Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

spoko jest, czym malowales? w ogole napisz jak tam plastidip? warte to cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze powiedz wytrzymalosc? i ewentualna naprawa uszkodzonej powierzchni ? ja malowalem swoje tradycyjnie, podklad, baza lakier i przednie fele dostaly 2 strzaly po kamieniach. teraz mysle tez o plastidipie. choc zainteresowal mnie tez plastilak, tanszy odpowiednik dipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak PlastiLak. Ale Plastidip mi wytrzymał cały sezon 2012 lato , a miałem czarne w macie ...i nie było lipy :wink: .Jak przerysujesz to uzupełniasz .Więcej info ci udzieli Vario www.facebook.com/variotechcustoms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łu panie nie wiem ...

takie pytanko jak pasuje ?? BTW wiem że koza ..ale zawias w drodze :wink:https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/857146_539260339448203_1167427042_o.jpg

:kox: i teraz listwy S4 w kolor Orange i będzie kox.A tak poza tym to :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No narazie mam go nie zabudowanego i przyciski nie podłączone. Dziś będę próbował przyciski wkomponować w manetkę wycieraczek. A zaślepkę właśnie zamówiłem.

---------- Post dopisany 15-03-2013 at 20:35 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2013 at 09:43 ----------

No to pokaże jak mi to wyszło :decayed:

DSCN1147J_xqsswee.JPG

DSCN1188J_xqsswap.JPG

DSCN1156J_xqsswwx.JPG

DSCN1160J_xqsswwq.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli schowek w konsoli nad radiem? Jakoś mi to rozwiązanie nie podeszło do gustu ponieważ wyświetlacz byłby za daleko :decayed:

Ale co do samego UKP to ma bardzo dużo fajnych opcji których oryg FIS nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temperature wewnętrzna, zewnętrzna + np oleju lub płynu chłodzącego. Wykres z sondy lambda, czujnika doładowania lub innego czujnika. Pomiar przyśpieszeń (do ustawienia wq własnych potrzeb np. 0-100, 60-120. Nawet od 0m do 400m). Dystans od tankowania na zbiorniku, dystans do tankowania, ilość paliwa w zbiorniku, przebieg auta, chwilowe spalanie, średnie spalanie i jakieś tam jeszcze duperele. Grunt że mierzy spalanie osobno na PB i osobno na LPG - osobno przejechane dystanse na tych paliwach. Posiada coś takiego jak TRIP - pokazuje przejechany dystans w ciągu dnia, przejechany dystans z tego dnia i koszty przejechania tych kilometrów. Poza tym ma przypomnienie o włączonych światłach, można ustawić 4 inspekcje serwisowe, alarmy po przekroczeniu temperatur. A i ma jeszcze pomiar napięcia.

---------- Post dopisany at 13:53 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

Uniwersalny Komputer Pokładowy (UKP) - Komputery Pokładowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo fajna sprawa! Powiedz mi tylko, czy dałbyś radę podłączyć coś takiego u mnie w AFNie? Tylko, że ja bym chciał to zrobić na oryginalnej manetce do fisu, estetyczniej by to wyglądało wg. mnie. Poza tym, musiałbym znaleźć jakieś dobre miejsce na taki wyświetlacz, jeśli miałoby to być w kratce, to wolałbym środkową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tak, bez problemu da się podpiąć pod TDI. Z kabelkami trochę roboty jest.

4 kabelki podłączasz wprost do kostki ISO - zasilanie, po zapłonie, masa, sygnał VSS(do pokazywania prędkości inaczej też sygnał GALA), ewentualnie można do tej kostki podłączyć pod podświetlenie zegarów - wtedy po włączeniu postojowych będzie UKP widział że światła są włączone. Kawałek wiązki trzeba zrobić i puścić do komory silnika - 3kable aby podłączyć termistor do pokazywania temp zewn, i do dodatkowych czujników - np do czujnika ciśnienia doładowania, sondy lambda, czy temp oleju. Sygnał potrzebny do spalania można znaleźć we wtyczce w liczniku. Kolejne 3 kabelki do termistora w kabinie - zależnie gdzie chcesz go umieścić. 4 kabelki pod klawiaturkę - czyli do manetki fisa.

Z manetką fisu bardzo fajny pomysł, trochę przerabiania i by podeszła. Bez problemu mogę przełożyć wyświetlacz w miejsce środkowej kratki. Co do montażu w kratkach to musisz na żywo sobie zobaczyć jak to wygląda bo rzeźbiłem w huy. Bez kombinowania ciężko spasować.

Poszukaj tematu w dziale Nasze A4 fury kolegi bombelm7 który ma UKP założony w miejsce schowka małego w konsoli.

Ja mam foty UKP umieszczonego w liczniku ale beznadziejnie to wygląda. Zresztą efekt jaki ja uzyskałem nadal mnie nie satysfakcjonuje i będę rezał dalej. Dobrze że mam stare przedliftowe kratki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedliftowe kratki też gdzieś chyba mam jeszcze. Co do montażu w miejsce wizytownika - u mnie odpada, mam grzane fotele i tylko dwie zaślepki wolne. Między zegarami myślę, że byłoby ciekawie... Pokaż te fotki UKP umieszczonego w liczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku właśnie chciałem dać w licznik, ale jak gościu wysłał mi fote to się rozmyśliłem.

DSCF1602j_xqarxne.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...