Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam!!! Od nie dawna mieszkam w Białogardzie, i z tego powodu chciał bym się spotkać i pozna ludzi z okolicy,a może nawet się spotkać i pogadać o Naszych Audiczkach. Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zmieniłem lampy na Depo zespolone i chciałem się Was podpytać, czy jak włączam długie to powinny się świecić dwie H-7 czy tylko jedna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie powinny swiecic. do ogarniecia masz przestawienie kabelka w kostce kolo kierownicy. na forum powinien byc opis jaka to kostka i ktory pin. swieca wszystkie zarowki wtedy.

i jak podoba Ci sie na depo? owiele lepiej pewnie swiecą. ja jak zmienialem to róznica byla mega:)

a ja Panowie mam inne pytanko, bede wymieniac tuleje tylnej belki na dniach, czy moze ktos z was robil juz to i ma moze pozyczyc jakis sciagacz do tych tuleji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu napisałem Depo, założyłem Valeo :doh: - Dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pozdrawiam dziś kolegę który jechał B5 Srebrnym z ramkami klubowymi ZK 74250 , jechałem tym granatowym passatem na szkopskich numerach , do ronda solidarności .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód, prawa strona, właśnie lampa by się przydała. W jakim masz stanie i ile sobie byś liczył? Napisz PW czy tu, jak dobra cena to biere.

Lampa wygląda dobrze, gorzej kierunkowskaz powiedzmy 20zł za lampę. Odpisuję tu bo i tak mało się tu dzieje... aha mam jeszcze tylne lampy te stare z żółtymi kierunkami, są naprawdę w idealnym stanie też 20zł - może komuś się przydadzą. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:Panowie może jakiś spocik w niedzielę,jestem w okolicach do środy urlopik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateo dalej pozdrawiam !!! haha a i pozdrawiam kolegę w Czarnym B5 na klubowych rameczkach dziś w koszalinie koło 14:28 na blachach ZSL , kolega jechał z swoją kobitą .. ja tak świrowałem tym Passatem na DE numerach

IMAG0479.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateo dalej pozdrawiam !!! haha a i pozdrawiam kolegę w Czarnym B5 na klubowych rameczkach dziś w koszalinie koło 14:28 na blachach ZSL , kolega jechał z swoją kobitą .. ja tak świrowałem tym Passatem na DE numerach

http://s15.postimage.org/fm3dk8btz/IMAG0479.jpg

no ładnie ;) pracuje w Pure więc często gdzieś tam autko zostawiam. insane_Infinity ostatnio mijaliśmy sie na Reymonta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o popatrz w Pure Powiadasz :kox: , trzeba było długim dać :D haha

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

haha Siema FUSSE , to ja ci dziś machałem koło Ekowodrolu (Passat na szkopskich numerach ) , poznałem po złotych alumach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja CIebie po chwili skumalem, jak przypomnialo mi sie,ze passkiem latasz teraz :) pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój firmowy , A Audi teraz jest u mechaniora , rura Turbo--->IC padła i trzeba kupić a w ASO 580 PLN !! posrało ich , za kawałek gumy !! szukam używki ale coś nie ma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...