Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Wahacze z allegro - komplet za 600zł


Tosik

Rekomendowane odpowiedzi

Na celu nie mam robienia antyreklamy ale przestrogę dla innych. Mianowicie kupiłem na allegro komplet wahaczy za 600zł (cena atrakcyjna) i po 6 tyś. górne wahacze są do wymiany bo mają już luzy nie są słyszalne podczas jazdy ale byłem u mechaniora wymienić simerbloki tylnej belki i sprawdził mi wahacze z przodu i :kwasny:. Brak chwilowy gotówki zmusił mnie do kupna tańszych wahaczy ale myślałem że wytrzymają conajmniej z 20-30tyś i wtedy kupie lepsze a tu szybciej musze wahacze wymieniać niż olej w silniku więc jak ktoś chce zaoszczędzić to nich kupi te droższe orginalne a na pewno bardziej mu się będzie to opłacć niż tak jak ja to zrobiłem. a jeszcze co do tych wachaczy to słyszałem że sciągają je zużyte z niemieckich serwisów całymi kontenerami i je czyszczą, regenerują bo oznaczenia mają jak orginalne :bicz3:. A tych oszustów to :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję od tego gościa: http://moto.allegro.pl/item254097278_wahacz_audi_a4_a6_a8_vw_passat_dolny_przod_febi.html , ceny dobre odbieram osobiście jak jestem w Rzeszowie, do tej pory kupiłem m.in. wahacze górne Febi, łączniki stabil. Lemfordera i amory przód Bilsteina i jestem zadowolony, zero problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku antyreklama jest wręcz konieczna podaj nazwę użytkownika!!! i pod jaką marką były te wahacze!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim przypadku antyreklama jest wręcz konieczna podaj nazwę użytkownika!!! i pod jaką marką były te wahacze!!!

e tam, wystarczy spojrzeć kto oferuje komplet oryginałów za 600zł....

zamykam, nie ma co się dalej rozwodzić... przykra sprawa, ale cóż...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...