Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fakt wiary w piz*u ale 3autka się odnalazły :decayed:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Byłem o 16 pod forum. Z małego ronda na 2 jechałem 15 minut:facepalm:, później już odpuściłem i pojechałem stamtąd.:kwasny:

A Ty masz przypadkiem prawe przednie nadkole w kolorze czarnym/ granatowym? Jak tak to jechałem za Tobą i mrugałem długimi.

Opublikowano

Yop, czerwone audi z czarnym błotnikiem przednim, może ślepy byłem, trzeba trąbić na mnie :facepalm: Jaki kolor autka miałeś? W którym miejscu to było? Pozatym, na światłach rs4 stało na ramkach a4clubu :)

Opublikowano

Wyjeżdżałem z podziemnego. Za Tobą jechał autobus, a ja wcisnąłem mu się przed nos i do ronda/ wjazdu do Castodramatu jechałem za Tobą. Ja mam srebrną B6 :)

Ty potem uciekłeś na światła, a ja poleciałem robić kolejną rundkę po parkingu.

Gdyby nie daniel_sen to do teraz szukałbym ludu z klubu. Dzięki wielkie, że pomrygałeś mi tam w podziemnym i "zaprowadziłeś" na miejsce ;)

Opublikowano

A widzisz to już kojarzę :) Było mnie obtrąbić to i ja bym dotarł :( Tak to bywa. Zdjęcia zrobili jakieś ze spota? Pochwalić się.

Opublikowano
Zdjęcia zrobili jakieś ze spota? Pochwalić się.

Nikt na to nie wpadł :wink:

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Pozatym, na światłach rs4 stało na ramkach a4clubu :)

A przypadkiem nie był to granatowy avant z DTM pakiet :decayed:

Opublikowano

:grin: na Super Stalówkach :polew:

---------- Post dopisany at 23:25 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

Ps . Danielu jeszcze raz dzięki !!! Pozdrowienia Dla Oli :naughty: ....

Opublikowano

Nie Daniel, to nie Twoja fura była :decayed:, ramki z "konkurencyjnego" klubu miała :P

Opublikowano

Avant ??

Opublikowano
Nie Daniel, to nie Twoja fura była :decayed:, ramki z "konkurencyjnego" klubu miała :P

Nie miałem mojego paździocha na myśli tylko Partyka avanta.

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ----------

Generalnie jestem do 27go tutaj,może w drugi dzień świąt oderwiemy d*py od stołu i parking będzie pusty,łatwiej będzie się odszukać.Patryk dokończylibyśmy sprawę z lampionem :wink:

Opublikowano

Jestem jak najbardziej Za!!! Może większa grupa kolegów by się zdecydowała !!

Opublikowano

Tak, avant. Tzn wtorek? Może teraz dojadę...

Opublikowano

środa . to jest 2 dzień świąt :wink: .Jak Avant to moje ale ja mam pakiet DTM :naughty: . Daniel Chyba rurki kupuje :) jest hajs ...hehe

Opublikowano

Środa 26.12 godzina powiedzmy 16ta

Opublikowano

Spoko Ja się Piszę :)

Opublikowano
Daniel Chyba rurki kupuje :) jest hajs ...hehe

PODWÓJNY WYDECH 2 RURY A4 B6 B7 1.8T 2.4 3.0 (2865439316) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Pasuje plug&play tylko końcówki jakieś inne ori trochę mizerne :wink:

Opublikowano

Dobra cena ...ciekawe ile za instalację by mnie ktoś policzył plus osłona termiczna i dokładka pod zderzak :wink:

Opublikowano

I jeden dodatkowy chwyt :wink: dla bańki

Opublikowano

No Panowie, z racji tego, że dziś 24.12:

Zdrowych, Wesołych Świąt, żeby naszym furkom nigdy nie brakło paliwa w baku, a drogi były gładkie jak opłatek świąteczny i szerokie jak lotnisko :grin:

A nam życzę szczęścia, spełnienia marzeń, bogatego zająca z brodą i dużo jajek na choince :) A w Nowym Roku wszelakiej pomyślności.

Opublikowano

Wesołych Świąt!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.