Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Nom do sprzedania, w podpisie masz link do auta. Zderzak tył jest pęknięty, nie obity. Ogólnie w poniedziałek zawożę ją jeszcze do mechanika i z ręką na sercu mogę powiedzieć, że będzie igła, w tygodniu pranie tapicerki, silnik się umyje bo po zimie zapyział, a chyba za tydzień lub 2 zależnie kiedy lakiernik ma wolny czas idzie do malowania. I w 100% zdrowe auto będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pozostało Ci ogarnąć tylny zderzak i przednie nadkole i będzie igiełka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pilną sprawę. Zajechałem do miejscowości Mrzeżyno, niedaleko Kołobrzegu. Mógłby ktoś z Was pożyczyć zapas ? Najlepiej na 15" 195/65 R15 ale nie będę wybrzydzał ;-) Rozjebałem jedna oponę jadąc w trasie nad morze :-( Raczej wątpię abym dostał taka gdzieś w okolicy a nawet gdyby była gdzieś w Polsce to kurier mi tego nie dośle do soboty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie było by problemu ale jak byś odesłał :)

Nie no jasne ;-) W poniedziałek od razu bym Ci wysłał. Można mi ufać ;-) Jaki masz rozmiar, z jakimi oponami i gdzie Cię można znaleźć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie przyjacielu jestem w Koszalinie , na 19 lecę na imprezkę , rozmiar 195/65/15R jest to normalna opona na feldze stalowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to taki właśnie mam zapas. To raczej watpie abym dojechał :/ Czy jutro byłaby szansa podjechac do Ciebie?

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki. Przedzwonię jutro to się umówimy ;-) Dzięki wielkie za pomoc ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brzydale, pisze sie ktos moze na tą hamownie? Sweetdeal: Francuska kuchnia w polskim wydaniu! Od 69 zł za 8- lub 17-elementowy zestaw do FONDUE! bysmy moze razem jakas grupą pojechali na pomiar. 75zl za pomiar na obciazeniowce bardzo dobrej klasy to dobra oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy warto gdziekolwiek w Koszalinie oddać kiere do obszycia ?

Bell (chyba tak się pisze) na Kosynierów :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej wysłać do Raggi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...