT i kup ORI 1.9 albo 1.8T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...