Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
No to mnie nie będzie niestety.

A o której Ci pasuje ?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak jutro koło 17, to powinienem być.

Opublikowano

Mnie 17 też pasuje. Nie wiem, czy wiecie, że pierwsze a4 nie miały aluminiowych zawieszeń. Przywiozę w ramach ciekawostki żelazny wahacz od a4. Zostawiłem go sobie na pamiątkę.

Opublikowano
No to mnie nie będzie niestety.

A o której Ci pasuje ?

Mi o 18, najwyżej następnym razem.

Opublikowano

To wpadaj o 18.00 z pewnością jeszcze będziemy :wink: A jeżeli nie wszyscy to ja jeszcze będę to obczaję twoje nowe mody :decayed:

Opublikowano
Witam Panowie jestem nowy tutaj i nowym nabytkiem jest również moja audika a4 b5 przy dogodnych wiatrach chetnie spotkam sie na pogawędke , i ogledziny jednak chwilowo mam mały problem z głośnikami tylnymi i prosze o jakąs rade , radio nie jest ryginalne i tylnie nie graja... jest adapter wszystko podpiete i nadal nie grają :kwasny: jest 1 luźny kabelek koloru niebieskiego który nie jest nigdzie połączony ,czy to od niego zależy czy reszta bedzie grac bo cos mi sie obiło o uszy jednak nie chce sam grzebac zeby zwarcia nie zrobic postaram sie zdjecia załączyć

http://s7.postimage.org/fxr9s2waf/HPIM1769.jpg

http://s11.postimage.org/bv0qzpdkf/HPIM1764.jpg

http://s7.postimage.org/jzvsdtofr/HPIM1763.jpg

ten luzny to nie jest przypadkiem wzbudzanie radia po kluczyku? zobacz czy pojawia sie na nim 12V po przekreceniu zaplonu i znika po wyciagnieciu klucza?

moze tez bym wpadł ,ale sie wstydze :grin::facepalm:

Opublikowano

Jak tak to postaram siębyć jak najszybciej. A ty czego się fusse wstydzisz?

Opublikowano

moze tez bym wpadł ,ale sie wstydze :grin::facepalm:

czego się wstydzisz? :decayed:

Opublikowano

swojego grata :decayed::banan:

Opublikowano

To ty ciągnikiem chcesz przyjechać czy co :decayed:

Opublikowano

Grata to ja mam :decayed: Ostatnie spoty to same B5 przyjeżdżają :wink:

Opublikowano

Ja tez się nie mam czym pochwalić, bendiks padł i czasem nie ma szans na odpalenie, na pych trza dziada.

Opublikowano
Grata to ja mam :decayed: Ostatnie spoty to same B5 przyjeżdżają :wink:

Ja będę A6 C5 :decayed:

Opublikowano
Grata to ja mam :decayed: Ostatnie spoty to same B5 przyjeżdżają :wink:

Ja będę A6 C5 :decayed:

Obczaimy ten nowy nabytek :wink:

Opublikowano

to zobacze moze wpadne po robocie. w srodku bedziecie?

Opublikowano

Garaż w atrium, przy wyjeździe do ronda (i też stacji paliw 123).

Opublikowano
Grata to ja mam :decayed: Ostatnie spoty to same B5 przyjeżdżają :wink:

Ja będę A6 C5 :decayed:

Obczaimy ten nowy nabytek :wink:

Nie ma co obczajać, odchwaszczania jest od cholery jeszcze. Na chwilę obecną nie wygląda w ogóle...

Opublikowano

Ewentualne kolejne spoty proponuję organizować w A6 kolegi Murdzi - Ma bardzo wygodne siedzenia. :decayed:

Opublikowano
Ewentualne kolejne spoty proponuję organizować w A6 kolegi Murdzi - Ma bardzo wygodne siedzenia. :decayed:

:naughty:

Opublikowano

Tyłki też można podgrzać :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.