Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@RAFII, dzieki za odpowiedz.

Poza RAFII'm juz nikt z braci koszalinskiej nie wstawial swoich audi do warsztatow? :)

Podajcie prosze jeszcze jakies sprawdzone namiary, zebym mial ewentualnie wyjscie, jak w jednym nie beda mieli czasu sie moim autkiem zajac.

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Urbaniak w koszalinie jest dobrze ogarniętych w nowych Audi :wink:

Opublikowano

stare kible jakie mamy, to samemu w garazu robi sie :)

Opublikowano

Zgodzę się z kolegą w 100%. Szkoda kasy na mechaników skoro nasze bryki są proste w naprawach :wink: Zawsze można naprawić z kumplem przy piwku.

Opublikowano

fusse , prezesik etam stare ale jare !

jak miałem a4 b5 nic się takiego nie działo oprócz płynów klocków i tylko wymieniłem pompę wspomagania i dwa górne wahacze przez 5lat użytkowania

pompę kupiłem na Dzierżęcińskiej za 110zł używkę +płyn i wymiana w swoim garażu z kolegą przy piwku w sumie bardzo dobre autko.

Wcześniej miałem Opla Vectrę tam dosłownie wszystko się psuło.

Opublikowano

Panowie, wiecie moze kto tanio i dobrze ogarnia pomy wtryskowe? Moja jest chyba gdzies rozszczelniona, bo daje paliwem od spodu. Pilna sprawa. Ewentualnie kto umie wyjac taka pompe? Czy trzeba zdejmowac caly rozrzad do tego?

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Panowie, wiecie moze kto tanio i dobrze ogarnia pomy wtryskowe? Moja jest chyba gdzies rozszczelniona, bo daje paliwem od spodu. Pilna sprawa. Ewentualnie kto umie wyjac taka pompe? Czy trzeba zdejmowac caly rozrzad do tego

Pompy diesel

w Koszalinie jeden chyba z najpopularniejszych, gościu zna się na swojej robocie.

Opublikowano

OK, po problemie. Postawiłem auto u Włodka w Konikowie, popatrzeli i stwierdzili, że pompa jest ok. Najprawdopodobniej to któryś z wężyków gdzieś lekko się poci.

Opublikowano

Ok, dzieki.

To sprobuje u tego Urbaniaka. Jakies namiary na niego ktos ma?

Opublikowano

Powiem szczerze, że mnie Pan Urbaniak lekko zdenerwował jak stawiałem A6 na zrobienie rolki alternatora i napinacza - termin oddania auta przekładał trzy razy. Nieprofesjonalnie wg. mnie. Masz B8, licz się z tym, że może Cię doić :kwasny:

Numer do tego Tomka to: 602157059

Opublikowano
Panowie, wiecie moze kto tanio i dobrze ogarnia pomy wtryskowe? Moja jest chyba gdzies rozszczelniona, bo daje paliwem od spodu. Pilna sprawa. Ewentualnie kto umie wyjac taka pompe? Czy trzeba zdejmowac caly rozrzad do tego?

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

trzeba zdejmować rozrząd. sprawdz czy nie leci spod dekielka nastawnika, oraz spod samego nastawnika. tam najczesciej leci. jeszcze mozesz sprawdzic czy nie leci spod zaworka który jest pod glowicą pompy (tam gdzie wychodzą przewody do wtrysków). te 3 uszczelki jestes w stanie wymienic sam pod blokiem bez rozpinania rozrządu .

Opublikowano

Nastawnik był uszczelniany jak tylko z Niemiec przyjechała. Generalnie mechanik, który robi rozrząd miał zerknąć na pompę i stwierdził, że nic tam się nie poci :shock3: Może ja przewrażliwiony jestem?

Opublikowano

jak nie zostawiasz plam pod autem, to jesteś przewrażliwiony :)

Opublikowano

Mam pokrywę pod silnikiem, więc i tak by nie było widać. Ale generalnie jak ściągałem ją do zmiany oleju, to była czysta.

Opublikowano
Powiem szczerze, że mnie Pan Urbaniak lekko zdenerwował jak stawiałem A6 na zrobienie rolki alternatora i napinacza - termin oddania auta przekładał trzy razy. Nieprofesjonalnie wg. mnie. Masz B8, licz się z tym, że może Cię doić :kwasny:

Numer do tego Tomka to: 602157059

Przekladanie terminu u mnie nie wchodzi w gre... musze miec autko gotowe i sprawne do jazdy tego samego dnia. Chyba, ze naprawa jest powazna i wymaga kilkudziesieciu godzin grzebania w aucie. Jesli nie, to jeszcze jakos moge sobie zaplanowac dzien, zeby bez autka dac rade, ewentualnie poczekac na miejscu, jesli wszystko sie zamknie w 2h :)

Dzieki za namiar. Zadzwonie po swietach i sie wypytam o wszystko co mnie interesuje.

Opublikowano

panowie a zna ktos jakiegoś specjaliste od turbin z koszalina lub okolic

Opublikowano
Jako że bywam u Was od czasu do czasu, a następna wizyta 29 lub 30 marca chętnie bym się z Wami spotkał na handshake w Koszalinie :)

Jako że nie było żadnej reakcji, ponawiam pytanie :) Za kilka godzin będę na miejscu i do jutra napewno zostanę.

Opublikowano

Ja odpadam, nie ma mnie aktualnie w Koszalinie :wink:

Opublikowano

A spot by się przydał, mamy pare nowych osób więc czemu nie. Ja mam dziś czas.

Opublikowano

a gdzie sie spotykacie chłopaki jak coś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.