Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Również nie mogęsiępochlebnie wypowiedzieć o Urbaniaku - zostawiałem u niego Audi na wymianę rolki napinacza rozrządu. Miało być "na jutro", było gotowe dopiero dwa dni później. Niewytłumaczalne olewanie klienta bez drogiej fury - w ogóle po jaką cholerę bieże się za samochody, których w ogóle nie ma chęci robić?

Natomiast w kwestii Pana Włodka z Konikowa - pierwszy mechanik, który na czas zrobił furę, mało tego, miał być telefon, że auto gotowe - było nawet przed terminem. Cena bardzo rozsądna, robota porządna - polecam z czysty sumieniem. Jedynie dojazd kiepski i jak zostawisz furę nie bardzo jest jak wrócić :kwasny:

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Również nie mogęsiępochlebnie wypowiedzieć o Urbaniaku - zostawiałem u niego Audi na wymianę rolki napinacza rozrządu. Miało być "na jutro", było gotowe dopiero dwa dni później. Niewytłumaczalne olewanie klienta bez drogiej fury - w ogóle po jaką cholerę bieże się za samochody, których w ogóle nie ma chęci robić?

Natomiast w kwestii Pana Włodka z Konikowa - pierwszy mechanik, który na czas zrobił furę, mało tego, miał być telefon, że auto gotowe - było nawet przed terminem. Cena bardzo rozsądna, robota porządna - polecam z czysty sumieniem. Jedynie dojazd kiepski i jak zostawisz furę nie bardzo jest jak wrócić :kwasny:

ale klimat wiejski

facet ma dobre podejście do życia, kawe dostałem i jeszcze mi kazał swoje auto robić bo stałem z łapami w kieszeni

Włodek dał mi klucze i powiedział zrób to zrób tamto, bo co ma mnie za głupoty kasować

jeszcze jakby wypłatę dał za dniówkę

Opublikowano

poprostu wystarczylo odmówić, pewnie to byl jakis żart, a fakt jest taki,ze za pierdoly nie bierze zadnej kasy. sam osobiscie jechalem do niego dwa razy z dwoma łozyskami do wycisniecia i wcisniecia w zwrotnice i dwa razy nie chcial za to nawet zlotówki, dodam,ze w koszalinie wycisniecie i wcisniecie jednego lozyska to srednio 30zl.

Opublikowano

Witam klubowiczów, mam pytanie, wiece może gdzie w Koszalinie można kupić ledy do tablicy rejestracyjnej które nie wyświetlają błędów w b7 ? Kupiłem dzisiaj jedne na placu gwiaździstym ale d*pa jasiu, błąd jest. + Widziałem dzisiaj ładną sztukę pod pizzerią pakman na Kopernika, któregoś z kolegów ? :) Pozdrawiam

Opublikowano
Witam klubowiczów, mam pytanie, wiece może gdzie w Koszalinie można kupić ledy do tablicy rejestracyjnej które nie wyświetlają błędów w b7 ? Kupiłem dzisiaj jedne na placu gwiaździstym ale d*pa jasiu, błąd jest. + Widziałem dzisiaj ładną sztukę pod pizzerią pakman na Kopernika, któregoś z kolegów ? :) Pozdrawiam

:hi:wlutuj rezystorki i po problemie ja tak mam i jest git.

Opublikowano

Dzięki za odpowiedź, no właśnie czytałem że dużo osób wlutowuje rezystory ale mówiłem im tam w sklepie, jaki problem jest i żeby były dobre, zapewnił mnie że błędu nie będzie a jednak. A z tymi rezystorami to jak to jest, bo nie za bardzo się w tym orientuje

Opublikowano
Dzięki za odpowiedź, no właśnie czytałem że dużo osób wlutowuje rezystory ale mówiłem im tam w sklepie, jaki problem jest i żeby były dobre, zapewnił mnie że błędu nie będzie a jednak. A z tymi rezystorami to jak to jest, bo nie za bardzo się w tym orientuje

Tutaj masz dużo info na ten temat :wink:http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-ori-ledowego-podswietlenia-tablicy-p-and-p-243245/

Opublikowano

Jak mnie pamięć nie myli, to jest sklep na Rokosowie z takimi tematami jak LED, HID etc. Dokładnie koło sklepu Auto Części Lubicz, kawałeczek dalej jest.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Byłem wczoraj w sklepie co kolega wyżej napisał, faktycznie, mają tam ciekawe rzeczy, ale żarówek nie pokazujących błędu nie ma. Zamówiłem dedykowane całe lampki ledowe, 50 zł sztuka, zobaczymy czy będzie działać.

---------- Post dopisany 07-04-2014 at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany 02-04-2014 at 14:01 ----------

Dostałem dzisiaj lampeczki ledowe do rejestracji ze sklepu na Zwycięstwa, pasują idealnie, świecą pięknie, błędów nie ma.

Opublikowano

:hi:Panowie czy pan Włodek w Konikowie podejmie się zrobienie rozrządu

Opublikowano

Pytanko co to za przygłup po Koszalinie smiga B5 1,9 TDI (z znaczkiem z maską z filmu krzyk na klapie bagażnika) bo jak jeszcze raz mnie przyblokuję to nie zawaham się kuku zrobić koledze .Bo takie przyspieszanie jak ktoś chce się wpasować to raczej jest prostackie .

Opublikowano

Siemka , gdyby ktos chcial 3 maja jest zlot ogolny Vagow w Jamnie o godzine 12:30 zbiorka pod emka (KOszalin) :>

Opublikowano
:hi:Panowie czy pan Włodek w Konikowie podejmie się zrobienie rozrządu

podejmie sie. jak chcesz moj kolega tez Ci wymieni rozrząd, łącznie z ustawieniem kąta wtrysku na kompie, co nie wszyscy mechanicy robią. chcesz robic tylko pasek rozrzadu ,czy wszystkie paski?

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

Siemka , gdyby ktos chcial 3 maja jest zlot ogolny Vagow w Jamnie o godzine 12:30 zbiorka pod emka (KOszalin) :>

no ale dokąd jadą i co bedą robic? jakies wyscigi bedą? :)

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------

Pytanko co to za przygłup po Koszalinie smiga B5 1,9 TDI (z znaczkiem z maską z filmu krzyk na klapie bagażnika) bo jak jeszcze raz mnie przyblokuję to nie zawaham się kuku zrobić koledze .Bo takie przyspieszanie jak ktoś chce się wpasować to raczej jest prostackie .

rozumiem ,ze ktos chcial zebys mu w klapę wjechal?

Opublikowano

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

[/color]

Siemka , gdyby ktos chcial 3 maja jest zlot ogolny Vagow w Jamnie o godzine 12:30 zbiorka pod emka (KOszalin) :>

no ale dokąd jadą i co bedą robic? jakies wyscigi bedą? :)

jadyma na przystan w Jamnie na dzien dzisiejszy okolo 20 osob (40 wezmie udzial ale to kazdy mzoe sobie na fb dolaczyc...) trzeba wziac jakeis kielbaski cos do picia bo bedzie organizowany grill

Opublikowano
:hi:Panowie czy pan Włodek w Konikowie podejmie się zrobienie rozrządu

podejmie sie. jak chcesz moj kolega tez Ci wymieni rozrząd, łącznie z ustawieniem kąta wtrysku na kompie, co nie wszyscy mechanicy robią. chcesz robic tylko pasek rozrzadu ,czy wszystkie paski?

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 -----

---------- Post dopisany at 15:22 ---------- Poprzedni post napisany at 15:22 ----------

:hi:to jakbyś mógł spytać jaki koszt u niego takiej wymiany raczej sam rozrząd daj znać

Opublikowano

siemasz. koszt wymiany rozrzadu u kolegi 250zl . jakby co to pw.

Opublikowano

Podasz kolego link na facebooka do tego Jamna ?

Opublikowano
:hi: Pany kto zna jakiegoś naprawde ogarniętego elektryka/ elektronika samochodowego okolice Świdwin, Kołobrzeg, Koszalin?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.