Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Parking podziemny w Forum od strony stacji 123, gdzieś niedaleko wjazdu.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ładnie, patrzałem na forum ~11:15 i nie było żadnego chętnego, a chwilę później już tak. Przepraszam, ale z racji ograniczonego dostępu do sieci nie mogłem zareagować później.

W Koszalinie zostajemy jednak do poniedziałku, więc jeśli ktoś ma ochotę spotkać się jutro w godzinach popołudniowych to jestem gotów podjechać. Forum kojarzę gdzie jest, wjazd na dolny parking też kojarzę (choć stacji benzynowej już nie ;) ).

Godzina 15? 16?

Na forum pojawię się jutro gdzieś*koło 12 i sprawdzę zainteresowanie :)

Opublikowano

Ja mogę wpaść, do 13, albo po 19.

Prezes, też byś podjechał to byśmy obadali tego moda u Ciebie :)

Opublikowano

No niestety nie podjadę :decayed: Wyrzucili mnie z internatu i ostatnie tygodnie do szkoły autkiem dojeżdżam, chyba że któregoś dnia po godz. 14.00 :grin: Troszkę kilometrów nastukam bo w jedną stronę mam 55km :kwasny:

Opublikowano
No niestety nie podjadę :decayed: Wyrzucili mnie z internatu i ostatnie tygodnie do szkoły autkiem dojeżdżam, chyba że któregoś dnia po godz. 14.00 :grin: Troszkę kilometrów nastukam bo w jedną stronę mam 55km :kwasny:

No co ty, ale jaja. Pewnie maniane odwaliłeś jakąś :grin: Przyznaj się :decayed: Po sql kiedyś można.

Opublikowano

piwkowanie wyszło bokiem :wink: Ale teraz chociaż codziennie jestem w domu i jem smaczne obiadki :grin: No po szkole można spocika zrobić. Ogólnie jestem zadowolony z efektów zabudowania UKP, w miare estetycznie mi to wyszło.

Opublikowano

Powodzenia w sprzedaży :decayed:

Opublikowano

nom, moze być ciezko, nawet bardzo, ale powodzenia :decayed:

Opublikowano

Wiem, dlatego wolałbym zamianę, ale o to też ciężko. Najwyżej bd musiał z ceny mocno zjechać, trudno.

Opublikowano

Jakbyś chciał kratki przedniego zderzaka, to mam boczną prawą i lewą. Za 40zł oddam :) BTW, jakbyś chciał to możemy się na lampy pomieniać :wink:

Opublikowano

Co do kratek to jestem za. Niestety ktoś moje sobie przywłaszczył :facepalm: A lamp nie oddam, idą z autem, o ile się uda je pogonić :)

Opublikowano

Ok, odezwij się na PW w sprawie tych kratek :wink:

Opublikowano

cześć WAM ;)

Zainteresowała mnie jedna furka w waszych okolicach i chciałem spytać czy miałby ją ktoś was okazje zobaczyć ? jest to a4 w miejscowości Biesiekierz.

Prosiłbym o info jeżeli ktoś z was miałby niedaleko i ochote przypatrzeć się jej.

Mam kawałek drogi do was i dobrze byłoby gdyby ktoś pomógł, i rzucił by okiem na to żeby ewentualnie zaoszczędzić drogi ;)

Opublikowano

Jakiś link na to auto czy inny namiar?

Opublikowano

właściciel przez telefon wydawał się rozsądny, ale nie chciałbym za bardzo jechać "w ciemno" ;)

link:

AUDI A4 3.0 TDI QUATTRO BIXENON ALCANTARA (3112230702) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany 04-04-2013 at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2013 at 20:56 ----------

Siemka, Sbenios i jak - oglądałeś tą a4-ke ?

Opublikowano

Sorki, ale ja nie mam na razie możliwości sprawdzenia go. Zresztą nie uważam się za znawce, żeby komuś auto oglądać, bo lipa jeszcze jakaś by była :facepalm: Musisz uderzyć do reszty z naszego grona Koszalińskiego.

Opublikowano

Ta A4 jest jeszcze w ogóle aktualna?

Opublikowano

aktualna - rozmawiałem z właścielem wczoraj

nie jest to jakaś super okazja, to jeszcze aktualne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.