Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to mi się taka akcja nie przydarzyła, zresztą mam dobre audi bo jeszcze żadnej kontroli drogowej nie miałem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sbenios ma czerwoną rakietę to łatwo będzie znaleźć :) No sądzę że około świąt / nowego roku pęknie na blacie 300 000km. Co prawda w realu będzie to już 340 000km, ale jeździ dobrze :wink: Wezmę ze sobą lapka z VAG jak coś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko odnośnie regeneracji zacisków? robił już ktoś gdzieś w Koszalinie? Jak z cenami? Waham się czy samemu się tego nie podjąć :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rób sam, przeciez tam zadnej filozofii nie ma, wymienic gumke i tloczek. a tak to poplyniesz z monetą. czemu chcesz regenerowac?

btw jak tam spot, bo cos cicho siedzicie? ktos przyjechal?

a co do piaskowania to tanio robią w konikowie, zaraz jak sie minie szkole po prawej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rób sam, przeciez tam zadnej filozofii nie ma, wymienic gumke i tloczek. a tak to poplyniesz z monetą. czemu chcesz regenerowac?

btw jak tam spot, bo cos cicho siedzicie? ktos przyjechal?

a co do piaskowania to tanio robią w konikowie, zaraz jak sie minie szkole po prawej stronie.

Właśnie rozkręciłem stary zacisk w którym tłoczek się zatrzymał - i właśnie ten zregeneruje. Ten zacisk co mam w aucie, nie ma siły odciągnąć dźwigienki od ręcznego i tłoczek się nie cofa :facepalm: W starym zacisku była guma od tłoczka rozwalona, i tłoczek miejscami korodował, na szczęście mechanizm od ręcznego działał płynnie, bez żadnych przycięć i oporów. Myślę że zmiana tłoczka + zestaw naprawczy powinien wystarczyć. Ceny w intercarsie sprawdziłem i naprawa wyniesie 60zł :thumbup1

A co do spota to było spoko :wink: Co prawda tylko 2 osobowy, ale można by coś te Koszalińskie spoty rozkręcić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...