Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/felgi-rs4-s4-s-line-s6-rs6-i1391285139.html

te chyba sprzedaje Wojtek_A4[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 21:27_________________________________________________A tu w graficie z zimówkami:

http://allegro.pl/oryginalne-kola-felgi-19-cali-audi-a8-a6-rs4-zima-i1376562683.html

Te od Wojtka to juz sprzedane i bedą na innym klubowym aucie jezdziły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie ładne ale nie każda felga łądnie wyglada na aucie a ja nie popełnie tego błędu aby kupić i potem żeby mi się nie podobały. Dziekuje wszystkim za oferty. Z czasem cos się trafi.

A sportec nie ładnie wygląda w B8. TAk jak w B7 byłem zakochany w tych kołach do B8 nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi Lambo :kox: :kox: :slina:

Ciekaw jestem jakby wygladaly na moim bialasie w czerni. Musze troche pogooglowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sportec nie ładnie wygląda w B8. TAk jak w B7 byłem zakochany w tych kołach do B8 nie pasuje.

faktyczni zgadzam sie w 100% zreszta te do B8 cos maja nie tak z ET przez co zmienil sie wzor falgi na minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze marzyły mi się te koła ale dostanie ich w 20 calach jest praktycznie nie możliwe z drugiej ręki:

img194447846.jpg

img194726227.jpg

W białym kolorze te BBS-y ładnie wyglądaja ale do czarnego juz nie. Na ciemnych kolorach to auto wyglada jak karawan dlatego na 90% bedę szukał kół w kolorze srebrnym aby odróżniały sie od auta.

img2947qq.jpg

[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 19:05_________________________________________________Te koła mają jeszcze swój urok:)

6113542386523dca08.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, niestety nie w moim typie a pozatym chyba musiałbym zatrudnić murzyna aby mi je mył:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no te pierwsze piekne ale nawet uzywki troche zlociszy kosztuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 i 3 odpadają a 2 są fajne ale jeszcze skrecaneze śrubkami i telikatnym polerowanym rantem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok a taki wzor Lenso :mysli:

84024x4lensoconcertoaud.jpg

Nie chcę zbytnio kół z rantem, tym bardziej tak dużym bo zalatuje to autem dla alfonsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te koła mają jeszcze swój urok:)

6113542386523dca08.jpg

Mają mają, może idź w OZ'ki - przynajmniej wagowo żadne inne im nie podskoczą :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była dziś okazja aby umyć parcha i zrobić kilka fot. Makki- zobacz sobie to obniżenie na eibach bo tak jak pisałem nie pamiętałem czy pierwsze zdjęcia były juz ze spręzynami:)

62206896.jpg

92845397.jpg

57650948.jpg

39492896.jpg

56812980.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...