Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Serwis przy salonie MAGRO Rybnik


marekg

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie skasowali dość dużo, 2 dni auto robili i nie naprawili. Potem pojechałem do Daneckiego i po 5 minutach postawił trafną diagnoze. Tak że nie polecam za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Tychach Magro

byłem odczytać kod z radia chcieli 150zł

niestety maja stary komputer do volkswagena nie do audi cytat :nie mamy łączności z głównym komputerem"

chyba ta uwaga wystarczy wcześniej był to salon Seata

raczej nie polecam

a ceny z kosmosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym byłem po raz pierwszy w MAGRO (Rybnik) na przeglądzie. Połowa ceny przeglądu to koszty materiałów - filtry i olej oraz uzupełnienie płynów. Byłem mile zaskoczony jak wyczyścili komorę silnika wraz z silnikiem, teraz wszystko wygląda jak nowe. Rozmowa z panem w serwisie była bardzo przyjemna, udzielał odpowiedzi na wszystkie moje pytania, nie robiąc przy tym tajemnic i niedomówień. Z takim przypadkiem spotykałem się w serwisie Opla :thumbdown:. Ogólnie z jakości serwisu jestem zadowolony, tylko trochę cena mogła by być mniejsza, bo za kilka takich serwisów można kupić silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem drzwi w tym serwisie i faktycznie obsługa jest na wysokim poziomie po robocie drzwi wyglądały jak nowo ściągnięte z linii produkcyjnej ale po dojechaniu do domu stwierdziłem że przestały działać szyby i lusterka (elektryczne a robili drzwi kierowcy) i musiałem jechać na poprawkę kilka dni później :disgust: oczywiście za paliwo na drugą jazdę nie chcieli oddać :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie korzystalem z tego serwisu ale slyszalem juz duzo negatywnych opini, a ceny maja naprawde wysokie :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem nie zadowolony , robota prawie dobrze zrobiona , wiec poskładali przód jako tako to wygladało , pojechałem do domu i na drugi dzień widze że halogen jeden nie świeci w zderzaku , wiec dzwonie tam że nie działa Pan mówi zapyta mechanika który to robił i oddzwoni , po 20min dzwoni i mechanik mówi że nie podłaczył go bo piny były tak skorodowane że sie nie dało!! Wiec pytanie czemu nie poinformował przełożonego że ma tego typu problem ?? i mnie nie powiadomili??

Przyjechałem do pracy swojej autko na podnośnik zderzak odkreciłem i ku mojemu zdumieniu piny wcale nie sa skorodowane podpiałem do żarówki i działa , chyba [rzez te 2 dni sie zregenerowały :)

niby drobnostka ale niesmak pozostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...