Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No bez przesady, jak coś będzie organizowane i mnie nie wygonicie za "nie Audi" to chętnie wpadnę :)

A tak z ciekawości co kupiłeś ?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Autko które wiecznie się psuje - Alfę 156 :) Niestety tylko 2.0, polowałem na 2.5, ale nic ciekawego nie mogłem znaleźć. Na szczęście swap jest bardzo prosty w tym wypadku. :naughty:

Opublikowano

Wlasnie zamowilem kabelek do swojej B8, wiec jak ktos bedzie potrzebowal na szybko podlaczyc pod kompa i sprawdzic bledy to mozna uderzyc do mnie. Czesto jestem w Koszalinie ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pozdro Murdzi :hi:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy, przypomnę się trochę, nie gniewajcie się, ale jeżeli wiecie kto by szukał A4, to muszę szybko sprzedać, najlepiej do 3 października bo kończy się OC i nie chce już pchać w nie kasy, mam już drugi samochód. Od 14 września jestem w Klinie razem z autem, które przemierza ze mną tysiące kilometrów :decayed: (dosłownie) i jeszcze mnie nie zawiodło. Link w sygnaturce :wink:. Pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jakby ktoś ze znajomych szukał to polecę.

---------- Post dopisany 13-09-2013 at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 20:53 ----------

Dzieje się tu coś? :kox:

Opublikowano
Jakby ktoś ze znajomych szukał to polecę.

---------- Post dopisany 13-09-2013 at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 20:53 ----------

Dzieje się tu coś? :kox:

Co robiłeś dzisiaj koło szkoły w Sławoborzu :decayed:

Opublikowano
Jakby ktoś ze znajomych szukał to polecę.

---------- Post dopisany 13-09-2013 at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 20:53 ----------

Dzieje się tu coś? :kox:

Co robiłeś dzisiaj koło szkoły w Sławoborzu :decayed:

Na orlika ustawiałem się z ziomkami :decayed:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Leci ktoś w niedzielę na zakończenie sezonu do Wilczych Lasek?

Opublikowano

jak tam dojechac? w ktora strone sie kierowac w szczecinku? chyba jutro podjade tam, zobacze co sie cisnie;)

Opublikowano

cały czas jedziesz krajową 11, na wylocie ze szczecinka musisz odbić na miejscowość Turowo.

Opublikowano

Możliwe, że pojawię się na tym zakończeniu :wink:

Opublikowano

dawaj, dawaj :decayed:

Opublikowano

Zazdroszczę chłopaki! Na szkoleniu muszę siedzieć, a to tylko 70km... Może na sam koniec dolecę. Duchem z Wami. Ustaliliście może jakieś miejsce zgrupowania? W zeszłym roku spora grupka Aczwóreczek na parkingu powstała... :naughty:

Opublikowano

Byłem od 11.00 do 14.00, z A4 to tylko zobaczyłem byłą furkę Sbenios`a i jeszcze inna czerwona a4 b5 sedan przedlift z klubowymi ramkami :) Także słabo było a4-klubowiczów.

Opublikowano

Pogoda nie dopisała chyba co?

Opublikowano

Moja A4 jeździ teraz po Bobolicach, rozstałem się już miesiąc temu z nią :)

Opublikowano

a do Kołobrzegu jej nie opchnąłeś?

Opublikowano

Nie, nie 100% Bobolice, dlatego, że kolega który tam mieszka czasem mi mówi, że widuje ten samochód, poza tym zna nowego właściciela :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.