Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

To wrzuć kolego foty jak już wrzucisz fele i zawiechę :decayed: Ja miałem ładować 17" s-line z A6 C5 i do tego kit -40mm ale niestety zrezygnowałem z pracy i plany poszły... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam kabel, ale nie mam nic poinstalowane na kompie bo formata robiłem jakiś czas temu :decayed:

Także sam kabel mogę pożyczyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kabel, ale nie mam nic poinstalowane na kompie bo formata robiłem jakiś czas temu :decayed:

Także sam kabel mogę pożyczyć :wink:

to jak nic nie znajdę to się odezwę dzięki

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:28 ----------

a co tam za program trza to se coś za sam

ma ktoś coś sprawdzonego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program bez problemu można w sieci znaleźć VAG-COM. Ale jak coś to ja mam program i drivery to mogę na PW podesłać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program bez problemu można w sieci znaleźć VAG-COM. Ale jak coś to ja mam program i drivery to mogę na PW podesłać :wink:

to po proszę dzięki z góry :hi:

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ----------

Mam kabel, ale nie mam nic poinstalowane na kompie bo formata robiłem jakiś czas temu :decayed:

Także sam kabel mogę pożyczyć :wink:

Witam program już mam to kiedy kabel mógł byś mi pożyczyć :naughty:

Dzięki Prezesik za program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy chcesz :decayed: Z sianowia widzę jesteś, daleko nie masz.... możemy się gdzieś umówić w k-linie. :witch: i pożyczę :decayed:

Jak będziesz jechał to zimnego Hajnesią poproszę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]

Mam kabel, ale nie mam nic poinstalowane na kompie bo formata robiłem jakiś czas temu :decayed:

Także sam kabel mogę pożyczyć :wink:

Witam program już mam to kiedy kabel mógł byś mi pożyczyć :naughty:

Dzięki Prezesik za program

Nie ma za co, forum jest po to aby sobie pomagać :wink: Sam ostatnio zakupiłem u Viakena interfejs KKL Line i do tego jeszcze ELM327. Od podstawowych kabelków trzeba zaczynać przygodę z diagnostyką. W końcu za rok to będę technikiem pojazdów samochodowych to wiedzę muszę poszerzać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w poniedziałek jesteś w Koszalinie

ja o 16 kończę robotę to gdzieś tam mogę podjechać gdzie ci pasuje

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

NAJLEPSZY interfejs USB VAG KKL we wtyku OBD2 PL (2492563840) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

prezesik a jak bym coś takiego kupił starczy na początek żeby tam pogrzebać trochę w serduchu jak myślisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do twojego autka to będzie idealny. Zauważyłem że Viaken ma parę promocji, tak więc będę musiał zaopatrzyć się w interfejs do LPG. Jak narazie w swojej A4 nie miałem z gazem problemu ale warto mieć kabelek w zapasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja tez bym musial podpiac samochod. Bede na dniach montowal LPG i chcialbym wszystko posprawdzac, ale ja sam srednio ogarniety w tym temacie jestem, zreszta i tak nie mam kabla i lapka. Czy ktos z kabelkiem podlaczylby sie i posprawdzal mi parametry i doradzil pare rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomogę bo dopiero we wrześniu pojawię się w Koszalinie. Gdzie kolego montujesz gaz?

A ja dopiero będę się uczył :grin::grin::grin::grin:

ale jak sprzęt dojdzie to mogę pożyczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa Vag-com jest banalnie prosta, wystarczy znać podstawowe słowa z j. ang. Zresztą jest jeszcze program Polski VAG :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa Vag-com jest banalnie prosta, wystarczy znać podstawowe słowa z j. ang. Zresztą jest jeszcze program Polski VAG :wink:

a posiadasz :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zaopatrzę w kabelki, ale dopiero we wrześniu, a jak macie programy jakieś to możecie na maila podesłać mi :P Gaz bd montował na Połczyńskiej koło działek albo na Boya. Najbardziej ogarnięte warsztaty w Koszalinie wg mnie. Chociaż jest jeszcze 3 na mieszka I ale tam na końcu koło tego mostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...