Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

Co jak co, ale mi bardziej się Twoja B7 podobała.. W ogóle dla mnie B7 to sztosik z wyglądu :kox: Nie żebym swoje chwalił.. :gwizdanie: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda super, a będzie pewnie jeszcze lepiej.:)

Miałem okazję nią jechać i trzeba przyznać, że wyposażenie przygniata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te felgi mi się bardzo podobają..

mi tez :decayed: i juz mam nawet komplet na zime do B8 :naughty:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:01_________________________________________________

Felgi sa łądne ale idealne na zimę.

o to to , latwe do mycia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję ale po pierwsze to nie są Recaro a po drugie nasz bliski znajomy ma w S3 takie czerwone skóry i wyglada ten samochód jak auto alfonsa. Pełen burdelowóz. Szukam samych dwóch przednich ale muszą byc w alcantarze bo nie wyobrażam sobie zamiany alcantary na zimna skórę. Swojego czasu były przednie stołki za 1300 euro ale ja nawet tyle nie jestem w stanie dać. Szkoda kasy bo różnicy praktycznie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję ale po pierwsze to nie są Recaro a po drugie nasz bliski znajomy ma w S3 takie czerwone skóry i wyglada ten samochód jak auto alfonsa. Pełen burdelowóz.

dokladnie tak samo uwazam , tragedia

Swojego czasu były przednie stołki za 1300 euro ale ja nawet tyle nie jestem w stanie dać. Szkoda kasy bo różnicy praktycznie nie ma.

wydaj mi sie ze lepiej te pieniadze zainwestowac gdzie indziej bo faktycznie roznica w stosunku do Sline oraktycznie zadna wiec tylko taki bajer ze niby ze zintegrowanym zaglowkiem.Jak wymieniac to jz na te z RS4 lub R8 bo to jest juz konkretny fotel :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox: jak tam z szukaniem felunku? :)

Ja sie zdecydowalem na 20" na lato! Bedzie :kox:

W weekend z kolega maniakiem felg robilismy pomiary w A4 B8 i przymierzalismy felgi. On ma sedana A4 B8 3.0TDI i wyglada na to ze bedzie mial jakies hardcorowe 20" :kox:

B8 juz jest znana z tego ze w nadkolach jest BARDZO duzo miejsca.

Zrobilismy taka rozpiske:

Jezeli zostaje sie przy zawieszeniu S-Line to takie rozmiary powinny pasowac bez dystansow i bez wystawania opony:

8,5x19 i 8,5x20 ET32< i oczywiscie wieksze ET

Opony nie szersze niz 255. Moze byc 245/35R19 i 245/30R20 jezeli ET bedzie mniejsze niz 35.

9x19 i 9x20 ET38< i oczywiscie wieksze ET

Opony nie szersze niz 255. Przy ET42 i wyzej mozna zastosowac 265/35R19 i 265/30R20

9,5x19 i 9,5x20ET44< i oczywiscie wieksze ET

Opony 255 i 265. (zestaw Stassis Engineering to 9,5x20 ET47 z 275.30.20!!)

Szerszych felg niz 9,5" nie warto zakladac jezeli nie bedzie wiekszej gleby niz S-Line.

No i oczywiscie sa opcje hardcorowe:

Probowalismy 10,5x19 przod i tyl z zawieszeniem S-line!

Fegla z ET52 z tylu pasuje cacy i jest prawie na rowno z nadkolem. No moze 1-2mm w srodku :)

Z przodu trzeba miec okolo ET49 z felga 10,5" i wtedy chodzi karta papieru miedzy felge a zawieszenie :):kox:

Przy glebie wiekszej niz S-Line:

Bezpiecznie wchodzi 9,5x20 ET35 z kapciami 245/30R20

Wedlug naszych obliczen nawet 10x20ET42 z kapciem 255/30R20

Wedlug naszej "fantazji" daje rade tez 10,5x20 ET48 z 255/30R20

A hardcore na maksa bedzie jak moj kolega zalozy na tyl 11x20 ET45 z 285/25R20 Chcialbym to bardzo zobaczyc! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow... kawał roboty odwaliliscie..

pytanie jedno... piszesz ze na zawiasie Sline... a jesli będzie większa gleba to że może wejść?

z czego wynika taka sposobność? amorek będzie w tym samym miejscu, wahacz jest ten sam... co prawda obserwowałem w B7 ale od środka problemem jest wahacz a nie sring czy amor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrox: jak tam z szukaniem felunku? :)

Ja sie zdecydowalem na 20" na lato! Bedzie :kox:

W weekend z kolega maniakiem felg robilismy pomiary w A4 B8 i przymierzalismy felgi. On ma sedana A4 B8 3.0TDI i wyglada na to ze bedzie mial jakies hardcorowe 20" :kox:

B8 juz jest znana z tego ze w nadkolach jest BARDZO duzo miejsca.

Zrobilismy taka rozpiske:

Jezeli zostaje sie przy zawieszeniu S-Line to takie rozmiary powinny pasowac bez dystansow i bez wystawania opony:

8,5x19 i 8,5x20 ET32< i oczywiscie wieksze ET

Opony nie szersze niz 255. Moze byc 245/35R19 i 245/30R20 jezeli ET bedzie mniejsze niz 35.

9x19 i 9x20 ET38< i oczywiscie wieksze ET

Opony nie szersze niz 255. Przy ET42 i wyzej mozna zastosowac 265/35R19 i 265/30R20

9,5x19 i 9,5x20ET44< i oczywiscie wieksze ET

Opony 255 i 265. (zestaw Stassis Engineering to 9,5x20 ET47 z 275.30.20!!)

Szerszych felg niz 9,5" nie warto zakladac jezeli nie bedzie wiekszej gleby niz S-Line.

No i oczywiscie sa opcje hardcorowe:

Probowalismy 10,5x19 przod i tyl z zawieszeniem S-line!

Fegla z ET52 z tylu pasuje cacy i jest prawie na rowno z nadkolem. No moze 1-2mm w srodku :)

Z przodu trzeba miec okolo ET49 z felga 10,5" i wtedy chodzi karta papieru miedzy felge a zawieszenie :):kox:

Przy glebie wiekszej niz S-Line:

Bezpiecznie wchodzi 9,5x20 ET35 z kapciami 245/30R20

Wedlug naszych obliczen nawet 10x20ET42 z kapciem 255/30R20

Wedlug naszej "fantazji" daje rade tez 10,5x20 ET48 z 255/30R20

A hardcore na maksa bedzie jak moj kolega zalozy na tyl 11x20 ET45 z 285/25R20 Chcialbym to bardzo zobaczyc! :)

Dziekuje za informacje

Ja nie zdecyduje sie na pewno na opony szersze niż 255. Zastanawiam sie jak przejsc na 205 aby auto sprawniej jezdizło. Oczywiście to joke. Ja mam w tej chwili 8 cali i et30 przy oponie 245 i minimalnie ociera wiec raczej szerszych nie wsadze. Na te koła co choruje od A5 mają 9 cali i ET29. Wiec może być znowu problem ze zmieszczeniem ich. Bede sie martwił jak kupie koła, póki co nie ma nic ciekawego na co byłoby mnie stać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A hardcore na maksa bedzie jak moj kolega zalozy na tyl 11x20 ET45 z 285/25R20 Chcialbym to bardzo zobaczyc

a z 3.0 TDI zrobi sie 2.0 TDI :wink4:

ja tu mysle jaka opone wsadzic do B8 na 19 cali zeby nie bylo wiecej niz 235 a jakos to wygladalo.

Ale chyba lepiej miec troche wiekszy obwod niz szerokiego kapcia bo to on najwieksze robi opory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...