Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spocik w środę? :wink:

Tak sobie myślę, że ze względu na małą frekwencję dobrze by było żeby na spoty przyjeżdżały wszystkie autka ze znakiem :audi: Te starsze też - byłoby ciekawiej. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko u nas w regionie to mało osób z A4 no chyba że nawiązać kontakty z forum audi 80 itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tym razem uda mi sie dotrzec na spot:p ile osob bylo ostatnio?

ps Mirek, Ty masz sedana z nalepką na wlewie paliwa? i jakąś siatką przy wydechu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko u nas w regionie to mało osób z A4 no chyba że nawiązać kontakty z forum audi 80 itp.

Mało to nie jest, codziennie w Koszalinie mija się ich dziesiątki, tylko mało jest podjaranych takimi rzeczami, nie interesuje ich żadna integracja z innymi użytkownikami A4 :naughty: Są u nas w mieście spoty jakiegoś innego modelu audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważyłem żeby takie spoty się odbywały :wink: To tak jak tydzień temu? Środa 17.00?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze tym razem uda mi sie dotrzec na spot:p ile osob bylo ostatnio?

ps Mirek, Ty masz sedana z nalepką na wlewie paliwa? i jakąś siatką przy wydechu?

Nie to nie moja, moja ma żółte felgi i ogon ze sztucznego lisa na dachu. :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie forum Audi 80 też bardzo słabo działało, na spotach było po 3-4 osoby :thumbdown: Trzeba by stworzyć stronę Audi Klub Koszalin na facebooku i tam dawać jakieś ogłoszenia o spotach, częściach na sprzedaż etc. Może jutro się tego podejmę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ja tyłka nie ruszyłem żeby podjechać na spot bo musiałem sprawozdania do szkoły pisać :facepalm: A co do pomysłu Audi Klub Koszalin na fb to pomysł trafiony w 10 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie forum Audi 80 też bardzo słabo działało, na spotach było po 3-4 osoby :thumbdown: Trzeba by stworzyć stronę Audi Klub Koszalin na facebooku i tam dawać jakieś ogłoszenia o spotach, częściach na sprzedaż etc. Może jutro się tego podejmę...

Facebook to może być dobry pomysł. Znałem kiedyś wielkiego fana marki Audi, miał ogromną wiedzę tak o nowościach jak i o historii marki. Nasze drogi się rozeszły i nie wiem co teraz porabia, ale podejrzewam, że takich pasjonatów w Koszalinie może być więcej. :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, gdzie w koszaline wytną mi z tworzywa sztucznego ładnie ramkę niewielkich rozmiarów? :decayed: Zamontowałem UKP w nawiewie i chcę ładnie zabudować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...