Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, przez ostanie 2 dni mam dziwny objaw w aucie. Przy ruszaniu kierownicą, czy to na postoju czy podczas jazdy wolnej/szybszej słychać metaliczny dźwięk, ewidentnie trze metal o metal. Płyn wspomagania jest. Przeguby całe, osłony też, amory i sprężyny w dobrym stanie, a zawiecha wymieniona miesiąc temu. Co proponujecie posprawdzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tam bym założył nowy wątek ;)

ale przed tym sprawdź sobie te metalowe osłony tarcz hamulcowych bo pewnie to one tak hałasują (trzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, miałem podobny objaw w B4 i okazało się, że kołnierz metalowy naokoło tarczy hamulcowej się wygiął i hałasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A slyszeliscie cokolwiek o tym warsztacie:

IMPULS SC

Koszalin,(Kretomino) ul. Koszalińska 5

??

Chodzi mi o wymiane tarcz i klockow, do tego sprawdzic lozyska i czy przeguby nie sa do wymiany (dziwne stuki z przodu i buczenie podczas jazdy). Od niedawna w Koszalinie i szukam jakiegos dobrego mechanika, a oni maja pozytywne opinie (chociaz wiadomo, ze takie anonimowe opinie to nie duzy problem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede dzwonil i do pana Wlodka... mam jednak tydzien czasu i chcialbym jak najszybciej to zrobic, najlepiej najpozniej w srode... jak u jednego nie bedzie wolnego terminu, to musze miec w zapasie inny warsztat, innego mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktos moze jakies w miare sensowne opony 16? Pilnie potrzebuje jakis letnich.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ma ktos moze jakies w miare sensowne opony 16? Pilnie potrzebuje jakis letnich.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Ja mam Michelin Energy Saver z 2011r 4szt bieżnik super ok 6mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to nie na budzet studencki :-) ja mam jakies 300-400zl na komplet a nie sztuke :-)

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to nie na budzet studencki :-) ja mam jakies 300-400zl na komplet a nie sztuke :-)

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Hehe spoko. Różni są studenci :decayed:

Ale zapłacisz więcej (850zł/kpl) i masz na 3 lata a nie co rok po 400zł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby miał ten samochód jeszcze tak długo. W każdym razie szukam czegoś za nieduże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Znów dotarłem w okolice Koszalina :) Posiedzę z pewnością do końca weekendu. Gdyby ktoś miał ochotę się spotkać, dajcie znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któregoś późnego wieczora też mogę podjechać tj o 19 czy podobnej godzinie:)

19 to póżny wieczór? ;) Kurcze, u mnie to jeszcze popołudnie :D

Jako że słabo się jeszcze orientuje w lokalizacjach w Koszalinie, może jutro o 19 na parkingu Biedronki - tej koło Makro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych to wieczór i nie wszystkim pasuje taka godzina, mi dopiero od tej pasuje :) Może być i parking Biedry :P Będę.

Ktoś jeszcze dołączy?

Wogóle pozdro dla czarnej A4 w avancie na pomarańczowych felgasach ;p Widziana przed 20 minutami na rondzie koło morskiej:) Machałem, ale chyba kierowca się nie zjarzył, jechałem czerwoną A4 B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych to wieczór i nie wszystkim pasuje taka godzina, mi dopiero od tej pasuje :) Może być i parking Biedry :P Będę.

Nie no, godzina jest OK :) Rzucę jeszcze temat w klubie A3, może ktoś od nich się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam :decayed: Ty sprzedajesz A4 bo widziałem na światłach ogłoszenie , albo mi się zdawało :wink: Ładna sztuka ale tylny zderzak masz obity .BTW oczojebną mam teraz furę:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...