Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To daj znać co i jak. BTW, masz dzisiaj czas? Zadzwonię po pracy i byśmy targu dobili z tą manetką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam takie pytanie, jaki lokal byście polecili w Koszalinie żeby można było wyjść grupą z nauczycielkami. Chodzi mi żeby miło spędzić wieczór :drinks::jezyk:

Powiedz gdzie i o której będziecie szli :banan::kox::naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam takie pytanie, jaki lokal byście polecili w Koszalinie żeby można było wyjść grupą z nauczycielkami. Chodzi mi żeby miło spędzić wieczór :drinks::jezyk:

Jeśli coś w stylu baru, to polecam browarnię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli carbon to tego gościa mogę polecić Kontakt ť PW Folit-System - ściemniamy profesjonalnie w poprzednim aucie oklejał mi maskę i dach w carbon. A ostatnio oddałem do niego audiczkę na przyciemnienie szyb- wykonanie 5+, pytałem go wtedy o oklejenie dekorów, ale w międzyczasie kupiłem alu szczotkowane... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli carbon to tego gościa mogę polecić Kontakt ť PW Folit-System - ściemniamy profesjonalnie w poprzednim aucie oklejał mi maskę i dach w carbon. A ostatnio oddałem do niego audiczkę na przyciemnienie szyb- wykonanie 5+, pytałem go wtedy o oklejenie dekorów, ale w międzyczasie kupiłem alu szczotkowane... :decayed:

Ok dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleci mi ktoś w Koszalinie dobrą myjnie? Mam na myśli taka nieautomatyczna, żeby nie niszczyć lakieru, ale z kompleksowym myciem, osuszaniem itp. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedź na gnieźnienską koło cmentarza, jak dla mnie najlepsza w koszalinie. Za 2zł spryskujesz całą OOOO aktywną pianą. Bierzesz porządną szczotę i auto szorujesz, spłukujesz i ma nabłyszczanie woskowanie. Jak już z myjki wyjedziesz to jest tam wiaterek do odmuchiwania fury(nie wiem jaki koszt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dziś tam byłem właściwie, spryskałem piana aktywną, ale nie szorowałem, bo bałem się o lakier. No i samochód nie do końca domyty ;/

Kiedyś była taka myjnia gdzieś w garażach na północy i za 20zł robili pełne mycie z suszeniem, ale nie wiem czy to dalej funkcjonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogolnie myja samochod na myjni na północy, miedzy lidlem a netto. O tym ze za 20zl myja samochody w garażach 1x slysze :D no ale jest na gnieznienskiej po prawej stronie orlen i za Orlenem jest jedna myjna gdzie sam myjesz a troszkę dalej jest myjnia gdzie za 20zl chyba , myja recznie woskują i wszystko co sobie zażyczysz (odkurzanie, czysczenie srodka, wycieraczki czyszcenie itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chciałbym z myjni wyjechać samochodem który nie ma syfu na lakierze, brudu na felgach itp. a wydaje mi się, że bezdotykowa ciężej ogarnia takie tematy, szczególnie po zimie. Gdzie jest ta kompleksowa myjnia?

A ja mówiłem o myjni, która była w okolicy ulic Gierczak i Kwiatkowskiego, tam jest dużo garaży, jeden z nich był solidnie powiększony w każdym kierunku i dawno temu pamiętam, że myli tam bardzo dobrze samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...