Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BTW Danielu Lampkę naprawiłem ...IPA i mały pilniczek plus suszenie lampy ..i Bangla all ...heheh ale heble mi się palą na żółto :grin: czyli wiosna zmiana :kwasny:

Jeszcze raz Dzięki !!!

I Zdrowych i Wesołych Świąt!!!!

wesoych.jpg

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Również życzę wszystkim Wesołych Świąt :banan:

Opublikowano

Zdrowych i wesołych świąt i oby "sałatka" nie zaszkodziła:decayed:.

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

My dziś z Danielem zorganizowaliśmy spota ziemi sławieńskiej. Swoją drogą Daniel piękne te Twoje B7. Organizujecie coś w święta?

Opublikowano

tak w środę Koszalin :)

Opublikowano

Ja podjadę 16ta Atrium :decayed: parking podziemny.

---------- Post dopisany at 18:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ----------

My dziś z Danielem zorganizowaliśmy spota ziemi sławieńskiej. Swoją drogą Daniel piękne te Twoje B7. Organizujecie coś w święta?

Tak to wyglądało :decayed:

241220120731.jpg

Opublikowano

Daniel to za 2 h Atrium :) sie spotykamy !?? Żony ja nie biorę bo jej się nie chce .

Opublikowano

Oczywiście :decayed: ja też sam :wink:

Opublikowano

mogę się trochę spóźnić ..ale będę ..ktoś też jeszcze będzie prócz nas ?

Opublikowano

Przyjadę i ja :wink: Co prawda żal oglądać mojej fury, ale co tam.

Opublikowano

Koledzy ja pasuje .... z przyczyn nie zależnych od mojej osoby :kwasny: przepraszam

Opublikowano

Oky to może w innym terminie :wink: ja też odpuszczam.

Opublikowano

Ale daliście teraz, a właśnie miałem wychodzić z chaty :facepalm: dobrze, że zajrzałem.

Opublikowano

sbenios mam żonę w ciąży i ma humorki ..więc wiesz ...:facepalm:

Opublikowano

Nie no, spoko. Są ważniejsze rzeczy niż spoty :wink:

Opublikowano

Jutro uciekam do siebie :decayed: latem Was odwiedzę :wink:

Opublikowano

ok czekamy :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam panowie.

Pierwsza sprawa. Chciałbym się przywitać i pozdrowić wszystkich forumowiczów z bliskich mi okolic.

Druga sprawa to taka że bardzo chętnie skorzystałbym z waszej pomocy jeśli chodzi o diagnozowanie samochodu i ewentualne polecenie jakiegoś mechaniora który by zbadał moją niunie, tak więc jeśli będziecie robić jakieś spotkanko to chętnie się wbiję :wink:

pozdrawiam

szkodnik

Opublikowano

A co was śnieg zasypał? :kox:

hah, ja dziś świrowałem, musiałem po łopatę biec do domu :decayed:

23wqu6w.jpg

Opublikowano

Ładnie polatał :decayed: Ja się wczoraj też trochę pokręciłem po Amfiteatrze, obyło się na szczęście bez łopaty.

Panowie, kiedy jakiś spocik robimy? Wiem, że teraz sporo roboty przed sesją, ale może macie ochotę na spotkanie np. w podziemnym pod Atrium?

Opublikowano

Ja mogę któregoś popołudnia podjechać :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.