Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Coś nowszego masz na oku?

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Inna marka, za która zostanę pewnie zmieszany z błotem :decayed:

Opublikowano

BMW? :facepalm:

Opublikowano

AR156 z motorkiem 2.5, tylko nie krzyczcie :wink:

Opublikowano

Alfa powiadasz :whistling: A wieszczemu kierowcy Alf nie mówią sobie "cześć" po południu, nie? :naughty:

Opublikowano
AR156 z motorkiem 2.5, tylko nie krzyczcie :wink:

Bardzo ładne autko :wink:

Opublikowano
Taaa, znam to :grin: to też dobre

Po co w Alfach jest ogrzewana tylna szyba?

Żeby było ciepło w ręce, kiedy się ją pcha

Alfa Romeo V6 engine - Wikipedia, the free encyclopedia

O chłopie, leżę :polew:

Opublikowano
Taaa, znam to :grin: to też dobre

Po co w Alfach jest ogrzewana tylna szyba?

Żeby było ciepło w ręce, kiedy się ją pcha

Alfa Romeo V6 engine - Wikipedia, the free encyclopedia

Podobno silniki JTD dają radę.

Opublikowano

No to robimy spota w środę o 17.00. Ja jestem na pewno, kolega mirek s tez pisał że będzie :wink:

Opublikowano

O 17 nie mogę niestety, najwcześniej po 18. O tej mogę wpaść.

---------- Post dopisany 17-02-2013 at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2013 at 19:37 ----------

Panowie, ile od nas można jechać do Tarnowskich Gór albo okolic? Na ile godzin jazdy się szykować?

Opublikowano

Nie miałem okazji jechać tam:wink: A ile km trasa?

Opublikowano

Prawie 600km. Niby google mówi 8h, ale z tym różnie bywa, więc muszę mieć dokładniejsze info. Dziś wsadziłem łokcia do auta, kierunki białe i ramki klubowe, coś się dzieje :P I nawiew w końcu działa jak należy.

Opublikowano

co bylo z nawiewem? szczotki?

Opublikowano

Panel sterowania nawiewem się wysypał. Ten metal w środku nie wiem jakim cudem się poodginał i zrobił zwarcie.

Opublikowano

Witam Panowie jestem nowy tutaj i nowym nabytkiem jest również moja audika a4 b5 przy dogodnych wiatrach chetnie spotkam sie na pogawędke , i ogledziny jednak chwilowo mam mały problem z głośnikami tylnymi i prosze o jakąs rade , radio nie jest ryginalne i tylnie nie graja... jest adapter wszystko podpiete i nadal nie grają :kwasny: jest 1 luźny kabelek koloru niebieskiego który nie jest nigdzie połączony ,czy to od niego zależy czy reszta bedzie grac bo cos mi sie obiło o uszy jednak nie chce sam grzebac zeby zwarcia nie zrobic postaram sie zdjecia załączyć

HPIM1769.jpg

HPIM1764.jpg

HPIM1763.jpg

Opublikowano

Jutro o 17.00 jest spot na podziemnym parkingu w atrium (miejsce koło wyjazdu z parkingu do stacji 123). Zapraszam :wink:

Opublikowano

Jak wpadniesz o 18.00 to pewnie jeszcze będziemy :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.