Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak najbardziej jestem za :) Tylko weekend mi nie pasuje.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 149,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To samo pisałem,że najbardziej e tyg pasuje. Weekendy odpadają.jak coś to niech ktoś jeszcze z e dopisuje i coś powinno się ustalić...p z sr

Opublikowano

Witam to kiedy jakieś spotkanie :eusathink::eusathink::eusathink:

Opublikowano

kręcimy w koszaline zlot?

bajbus to u mnie w garażu jest kilka miejsc wolnych :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Dzieje się coś w KLINIE? :D Jestem ze Szczecinka, jestem nowy na forum. Z chęcia bym się wybrał na pierwszego Spota w życiu, pogadał o aucie, wypił jakąś kawę na mieście :)

Opublikowano

Dzieje się coś w KLINIE? :D Jestem ze Szczecinka, jestem nowy na forum. Z chęcia bym się wybrał na pierwszego Spota w życiu, pogadał o aucie, wypił jakąś kawę na mieście :)

Heyo,

W Koszalinie ciężko zgadać, ale zawsze jak coś można się zgadać na kawkę przy Macu , na codzień Koszalin ale ogólnie z pod Szczecinka jestem więc jak coś to śmiało...

pzdr i witaj na forum

Opublikowano

Witam mam pytanie czy ktoś kojarzy mechanika Romana z Konikowa co to za. Gość a jak nie to moze ktoś ma godnego polecenia pozdro

Opublikowano

Witam kolegów i koleżanki.

Proszę o pomoc w zlokalizowaniu kobiety która uszkodziła moje prawidłowo zaparkowane auto. Poszukiwana porusza się czarnym Audi A5 Sportback S-line na 19 calowych felgach. Nr rejestracyjne to ZK 0939C. Auto prawdopodobnie nie ma wykupionego OC, ponieważ nie ma żadnego wpisu w UFG. Charakterystyczne uszkodzenia - przedni lewy błotnik oraz drzwi kierowcy. Proszę o kontakt na PW lub na nr 696 655 337

0d8abc1217efb.jpg

f34224e7ae9f1.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

kiedy jakieś spotkanie :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Również ze Szczecinka do Koszalina jestem w stanie podjechać na jakąś kawe jak się pare osób zdecyduje :) Pozdrawiam


halo :D

Opublikowano

+1 :)

Opublikowano

Siemka łobuzy mam urlop i będę w rodzinnych okolicach więc weekend 2-3 lipca mi pasuje na jakiś spontan z kawusią zobaczyć stare mordki. :D

Opublikowano

Siemka zapraszam jutro wszystkich na piknik lotniczy do Swidwina. Jak ktos chętny to zapraszam do tychowa ruszamy o godz 11 00 zbiórka parking przy Orlen Tychowo. Zapraszam wszystkich fanów audi i nie tylko. Pozdrawiam

Opublikowano

To jak Panowie?

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

To jak Panowie?

Można kiedyś w Szcz. się zgadać na objazdówke/kawe ... generalnei na codzień Koszalin/ weekendy okolice Szczecinka...

pzdr

Opublikowano

Witam, czy organizujecie jakiś spocik w niedziele w Koszalinie bądź jakiś dzień w tygodniu ? Świeżo zakupiłem z panna a4 b7 2006 r i mam pare spraw do ogarnięcia przed wyjazdem i chętnie bym jakieś namiary bądź porady usłyszał :)

Opublikowano

Od dawien dawna cichosza u nas w temacie...

Opublikowano

Od dawien dawna cichosza u nas w temacie...

Jestem również chętny na jakiś spocik w Koszalinie.

Opublikowano

Od dawien dawna cichosza u nas w temacie...

Jestem również chętny na jakiś spocik w Koszalinie.

+1

Opublikowano

Cos gdzies dzis? Ja w mielnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.