Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.proszę zerknijcie na te logi i co z nich można wywnioskować,bo zecior czasami nie ma mocy i ciężko wtedy przyspiesza.Jak silnik złapie taką fazę to i zaczyna głośniej pracować[można to porównać do logowania 4 grupy BS]

Dodam jeszcze że mam zaślepiony EGR,wtryski AFN,jest katalizator.Pozdrawiam.rafał.

Statyczne:

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27756.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27754.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27755.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27750.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27751.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27752.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27753.html

BS

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27757.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27758.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27759.html

Dynamiczne

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27763.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27764.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27907.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27765.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27760.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27761.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/rafus1408_27762.html

Opublikowano

Ja nic zlego nie widze,jakies bledy?? musisz zalogowac wtedy kiedy to sie dzieje :cool1: :cool1:

Opublikowano

linki do statycznych nieaktywne, w dynamicznych turbo nie może się szybko rozkulać więc zloguj jeszcze grupę 003 bo jej brakuje a jest w tym przypadku bardzo istotna.

Piszesz, że pracę silnika w tej jego "fazie" można porównać do 004 BS ale u Ciebie kąt wtrysku jest ciągle wczesny i się nie zmienia więc jak możesz słyszeć zmianę odgłosu pracy silnika.

Opublikowano

linki do statycznych nieaktywne

Linki działają - Kolega źle wkleił, nie dał spacji po myślniku i dlatego wyglądają na nieaktywne... :decayed:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

linki do statycznych nieaktywne, w dynamicznych turbo nie może się szybko rozkulać więc zloguj jeszcze grupę 003 bo jej brakuje a jest w tym przypadku bardzo istotna.

Piszesz, że pracę silnika w tej jego "fazie" można porównać do 004 BS ale u Ciebie kąt wtrysku jest ciągle wczesny i się nie zmienia więc jak możesz słyszeć zmianę odgłosu pracy silnika.

Jutro zrobię logi trzeciej grupy i dorzucę do reszty.Co do tej 'fazy' to akurat w czasie logowania było jeszcze w miarę ok,ale kiedyś zdążyłem zlogować grupę 000 BS i kąt wtrysku spadł na 35 z 54.i wtedy słychać takie metaliczne klepanie.Myślałem już o wymianie pompy wtryskowej i N75 bo nie zawsze cyka przy włączonym zapłonie.[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 18:54_________________________________________________Żadnych błędów nie ma,[br]Dopisany: 10 Listopad 2010, 19:00_________________________________________________Logi statyczne 1 grupa,3 kolumna-powinno tak być? Tego nastawnika nigdy nie rozbierałem,tylko ustawiałem dawkę paliwa.

Opublikowano

duża dawka jałowa :kox:

kiedy rozrząd wymieniałeś?

Opublikowano
  • Autor

duża dawka jałowa :kox:

kiedy rozrząd wymieniałeś?

Na ile proponujesz ustawić dawkę?

Rozrząd wymieniłem 10.000 km temu.

Opublikowano

zęby nie skakało poniżej 1.360V w logu 001, możesz pyknąć na 1,440V, podczas ustawiania silnik musi mieć 90C i muszą być wyłączone urządzenia elektryczne: nawiew, światła, radio, za duża dawka może być powodem metalicznego klepania, porostu któryś wtrysk nie wyrabia, zmniejszenie dawki załatwi problem

postaraj się zrobić na postoju logi 000 001 004 013 000BS 004BS jak zacznie ci metalicznie klepać, bo jestem ciekaw czy coś się zobaczy w logach w wtedy

Opublikowano
  • Autor

zęby nie skakało poniżej 1.360V w logu 001, możesz pyknąć na 1,440V, podczas ustawiania silnik musi mieć 90C i muszą być wyłączone urządzenia elektryczne: nawiew, światła, radio, za duża dawka może być powodem metalicznego klepania, porostu któryś wtrysk nie wyrabia, zmniejszenie dawki załatwi problem

postaraj się zrobić na postoju logi 000 001 004 013 000BS 004BS jak zacznie ci metalicznie klepać, bo jestem ciekaw czy coś się zobaczy w logach w wtedy

Dorzuciłem loga z trzeciej grupy[dyn].Na razie nie mogę zmniejszyć dawki,bo skończył się zakres w adaptacjach,i jak wrócę do domu w następny weekend to dotknę nastawnik i zmniejszę trochę.

Laptopa cały czas wożę ze sobą,także na pewno uda mi się to uchwycić[zlogować] :)

Może nawet jeszcze dzisiaj,ale nie obiecuje[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 14:40_________________________________________________Zerknijcie na [dyn]grupę 000 chodzi mi wyprzedzenie kąta wtrysku,wydaje mi się że wartość powinna cały czas rosnąć,a nie cofać się momentami delikatnie.Może wymienić ten regulator wyprzedzenia kąta wtrysku,bo mam całą pompę od AGRa?

Opublikowano

układ regulacji kata wtrysku w pompie jest ok, nic nie wymieniaj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.