Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Ziemii Holenderskiej!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko!! Melduje się na spoty mieszkam w NL Zaandam/Amsterdam:) jak gdzieś coś to dawajcie cynka:)


Proponuje z organizować jakieś spotkanie, ktoś chetny?

Opublikowano

MOge być ja jak wróce z urlopu ( 3 Tygodnie) :)

(zamieszkuję Vlaardingen)

Edytowane przez strazak990

Opublikowano
  • Autor

Teraz połowa NL jest na wakacjach

Opublikowano

Pare postow wczesniej macie moj numer tel i jest mini grupa na whatsappie jesli ktos uzywa.. ale tez nie udalo nam sie zgrac na spota hehe.. ja Amsterdam/Alphen, ale wlasnie zaczynam wakacje ;)

Opublikowano

Dzialacie cos? Chetnie bym sie spotkal na pogaduchy.

Opublikowano

Ja do NL wracam za 2 tygodnie teraz Urlopuję :kox:

Więc coś można będzie nakręcić :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

I jak tam po urlopach juz?? Cos dzialacie??

Opublikowano

Ja mieszkam na poludniu Holandii przy Roermond. Jak by cos to tez jestem chetny.

Opublikowano
  • Autor

Ja już po urlopie także mogę się pisać na spota

Opublikowano

No to jest nas 3 puki co. Macie jakies sprawdzone miejscowki??

Opublikowano
  • Autor

Panowie problem tu jest zawsze ten sam, albo komus data nie pasuje, albo ma za daleko itd. itp

Więc moja propozycja taka niech każdy podrzuci pomysł gdzie najlepiej by mu pasowało sie spotkać i z tego znajdziemy może jakąś miejscówkę gdzie wszystkim pasuje ( wyliczymy jakąś średnią :wink: )

Ja mogę w każdą niedzielę (resztę tygodnia pracuję) pasi mi Haga lub okolice aczkolwiek myślę że podjechać nawet 100km też nie stanowi jakiegoś wielkiego problemu kwestia wcześniejszego ustalenia.

Opublikowano

Dokladnie. Ja mieszkam miedzy wami w takim razie Okolice Tilburga ale po Belgijskiej stronie(do granicy mam 1 km) dla mnie tez nie problem aby podjechac nawet jak by mial byc kawalek. Mam jeszcze 2 osoby ale oni na urlopach do konca wrzesnia. Mi pasuje kazdy weekend po wczesniejszym ustaleniu.


I jak pany kiedy i gdzie? Konkrety dawac
Opublikowano

Witam

Tez bym byl chetny,jestem z Leiden :D

Opublikowano

Jest kolejna osoba na 4-5 aut juz mozna sie fajnie spotkac. Co powiecie na Brede?! W niedziele? Powiedzmy pod Ikea a dlej sie pomysli ??

Opublikowano
  • Autor

Panowie ja bym proponował jakieś miejsce gdzie można bez problemu zaparkować i pogadać Breda nie stanowi żadnego problemu ale znając parkingi na IKEA to będzie po prostu ciasno.

Najlepszy by był jakiś parking gdzie można bez problemu się zaparkować.

Proponowałem wcześniej żeby się spiknąć na torze w Zandvoort można przy okazji popatrzeć jak śmigają po torze, kwestia tylko czy nie będzie jakiegoś evenementu bo wtedy może być płatny wjazd na teren toru.

Ewentualnie jak ktoś zna gdzieś jakiś duży parking to też może być.

Proponuję spiknąć się w tę niedzielę 11 września no tylko kwestia ustalenia miejscówki.

Wrzucajcie propozycje :)

Circuit Park Zandvoort więcej info na http://www.cpz.nl/nl/home

http://www.cpz.nl/nl/park-info


upw7u22p.jpg

Ewentualnie może być jakiś parking na trasie przy autostradzie jak ktos zna cos takiego

Edytowane przez andynl

Opublikowano

W Ikei na dachu nigdy nikogo nie ma a miejsca sporo. Pozniej mozna sie przeniesc. To tak odemnie. Co z rezzta?

Opublikowano

Pany tak z innej beczki. Jestem zameldowany w NL i przyszedl mi podatek drogowy za samochod:( jest mozliwosc jakos nie placic tego podatku? dodam ze mam diesla a juz wiadomo :facepalm:

Opublikowano

Pany tak z innej beczki. Jestem zameldowany w NL i przyszedl mi podatek drogowy za samochod:( jest mozliwosc jakos nie placic tego podatku? dodam ze mam diesla a juz wiadomo :facepalm:

Radze Ci to płacic kolego bo beda potem gorsze koszta niz rachunek za podatek.

Opublikowano
  • Autor

Jeśli masz auto na holenderskich numerach to płać podatek i nie kombinuj bo karę odczujesz dużo bardziej na kieszeni.

Opublikowano

Auto jest na PL blachach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.