Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR


agentsmith

Rekomendowane odpowiedzi

jest :kox: no ale gleba musi byc bo ten przod...nie koniecznie teraz ale na wiosne chociaz te -30 przod,jeszcze dodaj emblemat s-line na drzwi bo to prawdziwy s-line zew,ja bym jeszcze wywalil chrom z szyb,bo przod masz caly czarny

Emblematy mam i jak znajdę chwilę to dzisiaj przykleję :) Co do gleby możliwe, że będę miał sprężyny od 1be.. Ale jeszcze nic pewnego. Dlatego jeszcze czekam. A z tym chromem co można zrobić? Obkleić go czy jak?

Fajnie wszystko wyglada :good:

ale ma 2 pytanka dlaczego miałeś źle powkładane czujniki PDC w tylnym zderzaku?? :wink4: a druga sprawa co sie z nimi stało skoro teraz już masz jakieś inne które niezbyt dobrze wyglądają :przebiegly:

Jak zmieniałem zderzak brakowało kasy.. Znalazłem w garażu stare czujniki od bmw i wsadziłem żeby dziur nie było :) A jakiś czas temu zainwestowałem w czujniki valeo stąd ta zmiana. Czemu niezbyt dobrze wyglądają? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no furka wyglada :good: lotka na bagaznik jest ori ? ile dales i gdzie dorwales :chytry:

Dzięki :) Niestety nie ori.. Na allegro kupiłem i szczerze nie pamiętam ile, bo to w wakacje było.. hm ok. 150 zł? Plus malowanie. Ale dobre wykonanie, nic się z nią nie dzieje. Za to listwy jak najbardziej ori :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrom mozesz obkleic folia :) no rob glebe :good: ja tez mam lotke z laminatu i nic sie nie dzieje takze nie bojcie sie tych lotek z allegro,wiele osob z forum je ma i nikt nie narzeka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że na początku miałeś ori czujniki parkowania (te które miałeś źle włożone) :wink4: i wtedy było ok

A teraz masz takie odstające które mi osobiście niezbyt się podobają :rolleyes:

Ale reszta auta jak najbardziej na duży + :good:

Gdyby był kombi powiedziałbym, że to bliźniak mojego :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrom mozesz obkleic folia :) no rob glebe :good: ja tez mam lotke z laminatu i nic sie nie dzieje takze nie bojcie sie tych lotek z allegro,wiele osob z forum je ma i nikt nie narzeka

Trochę zabawy by było.. Chyba odpuszczę :wink4: Gleba jest już pewna, nie wiadomo tylko co i kiedy :)

ładna "siostra" :good: podobna do mojej :decayed:

Dzięki :) Jakie masz zawieszenie u siebie? 1be?

Chodzi mi o to, że na początku miałeś ori czujniki parkowania (te które miałeś źle włożone) :wink4: i wtedy było ok

A teraz masz takie odstające które mi osobiście niezbyt się podobają :rolleyes:

Ale reszta auta jak najbardziej na duży + :good:

Gdyby był kombi powiedziałbym, że to bliźniak mojego :naughty:

Aj tam, głupoty gadasz :decayed: Dobrze wyglądają :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak patrzę na Twoje autko to mi się szkoda robi że swojego pchnąłem :good: :good: fajny sedanik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chrom mozesz obkleic folia :) no rob glebe :good: ja tez mam lotke z laminatu i nic sie nie dzieje takze nie bojcie sie tych lotek z allegro,wiele osob z forum je ma i nikt nie narzeka

Trochę zabawy by było.. Chyba odpuszczę :wink4: Gleba jest już pewna, nie wiadomo tylko co i kiedy :)

ładna "siostra" :good: podobna do mojej :decayed:

Dzięki :) Jakie masz zawieszenie u siebie? 1be?

Chodzi mi o to, że na początku miałeś ori czujniki parkowania (te które miałeś źle włożone) :wink4: i wtedy było ok

A teraz masz takie odstające które mi osobiście niezbyt się podobają :rolleyes:

Ale reszta auta jak najbardziej na duży + :good:

Gdyby był kombi powiedziałbym, że to bliźniak mojego :naughty:

Aj tam, głupoty gadasz :decayed: Dobrze wyglądają :naughty:

dokładnie mam 1BE :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE jest bardzo miękkie- komfort jest ale czasem buja strasznie :thumbdown: mam u siebie i myślę nad jakąś zmnianą :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1bv tez zadnego szalu nie mam ja mam ori 1BV i w porownaniu do zwyklego nie ma duzej roznicy (zaznacze ze nie jest zawias wytrzepany) jak chcesz poczuc roznice to tylko jakies firmowe gleby. Zreszta jezdziles moim to masz porownanie.

ps. widze ze nie sprzdales autka i dobrze bo fajnie wyglada :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1bv tez zadnego szalu nie mam ja mam ori 1BV i w porownaniu do zwyklego nie ma duzej roznicy (zaznacze ze nie jest zawias wytrzepany) jak chcesz poczuc roznice to tylko jakies firmowe gleby. Zreszta jezdziles moim to masz porownanie.

ps. widze ze nie sprzdales autka i dobrze bo fajnie wyglada :good:

No u Ciebie całkiem przyjemnie było ale w porównaniu do mojej to dla mnie spora różnica mimo wszystko.. Ja włożę raczej 1be albo eibacha sprężyny.

Zmieniły się plany i autko póki co zostaje :)

Zostawiłem dzisiaj auto i czekam na odbiór - się audio robi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za twardych tez nie zakładaj bo bedziesz żałował, ja w bmw mialem bilsteiny b8 ze sprezynami -30/-40, nie na polskie drogi, zawias byl sztywniejszy niz w m5, praktycznie zero amortyzacji, ale zakrety miodzio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc agentsmith jaki to model listw (dekorow) ? fajnie pasuja to takiego koloru wnetrza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha no ladnie wyglada :) ja mam taki sam kolor gora czarna dol siwy taki :) i widze ze te listewki ladnie wygaldaja przy takich kolorach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE jest bardzo miękkie- komfort jest ale czasem buja strasznie :thumbdown: mam u siebie i myślę nad jakąś zmnianą :gwizdanie:

amorki u mnie mają po 65% i nic nigdy nie bujało,koła 17-stki 235/45 dla mnie to idealny kompromis na polskie drogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE jest bardzo miękkie- komfort jest ale czasem buja strasznie :thumbdown: mam u siebie i myślę nad jakąś zmnianą :gwizdanie:

amorki u mnie mają po 65% i nic nigdy nie bujało,koła 17-stki 235/45 dla mnie to idealny kompromis na polskie drogi

Dokładnie, takie zestawienie jest w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...