Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Spoty w Koszalinie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

idze paczka do 3 tyg :(

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 148,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale juz zakupione? duzo tego kupiles? idzie cos od Ciebie odkupic choćby na lusterka na próbę? :)

Opublikowano

dwa dla siebie czarne a reszta juz na sprzedaż ...spoko będzie 2 paczka to ci powiem, zresztą na forum pisałem czy ktoś coś chce i sie nie odzywał , wiec znalazłem ziomków z podwórka i kupuja .

Opublikowano

ok, nie widzialem wczesniej tego tematu, dopiero wczoraj zobaczylem, tak to bym tez sie odezwal. ile wychodzi wtedy za litr tej gumy? Jak Ci z malowania zostanie troche czarnej, daj znaka, odkupie to zobacze jak to na lusterkach bedzie wygladac,bo chce eszcze dach pomalowac na czarno tą gumą. chyba,ze to nie bedzie drogo wychodzilo to w gre wchodziloby jeszcze cale auto na bialy mat:)

Opublikowano

wejdz na ebay.com i szukaj plastidip :D tam jest za grosze

Opublikowano

ale tam jest za grosze, ale jak dojdzie clo i inne oplaty to wychodzi drogo, a Tobie to kupil jakis kolega tam, tak?

Opublikowano

tak kolega i wysyłał mi do PL

Opublikowano

i udalo wam sie ominąć cło i resztę kosztów? kurde jak bedziesz kupować daj znaka, z checia kupie tez ta gumę ;) bedziesz malował sprayami czy pistoletem?

Opublikowano

pistolet jest w zestawie .. taka nasadka ... jakie cło... :kox: jako Gift :D

Opublikowano

:hi:panowie zna ktoś speca od skrzyni automat

potrzebuje zmienić olej w niej

bylem na Topolowej Tomek powiedział 500zł :shock3::shock3::shock3:

chyba trochę dużo jak na wymianę tylko oliwy

Opublikowano

Ojciec jakiś czas temu zmieniał w swoim Volvo olej w skrzyni, to podpytam i dam znać .

Opublikowano
Ojciec jakiś czas temu zmieniał w swoim Volvo olej w skrzyni, to podpytam i dam znać .

ok

Opublikowano

Wymiankę robił u gościa, który ma warsztat przy tym byłem piętrowym komisie na Gnieźnieńskiej. Olej plus wymiana 500 zł . Wiec chyba średnio tyle kosztuje ta usługa.

---------- Post dopisany 06-07-2012 at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany 05-07-2012 at 23:06 ----------

Ma ktoś może na zbyciu klubową ramke ? Jakiś łobuz wczoraj połamał mi hakiem.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

co tam u was słychać :hi:

Opublikowano

Połowa wakacji już za mną :kwasny: Wybieram się w ten weekend na VW Manie :decayed:VW MANIA

Zobaczymy jak tam będzie :)

Opublikowano

Ja jutro odbieram kółka z prostowania, robię rancik i wrzucam do siebie 18 cali AMG od C 55 ;)

Opublikowano

Całkiem niezłe koło :naughty: A zawieche jaką masz w planach do tego?

Opublikowano

- 40mm KONI, leży w garażu i czeka na montaż . Do przyszłego tygodnia daje sobie czas na zrobienie rantów i wrzucenie zawiasu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.