Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nom do sprzedania, w podpisie masz link do auta. Zderzak tył jest pęknięty, nie obity. Ogólnie w poniedziałek zawożę ją jeszcze do mechanika i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że będzie igła, w tygodniu pranie tapicerki, silnik się umyje bo po zimie zapyział, a chyba za tydzień lub 2 zależnie kiedy lakiernik ma wolny czas idzie do malowania. I w 100% zdrowe auto będzie.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy jeździł ktoś z was na gokartach w Koszalinie, jakieś opinie? :decayed:

Opublikowano

Spot sie odbył, co prawda we 2 :) Może się zorganizujemy jakoś w tym tygodniu większa grupą?

Ja jeździłem jakiś czas temu, nie było źle.

Opublikowano

Środa wolna więc może można się spotkać większą grupą :naughty:

Opublikowano

Pozostało Ci ogarnąć tylny zderzak i przednie nadkole i będzie igiełka :decayed:

Opublikowano

Dokładnie, zostało tylko pomalować zderzak i błotnik :) Jak dalej kupca nie będzie to i to zrobię.

Opublikowano

Panowie, mam pilną sprawę. Zajechałem do miejscowości Mrzeżyno, niedaleko Kołobrzegu. Mógłby ktoś z Was pożyczyć zapas ? Najlepiej na 15" 195/65 R15 ale nie będę wybrzydzał ;-) Rozjebałem jedna oponę jadąc w trasie nad morze :-( Raczej wątpię abym dostał taka gdzieś w okolicy a nawet gdyby była gdzieś w Polsce to kurier mi tego nie dośle do soboty :/

Opublikowano

b5 jaki ma roztaw 5x100 czy 5x112 ?

Opublikowano

5x112

Opublikowano

nie było by problemu ale jak byś odesłał :)

Opublikowano
nie było by problemu ale jak byś odesłał :)

Nie no jasne ;-) W poniedziałek od razu bym Ci wysłał. Można mi ufać ;-) Jaki masz rozmiar, z jakimi oponami i gdzie Cię można znaleźć ?

Opublikowano

ogólnie przyjacielu jestem w Koszalinie , na 19 lecę na imprezkę , rozmiar 195/65/15R jest to normalna opona na feldze stalowej

Opublikowano

A to taki właśnie mam zapas. To raczej watpie abym dojechał :/ Czy jutro byłaby szansa podjechac do Ciebie?

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

Nie ma Problemu ... jak coś to dzwoń 604 545 413 .

Opublikowano

ok, dzięki. Przedzwonię jutro to się umówimy ;-) Dzięki wielkie za pomoc ;-)

Opublikowano

brzydale, pisze sie ktos moze na tą hamownie? Sweetdeal: Francuska kuchnia w polskim wydaniu! Od 69 zł za 8- lub 17-elementowy zestaw do FONDUE! bysmy moze razem jakas grupą pojechali na pomiar. 75zl za pomiar na obciazeniowce bardzo dobrej klasy to dobra oferta.

Opublikowano

Orientuje się ktoś czy warto gdziekolwiek w Koszalinie oddać kiere do obszycia ?

Opublikowano
Orientuje się ktoś czy warto gdziekolwiek w Koszalinie oddać kiere do obszycia ?

Bell (chyba tak się pisze) na Kosynierów :hi:

Opublikowano

A nie lepiej wysłać do Raggi ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.