Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ziemii Holenderskiej!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja nie wiem też jeszcze jak będę w sobote czy pojde do pracy czy nie to moze na niedziele sie ugadamy na niedziele

Opublikowano

Ja mieszkam w Waalwijku i jak cos to moglbym wpasc w niedziele poznac nowych ludzi.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

No to może w niedzielę 11tego na CPZ jak bedzie pogoda oczywiście, można wjechac do środka tam jest duży parking?

Opublikowano

Nigdy tam nie byłem...

Opublikowano
  • Autor

Nigdy tam nie byłem...

No to najwyższa pora :wink:

9fo2i8rk.jpg

Adres znajdziesz w necie wystarczy wpisac w wujka gugla Circuit Park Zandvoort :)

Opublikowano

Ja osobiście zawsze parkuję na parkingu wzdłuż plaży i schodzę na dół na tor dopiero.

Opublikowano

Dla mnie troche za daleko...

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ja osobiście zawsze parkuję na parkingu wzdłuż plaży i schodzę na dół na tor dopiero.

Ale tamten parking jest płatny :) a na torze jak nie ma żadnej imprezy to za darmochę, można spokojnie pogadać :)

Opublikowano

Ale akurat teraz jest płatny hehe Wiec po co dawać 10 e jak można dać 5 i starczy akurat a za drugiego piątaka można zjeść rybkę :D

Opublikowano
  • Autor

Wiec po co dawać 10 e jak można dać 5

No przecież napisałem że jak nie ma imprezy to jest za darmo :facepalm:

Opublikowano

No tak a ja napisałem że akurat teraz jest płatny :P Więc po co tam wjeżdżać tym razem hehe. Ja mam rzut beretem tam i często jestem więc obcykałem już co się dobrze opłaca hahaha :D


Mi niedziela jedynie pasuje bo wlasnie sie dowiedzialem ze w sobote pracuje.
Opublikowano

A ja się dowiedzielem że znowu mam dyżur 24/7...

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ja jutqo bede lecial na Zandvoort jutro jakby ktos chcial sie dolaczyc to pisac.

Opublikowano

Czesc koledzy. Czy ktos z was posiada vag lub vcds bym mogl polaczyc sie z rns i pdc. Mam vcds ale on nie laczy sie z can :(

Edytowane przez damian19886

Opublikowano
  • Autor

Czesc koledzy. Czy ktos z was posiada vag lub vcds bym mogl polaczyc sie z rns i pdc. Mam vcds ale on nie laczy sie z can :(

Gdzie urzędujesz może coś pomogę, może byc na PW

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie, gdzie naprawiacie swoje Audice w NL?

Mieszkam w Rotterdamie i chcialbym np. wymienic olej, jakas elektryka (wymiana kierownicy, etc..) klocki, moze turbo do wymiany niedlugo...

Dzieki za porady :)

Opublikowano

Czesc koledzy. Czy ktos z was posiada vag lub vcds bym mogl polaczyc sie z rns i pdc. Mam vcds ale on nie laczy sie z can :(

Gdzie urzędujesz może coś pomogę, może byc na PW

witam kolego jestem swiezak mieszkam kolo rotterdamu czy pomoglbys w kwestii odblokowania ukrytych funkcji bo nieogarniam tematu na ta chwile;)

Edytowane przez chrisek79

Opublikowano

jak cos, to ja tez mam vcds i vas i urzeduje w Rotterdamie.

Edytowane przez symeks

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie, gdzie naprawiacie swoje Audice w NL?

Mieszkam w Rotterdamie i chcialbym np. wymienic olej, jakas elektryka (wymiana kierownicy, etc..) klocki, moze turbo do wymiany niedlugo...

Dzieki za porady :)

Ponawiam pytanie + Radson odezwj sie na PW! :)

Jakby ktos byl zainteresowany to mamy grupe na whatsappie: 0048 798 77 55 37

67kstldd.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam :hi:

Coś się dzieje tutaj :decayed::decayed:

Zamieszkuję we Vlaardingen ;-)

Czy ktoś coś szykuję ? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.