Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też jutro pasi o 16ej,bo i tak będę w Koszałkowie jakby nie było chętnych na spota to się zdzwonimy Patryk dam Ci te ledy do dziennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oczywiście :wink:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

Mini spot się odbył :wink: dzięki Patryk miło było,no i Twoje autko :kox: wypucowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jowiszu na dole mieli tam takie przejsciowki.

btw ostatnio widzialem audi b5 sedan czarne na dosc ladnej glebie z chyba wlączonymi obrysówkami w migaczach. Panowie ktos od nas? :) chwalić sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/color]

w jowiszu na dole mieli tam takie przejsciowki.

btw ostatnio widzialem audi b5 sedan czarne na dosc ladnej glebie z chyba wlączonymi obrysówkami w migaczach. Panowie ktos od nas? :) chwalić sie.

Tam w car audio, czy w tych komórkach ? Bo byłem u tych gości z car audio i powiedzieli mi, że nie mają czegoś takiego, ale mogę mi zrobić za 60 zł żeby grał tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dole naprzeciwko kebaba, kolo solarium, to chyba car audio. kupowalem tam osobiscie. jak nie chcesz sie bawic, to szukaj na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mam przedlifty w fajnej cenie :)

Mateo, powiedz coś więcej o tych lampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli macie 2 minutki wolnego czasu to możecie mi pomóc wypełniając ankietę do pracy dyplomowej ;) z góry dzięki.

http://www.ankietka.pl/ankieta/82566/bezpieczenstwo-imprez-masowych-w-swietle-organizacji-mistrzostw-europy-w-pilce-noznej-uefa-euro-2012.html

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ----------

Panowie, jeśli macie 2 minutki wolnego czasu to możecie mi pomóc wypełniając ankietę do pracy dyplomowej ;) z góry dzięki.

http://www.ankietka.pl/ankieta/82566/bezpieczenstwo-imprez-masowych-w-swietle-organizacji-mistrzostw-europy-w-pilce-noznej-uefa-euro-2012.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy sorki za OT potrzebuje porady gdzie najlepiej w Koszalinie sprawdzę autko przed zakupem ( bardziej mechanika, bo vaga mam ) dziękuje ślicznie z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...