Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mozemy sie poscigac :naughty:

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

drag racing na koszalinie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, :decayed: To co tam masz za diesla pod maską że chcesz się z 1.8 wolnossakiem ścigać? :decayed: Jak 1Z to nie ma problemu :good: Myślę że na strefie ekonomicznej najlepsze warunki :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli standard AFN to czemu nie? U mnie atutem jest LPG :grin: Powiem Ci że z chęcią bym porównał, mój wedlug katalogu do 100km/h ma 0,7s przewagi :wink: Masz sedana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestandard, porobiony afn, myslamem,ze masz 1.8t to moznaby porównach. moj ma 7,4 do setki. avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam tego auta, ale rowniez nie rozumiem Twojej checi jechania po takie auto, kosztuje nie malo, ma zaraz 14lat, wyje mu wal, klima napewno nie dziala, a dowiesz sie o tym jak wydasz 200zl za nabicie klimy, gdzie pozniej i tak trzeba bedzie czynnik spuscic i znowu nabić po wymianie sprezarki).nie daj boze niech ma turbo zapieczone to koszt czyszczenia turba dochodzi itd itd itd. a na domiar tego masz prawie 600km w jedna strone. nie ma tam u was na poludniu naprawde aut? wiem,ze pesymistycznie mysle i moze sie okazac,ze bedzie ok, ale w to bym nie wierzyl. szczegolnie w tą klimę.

pomysl sam, skoro ma malo czynnika, to co za problem podjechac byle gdzie i nabic chociaz polowe czynnika za 50-70zl i sprzedac auto ze sprawna klima, a nie pierdzielic,ze moze nie ma czynnika.

jeszcze za takie lipne fele chce 1000zl . daj sobie spokoj.

Kosztuję niemało, a ile Twoim zdaniem ma kosztować AJM z Q z nie najgorszym wyposażeniem, na allegro obecnie są 3 sztuki w takiej konfiguracji,dlatego zainteresowałem się tym egzemplarzem.

To auto spełnia prawie wszystkie moje wymaganie, brakuje trójramiennej kiery lub wielofunkcyjnej i kubełków.

Cena jest inna niż w ogłoszenia ale jest prośba żeby ktoś obczaił to auto, podpiął pod kompa,zerknął czy buda zdrowa, jak ma się turbawa,pompki i dwumasa.

Co racja to racja, mało nie kosztuje, a auto nie młode, tylko że coś tam ma na wyposażeniu. Z klimą też sprawa dziwna trochę. Może być wałek. A co do felg to lipne nie są, mnie się podobają :)

Nie lepiej szukać czegoś od forumowiczów?

Auto brał bym bez alusków letnich bo i tak mam inna koncepcję na to auto. Niestety ale żaden forumowicz nie pozbywa się obecnie nic co by mnie interesowało, avant'y nie wchodzą w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestandard, porobiony afn, myslamem,ze masz 1.8t to moznaby porównach. moj ma 7,4 do setki. avant

W takim razie nie mam co się ustawiać :kox: Osiągi masz jak 2.8 w benzynce. To co tam konkretnie w niej zmodziłeś i jaką moc masz teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

standard, turbo brd, pompa 11mm wtryski 216. 180KM/420Nm. na dniach bede sprzeglo wymienial z dwumasem ,bo slizga mi jak wcisne buta do konca. jak bedzie ladnie kleil, to na wiosne wpadaja wtryski 260 plus zaloze fmic ktory lezy w garazu i na 200KM atakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle :kox: 1.9 130km w borze robi dobrą robotę, to u Ciebie musi naprawdę być kozacko :naughty: A jak tam spalanie po modach wzrosło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty, trasa 5l, po miescie 7,5 litra. wiadomo jak ciagle but w podlodze to troche wiecej. najwiecej w trasie 6,5 wyszlo, ale srednia 100km/h.

nie jest zle, tira idzie juz jakos wyprzedzic:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przy takiej mocy to już nie ma większych problemów z wyprzedzaniem :wink: A spalanie praktycznie bez zmian, i to jest zaleta diesla, pomimo licznych modyfikacji i znacznego wzrostu mocy, spalanie niewiele rośnie. W uturbionej benzynce tez po modyfikacjach spalanie potrafi grubo wzrosnąć. Ojciec ma w passacie AFN, widzę że może być dobra bazą do modyfikacji :kox:

---------- Post dopisany 05-11-2012 at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2012 at 21:09 ----------

Jest ktoś chętny na spota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty, trasa 5l, po miescie 7,5 litra. wiadomo jak ciagle but w podlodze to troche wiecej. najwiecej w trasie 6,5 wyszlo, ale srednia 100km/h.

nie jest zle, tira idzie juz jakos wyprzedzic:decayed:

Paweł dobry żart:grin::grin::grin::grin:

PS. jak "stjuningujmey" mojego 1zieciora to będziesz swoją audiczką wąchał bąki po moim passacie :decayed::polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do piątku jestem w Koszalinie, także pasuje mi każde popołudnie. sbenios, ogarnięta masz już sondę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejsca to może podziemny parking forum? Jest tam ciepło i nie leje się na głowę :wink: To może czwartek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...