Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok, to środa godzina 17.00 czy 18.00?

Pany, dziś sprzedałem swoją A4 . Audi zostało w Koszalinie. Myśle, że poszło w dobre ręce. Ramki zostały więc nowy właściciel może być zdziwiony jak ktoś będzie mu mrugał ;) Za tydzień jade do niemiec polować na coś młodszego .

[*] [*] [*]

Widziałem twoją byłą już u mnie pod szkołom (samochodówką). Sprzedałeś bez alu?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Może byc środa 17. Gdzie ?

Opublikowano

Parking podziemny atrium, koło wyjazdu z parkingu do ronda (stacja 123 paliw).

Opublikowano

ostatnio tam widzialem zlot hond civicow. ale to są padla te hondy :grin::facepalm:

Opublikowano

zloty golfów II nie lepsze :decayed: A Ty kolego czemu na spoty nie wpadasz?

Opublikowano
Ok, to środa godzina 17.00 czy 18.00?
Pany, dziś sprzedałem swoją A4 . Audi zostało w Koszalinie. Myśle, że poszło w dobre ręce. Ramki zostały więc nowy właściciel może być zdziwiony jak ktoś będzie mu mrugał ;) Za tydzień jade do niemiec polować na coś młodszego .

[*] [*] [*]

Widziałem twoją byłą już u mnie pod szkołom (samochodówką). Sprzedałeś bez alu?

Bez kółek poszła, bo jednak są sporo warte a nie wykluczam, że kupie coś na 5x112.

Opublikowano
Parking podziemny atrium, koło wyjazdu z parkingu do ronda (stacja 123 paliw).

OK. Widzę, że też masz junkersa, nie pogonią nas ? :decayed:

Opublikowano
Parking podziemny atrium, koło wyjazdu z parkingu do ronda (stacja 123 paliw).

OK. Widzę, że też masz junkersa, nie pogonią nas ? :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Parking podziemny atrium, koło wyjazdu z parkingu do ronda (stacja 123 paliw).

OK. Widzę, że też masz junkersa, nie pogonią nas ? :decayed:

Jeszcze ani razu mnie nie pogonili :decayed: Nie ma co się martwić.

Opublikowano

Niestety Panowie, mnie nie będzie - wypadła bardzo ważna rzeczy :kwasny:

Opublikowano

Ja będę. :cool1:

Opublikowano

Ja też podjadę :grin:

Opublikowano

nie wpadam, bo zawsze jestem w pracy o tej godzinie :(

Opublikowano

Oświadczam, że prezesik18 wielkim magikiem jest. Zaczarował mi trzy kluczyki, tak że pięknie działają. Niech Ci się rezerwa nigdy nie zaświeci Radosławie. Jeszcze raz dziękuję. :banan:

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

A ja mam auto u mechanika, więc nie było szans podjechać. A Ciebie prezes widziałem dziś jak parkowałeś koło katedry po 15 :decayed:

Opublikowano

A no byłem na mieście sprawy załatwić :decayed: Co z autem się dzieje?

Opublikowano

No robię zawieszenie przednie całe, przeguby zew, tuleje belki i łożyska, i mechanicznie będzie wszyściutko sprawne. A wczoraj wpadł nowy mod. W końcu zebrałem się za zamontowanie kiery 3 ramiennej, jeszcze łokieć :banan: Jest też plan, żeby sprzedać auto. Mam nadzieję, że się uda.

Opublikowano

Inwestujesz w auto i je sprzedajesz? :shock3:

Opublikowano

Auto musi być sprawne, więc wymiana części jest konieczna. Pozatym, jakbym napisał co do roboty jest to znając mentalność Polaków auto chcieliby kupić za 3000zł z pełnym bakiem i opłaconym ubezpieczeniem, kompletem nowych opon i felg, więc wolę zrobić i sprzedać po adekwatnej do stanu cenie. A jak nie to będę zmuszony jeździć nim dłużej niestety.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.