Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wysłałem ci linka na pw. Obraz zamontuj przez alcohol 120% lub daemon i odpal instalkę. Wczoraj byłem za bardzo zaganiany i zapomniałem sprawdzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Prezesik masz może pełną wersję VAG-COM bo tym co mam to za dużo nie mogę pogrzebać jak coś to puść na PW

z góry dziękuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód 225/40/18 BFGoodrich , Tył 235/40/18 Continental Contact Sport 3 . ET 35 więc nie potrzeba dystansów. Fela równo z budą.

Pierwsze odczucia były mieszane, bo przez pierwsze 5 km czułem duży opór. Ale okazało się, że to tylko kwestia przyzwyczajenia. Szerokość opony odpłaca się na trasie - wg. mnie znacznie większy komfort jazdy. Jak nawierzchnia jest w dobrym stanie i oponka się przyklei do gleby, to nawet silne wiatry boczne nie są przeszkodą. Niestety w mieście już trzeba troszę wolniej i ostrożniej. Na koleinach przy tej szerokości potrafi czasami rzucić. Ale że z natry nawet na 15'' jeżdziłem ostrożnie zbytnio mi to nie przeszkadza. Jeśli chodzi o spalanie to na prawdę dużej różnicy nie widzę . Wg. mnie warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, a może byśmy się umówili na jakieś niedzielne VAGowanie ?

To jest myśl :kox::kox::kox:

ja bym potrzebował żeby ktoś moją padlinę prześwietlił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ma ktoś sterownik do kabla vaga? Jestem po formacie, chciałem sobie zainstalowac na nowo ale mi gdzieś wcięło płytę ze sterownikiem do kabla. Vaga 3.11pl posiadam tylko nie idzie zainstalowac kabla :kwasny: Poratuje ktoś?

Poradziełem sobie :decayed: Mam już zainstalowany kabel z vagiem 3.11 :banan:

Jak ktoś chce przeskanować fure albo pokasować błędy to nie ma problema :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy spota na tygodniu? Tak się składa że jestem w tym tyg. w Koszalinie, mam lapka z vagiem i jakby miał ktoś coś do sprawdzenia to mógłbym pomóc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...