Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR


agentsmith

Rekomendowane odpowiedzi

Hm no to jest jedyna możliwość jaką dopuszczam do myśli :naughty: ładne 17'' i bardziej myślałem o 1BE (tam jest -20mm??) a powiedz mi, wystarczy same sprężyny wymienić? przód i tył?

czy do springow 1be trzeba amory inne to nie wiem ale do -30 lepiej wlozyc sportowe amory bo zwykle zaraz sie wywala, 1be jest chyba -20 ale ja nie wiem bo nigdy sie nie interesowalem tak malym obnizeniem sam mam teraz -50 przod i jest nisko jak na gwincie ale w zime jest ciezko no i czasem z progami zwalniajacymi :decayed:

powiem Ci ze mialem wczesniej FK sprezyny a teraz mam Weiteca i czuc roznice na korzysc tego drugiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak jeżeli w ogóle się zdecyduje to jednak -20mm, nie więcej. Wizualnie już będzie fajnie a i zderzaka nie zgubię :wink4: teraz bardziej myślę o zmianie tapicerki, jakiś tempomacik może :)[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 18:35_________________________________________________Witajcie :)

Kilka zmian w ostatnim czasie wykonałem :) od technicznej strony autko dostało nowe sprzęgło Sachsa i akumulator Boscha. Naprawiony został schowek (pękniety zawias + wymiana ogranicznika). A wizualnie: gałka zmiany biegów i nowy środek :) fotele i kanapa. Dzięki pomocy forumowego kolegi Patroxa wszystko sprawnie zostało zamontowane :) 3 zdjęcia tak na szybkiego. Na jednym widać gałkę biegów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada (mieszkam 2 ulice niżej) - granatowa B6 śmigająca często po Kamieniu. Też zbieram się od paru miesięcy do wklejania zdjęć i nic. Zmiany pozytywne. Pomaluj dokładki - duża różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O :) Witam :) Nie spodziewałem się kogoś z Kamienia tutaj :) no koniecznie wrzucaj foty, z chęcią zobaczę co masz w środku :) Co do dokładek to jakoś bez S-lina mi się nie podobają w kolorze.. a zmieniać zderzaki to już spory wydatek także raczej tego nie zrobię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie ;)[br]Dopisany: 05 Grudzień 2010, 19:35_________________________________________________Co myślicie o lekkim przyciemnieniu szyb ale tylko tył? Tzn bez okien kierowcy i pasażera? :) Będzie to w miarę fajnie wyglądało? Szukałem jakiś zdjęć jak to przy srebrnej wygląda ale nie znalazłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko, czemu nie. Bo przy naszych kamieńskich smerfach to nie ma co za dużo ryzykować :wallbash:. Ja też tylko tył przyciemniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko, czemu nie. Bo przy naszych kamieńskich smerfach to nie ma co za dużo ryzykować :wallbash:. Ja też tylko tył przyciemniłem.

No właśnie.. Gdyby nie oni to bym się nie zastanawiał tylko przyciemnił całość... Jakby ktoś widział gdzieś foty srebrnej B6 w sedanie z przyciemnionym tyłem to dajcie znać :)[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 21:41_________________________________________________Szybki ściemnione, foty niebawem :) co prawda sam tył ale mi się podoba. Co bardziej pasuje do srebrnego? Czarny grill i tylko znaczek Audi srebrny czy grill S4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jakiś spocik kamieński robimy ma się rozumieć :>

poczekajcie na mnie jak przyjadę rodzinę w Baczysławiu odwiedzić to se zrobim spota;) pozdro ze śląska (Katowice)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm no to jest jedyna możliwość jaką dopuszczam do myśli :naughty: ładne 17'' i bardziej myślałem o 1BE (tam jest -20mm??) a powiedz mi, wystarczy same sprężyny wymienić? przód i tył?

Witam. W B6 na 17 i zawieszce 1BE jest całkiem przyjemnie :good: W porównaniu do b5 na 17 jest dużo bardziej komfortowo :wink4:

ja bym zakładał taki setup :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W B6 na 17 i zawieszce 1BE jest całkiem przyjemnie :good: W porównaniu do b5 na 17 jest dużo bardziej komfortowo :wink4:

ja bym zakładał taki setup :tongue4:

Ciężko znaleźć sprężyny od 1BE używane.. Nowe z ASO ponad 1000 zł - zdecydowanie za dużo.. Jak coś znajdę na pewno od razu kupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak. Dzwoniłem do gościa to one są od 2.0 Tfsi. Skoro mam diesla to nie powinienem też od diesla sprężyny zakładać? Bo to pewnie i od wagi silnika zależy itd.. I też nie wiadomo czy to jest 1BE czy może 1BV. Gość ma dzwonić do mnie później i powiedzieć jakie są te kreski kolorowe na nich. Da się po tym dojść co to za sprężyny??[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 16:31_________________________________________________Dowiedziałem się że: na przednich sprężynach są paski w kolorze białym i zielonym a na tylnych czerwony i szary (biały?).

Co to oznacza? Będą pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie nie znam na sprezynach ale mozesz zapytac tutaj mysle ze ktos Ci odpowie

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165890.2310

jeszcze jest na forum uzytkownik mtgan znajdz go i napisz do niego :cool1:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 18:19_________________________________________________i co kupiles? przegladalem allegro i znalazlem to :decayed:

tu masz jeszcze amory i springi

http://moto.allegro.pl/zawieszenie-s-line-audi-a4-b7-i1424696186.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie kupiłem. Prawdę mówiąc ciężko trafić takie, które będą pasowały. Chodzi mi, żeby były od 1,9 tdi najlepiej. Nie chcę kupować w ciemno. A później się okaże, że np. przód siądzie a tył zostanie prawie jak jest. Albo odwrotnie. Znalazłem kilka aukcji już ale nigdzie nie było pewności, że będzie ok albo te kategorie wagowe się nie zgadzały. A do człowieka od tej aukcji już napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie kupiłem. Prawdę mówiąc ciężko trafić takie, które będą pasowały. Chodzi mi, żeby były od 1,9 tdi najlepiej. Nie chcę kupować w ciemno. A później się okaże, że np. przód siądzie a tył zostanie prawie jak jest. Albo odwrotnie. Znalazłem kilka aukcji już ale nigdzie nie było pewności, że będzie ok albo te kategorie wagowe się nie zgadzały. A do człowieka od tej aukcji już napisałem :)

dotarła paczka?? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jakieś nowe fotki? :decayed: Bo też mam taką limuzynkę w srebrnym kolorze i ciekaw jestem jak wygląda z przyciemnionymi szybkami bo i mi to chodzi po głowie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotarła paczka?? :wink4:

Dotarła ale dopiero dzisiaj - za jakąś godzinkę będę jechał na pocztę odebrać :)

Kiedy jakieś nowe fotki? :decayed: Bo też mam taką limuzynkę w srebrnym kolorze i ciekaw jestem jak wygląda z przyciemnionymi szybkami bo i mi to chodzi po głowie :naughty:

Jutro mam w planach mycie autka i wstawienie kilku fotek ;) Powiem Ci że warto lekko przyciemnić :)[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 17:58_________________________________________________No i są ciemne szybki :)

DSC01213.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...