Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W A4 też mogę :wink:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spocik w środę? :wink:

Opublikowano
Spocik w środę? :wink:

Tak sobie myślę, że ze względu na małą frekwencję dobrze by było żeby na spoty przyjeżdżały wszystkie autka ze znakiem :audi: Te starsze też - byłoby ciekawiej. :hi:

Opublikowano

Tylko u nas w regionie to mało osób z A4 no chyba że nawiązać kontakty z forum audi 80 itp.

Opublikowano

moze tym razem uda mi sie dotrzec na spot:p ile osob bylo ostatnio?

ps Mirek, Ty masz sedana z nalepką na wlewie paliwa? i jakąś siatką przy wydechu?

Opublikowano
Tylko u nas w regionie to mało osób z A4 no chyba że nawiązać kontakty z forum audi 80 itp.

Mało to nie jest, codziennie w Koszalinie mija się ich dziesiątki, tylko mało jest podjaranych takimi rzeczami, nie interesuje ich żadna integracja z innymi użytkownikami A4 :naughty: Są u nas w mieście spoty jakiegoś innego modelu audi?

Opublikowano

Ja nie zauważyłem żeby takie spoty się odbywały :wink: To tak jak tydzień temu? Środa 17.00?

Opublikowano
moze tym razem uda mi sie dotrzec na spot:p ile osob bylo ostatnio?

ps Mirek, Ty masz sedana z nalepką na wlewie paliwa? i jakąś siatką przy wydechu?

Nie to nie moja, moja ma żółte felgi i ogon ze sztucznego lisa na dachu. :beach:

Opublikowano

Cały przyszły tydzień bedę w Koszalinie a później reszte miesiąca będę w Dąbkach. Możliwe że też zawitam:grin:

Opublikowano

a wpadaj :decayed:

Opublikowano

To co jutro coś się dzieje :grin::grin:

Opublikowano

to przyjezdza ktos dzis?

Opublikowano

Ja podjadę, może ktoś będzie :wink:

Opublikowano

Generalnie forum Audi 80 też bardzo słabo działało, na spotach było po 3-4 osoby :thumbdown: Trzeba by stworzyć stronę Audi Klub Koszalin na facebooku i tam dawać jakieś ogłoszenia o spotach, częściach na sprzedaż etc. Może jutro się tego podejmę...

Opublikowano

Ciekawy pomysł. Jestem za. A jak tam spot się udał?

Opublikowano

Nawet ja tyłka nie ruszyłem żeby podjechać na spot bo musiałem sprawozdania do szkoły pisać :facepalm: A co do pomysłu Audi Klub Koszalin na fb to pomysł trafiony w 10 :decayed:

Opublikowano
Generalnie forum Audi 80 też bardzo słabo działało, na spotach było po 3-4 osoby :thumbdown: Trzeba by stworzyć stronę Audi Klub Koszalin na facebooku i tam dawać jakieś ogłoszenia o spotach, częściach na sprzedaż etc. Może jutro się tego podejmę...

Facebook to może być dobry pomysł. Znałem kiedyś wielkiego fana marki Audi, miał ogromną wiedzę tak o nowościach jak i o historii marki. Nasze drogi się rozeszły i nie wiem co teraz porabia, ale podejrzewam, że takich pasjonatów w Koszalinie może być więcej. :thumbup1:

Opublikowano

Chłopaki, gdzie w koszaline wytną mi z tworzywa sztucznego ładnie ramkę niewielkich rozmiarów? :decayed: Zamontowałem UKP w nawiewie i chcę ładnie zabudować :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.