Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Pany.

Jak się zdecyduję na 1.8T to możecie polecić mi gdzieś gazownika co mi założy dobra instalację gazową? Dobre graty to podstawa chyba do tego silnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do spotu, to mnie w Koszalinie przez najbliższe 2-3 tygodnie na 100% nie będzie :( Przyjeżdżam co jakiś czas na kilka dni, więc wtedy się dołączę - o ile będziecie organizować w danym terminie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupię do tego czasu to również jestem na tak. :)

Słyszałem, że ten w Neptun gaz na jakichś mniej popularnych częściach robi gazidlo, prawda to?

W Kołobrzegu jest jakiś dobry fachowiec? Bo kumpel mi mówił tylko nie pamięta nazwy zakładu.

Skrobnięte z Nexusa 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanie do Was, śledzę forum od jakiegoś czasu i powoli przymierzam się do zakupu B8'ki....czy ktoś z Was posiada takową co by sienpodzielil spostrzeżeniami uwagami przy zakupie i na żywo mógłbym obejrzeć auto. Aktualnie przebywa m w Koszalinie.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, gdzie znajde dobra lakiernie w Koszalinie lub okolicach? Potrzebuje kilka wartych odwiedzenia miejsc w mieście i tak 20km od w każdą stronę. Z góry dzięki za pomoc. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizowany zlot "Grupa Vag" Koszalin godzina 12:20 Niedziela , za Castoramą(od strony stacji) o 12:40 wyjazd grupowo na mostowo, mozna zabrac ze soba jakis prowiant poniewaz bd miejsce na grilla . Nie jest to pierwsze spotkanie Vagowiczow, za kazdym razem cieszy sie duza frekwencją :D

Edytowane przez tomacho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizowany zlot "Grupa Vag" Koszalin godzina 12:20 Niedziela , za Castoramą(od strony stacji) o 12:40 wyjazd grupowo na mostowo, mozna zabrac ze soba jakis prowiant poniewaz bd miejsce na grilla . Nie jest to pierwsze spotkanie Vagowiczow, za kazdym razem cieszy sie duza frekwencją :D

postaram się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam pytanie do Was, śledzę forum od jakiegoś czasu i powoli przymierzam się do zakupu B8'ki....czy ktoś z Was posiada takową co by sienpodzielil spostrzeżeniami uwagami przy zakupie i na żywo mógłbym obejrzeć auto. Aktualnie przebywa m w Koszalinie.pozdr

Aktualnie przebywam w okolicy Koszalina, więc jeśli nadal się przymierzasz do B8 i chcesz zobaczyć na żywo avanta z LEDami to jest szansa :)

Ogólnie jeśli macie ochotę, to można się jakoś umówić na spota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Panowie jest ktoś w Koszalinie kto wyreza mi zaślepki sprysków chodzi o to żeby wyciąć otwory w zderzaku kompletnie nie mam pojęcia jaki się za to zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie przebywam w okolicy Koszalina...

I już nie przebywam ;) Szkoda że nikt się nie odezwał, może kolejnym razem.

Cześć,

szkoda, że dopiero teraz odczytałem posta :) daj znać jak będziesz w okolicach na pw, z miła chęcią w spokooju na żywo zobaczę auto no i nie ma to jak opinia użytkownika/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...