Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No ładnie, patrzałem na forum ~11:15 i nie było żadnego chętnego, a chwilę później już tak. Przepraszam, ale z racji ograniczonego dostępu do sieci nie mogłem zareagować później.

W Koszalinie zostajemy jednak do poniedziałku, więc jeśli ktoś ma ochotę spotkać się jutro w godzinach popołudniowych to jestem gotów podjechać. Forum kojarzę gdzie jest, wjazd na dolny parking też kojarzę (choć stacji benzynowej już nie ;) ).

Godzina 15? 16?

Na forum pojawię się jutro gdzieś*koło 12 i sprawdzę zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie podjadę :decayed: Wyrzucili mnie z internatu i ostatnie tygodnie do szkoły autkiem dojeżdżam, chyba że któregoś dnia po godz. 14.00 :grin: Troszkę kilometrów nastukam bo w jedną stronę mam 55km :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie podjadę :decayed: Wyrzucili mnie z internatu i ostatnie tygodnie do szkoły autkiem dojeżdżam, chyba że któregoś dnia po godz. 14.00 :grin: Troszkę kilometrów nastukam bo w jedną stronę mam 55km :kwasny:

No co ty, ale jaja. Pewnie maniane odwaliłeś jakąś :grin: Przyznaj się :decayed: Po sql kiedyś można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piwkowanie wyszło bokiem :wink: Ale teraz chociaż codziennie jestem w domu i jem smaczne obiadki :grin: No po szkole można spocika zrobić. Ogólnie jestem zadowolony z efektów zabudowania UKP, w miare estetycznie mi to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś chciał kratki przedniego zderzaka, to mam boczną prawą i lewą. Za 40zł oddam :) BTW, jakbyś chciał to możemy się na lampy pomieniać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć WAM ;)

Zainteresowała mnie jedna furka w waszych okolicach i chciałem spytać czy miałby ją ktoś was okazje zobaczyć ? jest to a4 w miejscowości Biesiekierz.

Prosiłbym o info jeżeli ktoś z was miałby niedaleko i ochote przypatrzeć się jej.

Mam kawałek drogi do was i dobrze byłoby gdyby ktoś pomógł, i rzucił by okiem na to żeby ewentualnie zaoszczędzić drogi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściciel przez telefon wydawał się rozsądny, ale nie chciałbym za bardzo jechać "w ciemno" ;)

link:

AUDI A4 3.0 TDI QUATTRO BIXENON ALCANTARA (3112230702) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany 04-04-2013 at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany 03-04-2013 at 20:56 ----------

Siemka, Sbenios i jak - oglądałeś tą a4-ke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualna - rozmawiałem z właścielem wczoraj

nie jest to jakaś super okazja, to jeszcze aktualne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...