Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Moja kruszynka B6 3.0 :)


Gość michalrychlica

Rekomendowane odpowiedzi

ori będzie trwalsza niż jakiś chinol- moim zdaniem oczywiście. nikt nikomu nie wciska niczego-broń Boże Twój cyrk Twoje małpy :>

To że ori bedzie trwalsze od chinola to na pewno... ale nie tylko chinole produkują częsci, mogą to być felgi dobrej firmy ale bez znazka OOOO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalrychlica

ori będzie trwalsza niż jakiś chinol- moim zdaniem oczywiście. nikt nikomu nie wciska niczego-broń Boże Twój cyrk Twoje małpy :>

Ja nie mysle o chinolu :thumbdown: . Znalazłem oczywiście na allegro jakieś " made in Germany " z oponami ok 4 tys .Oryginalne zapewne jeszcze drożesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś WRC pisał że felgi chce oddać zapytaj może. chociaż będziesz wiedział że z pewnych rąk-a chyba jeden sezon mają.

jak masz 4k na koła to szukałbym ori- teraz zima idzie więc będzie wysyp kół- najwięksi rezacze będą na następny sezon koła zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalrychlica

a coś WRC pisał że felgi chce oddać zapytaj może. chociaż będziesz wiedział że z pewnych rąk-a chyba jeden sezon mają.

jak masz 4k ma koła to szukałbym ori- teraz zima idzie więc będzie wysyp kół- najwięksi rezacze będą na następny sezon koła zmieniać.

Własnie szczerze mówiac licze na to :) dziekuje za rade bede szukał :good:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:21_________________________________________________zdjecia tłumika :naughty:

20110107099.jpg

20110107095.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś WRC pisał że felgi chce oddać zapytaj może. chociaż będziesz wiedział że z pewnych rąk-a chyba jeden sezon mają.

jak masz 4k ma koła to szukałbym ori- teraz zima idzie więc będzie wysyp kół- najwięksi rezacze będą na następny sezon koła zmieniać.

Własnie szczerze mówiac licze na to :) dziekuje za rade bede szukał :good:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 21:21_________________________________________________zdjecia tłumika :naughty:

20110107099.jpg

20110107095.jpg

Przyznam że wydech prezentuje się :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p

Nigdy nie uwierzę w spalanie 3.0L V6 w mieście 9-11L. Moje 1.8T (co prawda quattro) pali 12-13L/100km. Trasa 120km/h 10L.

Moja A3 1.8T FWD miasto 9-10.

Poza tym furka fajna, brakuje tylko quattro i skrzyni 6.

oprzednio miałem passata b5 2.8 v6 30v i w miescie ok 15l trasa 11l i nic mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalrychlica

No moim zdaniem również, wydech super ! Jakieś zmiany dźwiękowe?

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Powiem szczerze że brzmi pięknie . Szczególnie powyżej 4 tys obotow jest rewela :) przez 2 dni jezdziłem z otwarta szyba :) zimmmoooo było ale warto :naughty:

Szkoda ze trzeba sprzedac furmanke .... [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 11:39_________________________________________________

p

Nigdy nie uwierzę w spalanie 3.0L V6 w mieście 9-11L. Moje 1.8T (co prawda quattro) pali 12-13L/100km. Trasa 120km/h 10L.

p

Nigdy nie uwierzę w spalanie 3.0L V6 w mieście 9-11L. Moje 1.8T (co prawda quattro) pali 12-13L/100km. Trasa 120km/h 10L.

Moja A3 1.8T FWD miasto 9-10.

Poza tym furka fajna, brakuje tylko quattro i skrzyni 6.

oprzednio miałem passata b5 2.8 v6 30v i w miescie ok 15l trasa 11l i nic mniej

Poza tym furka fajna, brakuje tylko quattro i skrzyni 6.

oprzednio miałem passata b5 2.8 v6 30v i w miescie ok 15l trasa 11l i nic mniej

[/quo

Ja napisałem jak jest ... Za 100 zł ( czyli przy cenie paliwa 5,09 - czyli 19,64 litra ) robie 190-210 km . Tankujac zawsze na tej samej stacji ( ORLEN) ... Jezdze teraz w miare rozsadnie ( nieraz mam " odpały ") i 60% jazdy po Warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalrychlica

Czemu sprzedaje ... hmmm dziecko w drodze , rodzine zakładam , przeprowadzam sie itd zmiana życia o 180 stopni . Musze kupic kombiaka , chyba ze z nowej pracy dostane samochód .

A co do tłumika to zobaczymy jak sie sprzeda samochód. Narazie jest zainteresowanie . Jak ktoś nie bedzie chciał samochodu z tłumikiem to napisze . ( jakby co to tez mam do sprzedania tłumik oryginalny z mojej kuruszynki ) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj mu swojego :):kox:

póżniej by mnie szukał po całym Ostrowcu :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 21:48_________________________________________________

Chciałem sprzedac moja b6 i kupić cos młodszego

co wymyśliłeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalrychlica

hmmmm... Co wymysliłem ..

sprzedam najpierw " moja kruszynke " i w przyszłym tyg rozmowa kwalifikacyjna w nowej pracy .. Wtedy sie wszystko okaże [br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 21:51_________________________________________________a co do nastepnej furmanki to mysłałem o B7/B7 , wentualnie E60 , i myslałem też o Oplu ale nie wiem czy sie w to pakowac

[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 21:53_________________________________________________*B7/B8 miało być sorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... może felgi RS4 19 z oponami posiadasz :P - powoli zaczynam poszukiwania

A nie masz ochoty na ori RS6 Ronal made in Germany (nie PL) 8x19 et44, oryginały z audi A8 :naughty: Rozmawiałem z typem prawie nowe fele odda za 1800 PLN. Sam o nich myślałem ale jednak 19" to dla mnie za dużo :confused4:

Ups zobaczyłem właśnie, że to taki stary kotlet z tym szukaniem felg :decayed: :decayed: :decayed: asle gdyby ktoś szukał to pisać PW :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...