Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

rób sam, przeciez tam zadnej filozofii nie ma, wymienic gumke i tloczek. a tak to poplyniesz z monetą. czemu chcesz regenerowac?

btw jak tam spot, bo cos cicho siedzicie? ktos przyjechal?

a co do piaskowania to tanio robią w konikowie, zaraz jak sie minie szkole po prawej stronie.

Właśnie rozkręciłem stary zacisk w którym tłoczek się zatrzymał - i właśnie ten zregeneruje. Ten zacisk co mam w aucie, nie ma siły odciągnąć dźwigienki od ręcznego i tłoczek się nie cofa :facepalm: W starym zacisku była guma od tłoczka rozwalona, i tłoczek miejscami korodował, na szczęście mechanizm od ręcznego działał płynnie, bez żadnych przycięć i oporów. Myślę że zmiana tłoczka + zestaw naprawczy powinien wystarczyć. Ceny w intercarsie sprawdziłem i naprawa wyniesie 60zł :thumbup1

A co do spota to było spoko :wink: Co prawda tylko 2 osobowy, ale można by coś te Koszalińskie spoty rozkręcić :kox:

:hi: Ja w okresie świątecznym będę w okolicach koszałkowa to mogę się spotkać z miłą chęcią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też już rozglądam się za poliftami w przyzwoitej cenie :wink: Strasznie prawy reflektor daje w las :facepalm: Jakiej barwy hida ładujesz? Gościu z Koszalina handluje hidami na allegro - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj lampy Depo. Bardzo dużo osób ma i sobie chwali. Ja też :) A tego gościa kojarzę. Tylko on ma jakieś tanie te HIDy bo poniżej 100zł, a czegoś takiego to nie chce, Ja myślałem albo standardowo 4,3k, a jak nie to 5k. Jakiś czas temu jak szukałem odpowiednich to znalazłem takie za 200zł ponad i kilka osób stąd tez takie ma. Jak znajde linka to Ci podeślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już rozglądam się za poliftami w przyzwoitej cenie :wink: Strasznie prawy reflektor daje w las :facepalm: Jakiej barwy hida ładujesz? Gościu z Koszalina handluje hidami na allegro - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bralem od niego kilka kompletow i zawsze bylo spoko........

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ----------

Kupuj lampy Depo. Bardzo dużo osób ma i sobie chwali. Ja też :) A tego gościa kojarzę. Tylko on ma jakieś tanie te HIDy bo poniżej 100zł, a czegoś takiego to nie chce, Ja myślałem albo standardowo 4,3k, a jak nie to 5k. Jakiś czas temu jak szukałem odpowiednich to znalazłem takie za 200zł ponad i kilka osób stąd tez takie ma. Jak znajde linka to Ci podeślę.

cena tu niejest wyznacznikiem ja teraz biore d2s od kolesia z gdanska zestaw za 145zl i smigam juz na tym 1,5r i jest spoko,jeszcze sie zadna zarowka/palnik ani przetwornica nie spalila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już rozglądam się za poliftami w przyzwoitej cenie :wink: Strasznie prawy reflektor daje w las :facepalm: Jakiej barwy hida ładujesz? Gościu z Koszalina handluje hidami na allegro - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

bralem od niego kilka kompletow i zawsze bylo spoko........

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 19:15 ----------

Kupuj lampy Depo. Bardzo dużo osób ma i sobie chwali. Ja też :) A tego gościa kojarzę. Tylko on ma jakieś tanie te HIDy bo poniżej 100zł, a czegoś takiego to nie chce, Ja myślałem albo standardowo 4,3k, a jak nie to 5k. Jakiś czas temu jak szukałem odpowiednich to znalazłem takie za 200zł ponad i kilka osób stąd tez takie ma. Jak znajde linka to Ci podeślę.

cena tu niejest wyznacznikiem ja teraz biore d2s od kolesia z gdanska zestaw za 145zl i smigam juz na tym 1,5r i jest spoko,jeszcze sie zadna zarowka/palnik ani przetwornica nie spalila

Może cena nei zawsze jest wyznacznikiem, ale bardzo często jak coś jest tanie to jest do d*** :) Za jakość i materiały się płaci. Daj namiary na tego gościa. Zobaczymy co ma ciekawego.

---------- Post dopisany 15-12-2012 at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany 26-11-2012 at 19:24 ----------

Wie ktoś gdzie w Koszalinie jest porządny lakiernik? Miał ktoś styczność z tymi: Wacholc, Kretomino Polna 7; Lorenz, Koszalin Miła 22; Auto Centrum Koszalin, Gnieźnińska 36; Autolux Kretomino Grzybowa 1. Niby jedne z lepszych warsztatów. Ale chciałbym usłyszeć opinii osoby która miała styczność z jakimś zakładem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Jestem tutaj nowy na forum ale mogę Ci sbenios polecić jeden zakład lakierniczy.

Ja korzystam z usług Auto Mario na ul. Czereśniowej. W zeszłym roku na TIR nie wyrobił na zakręcie w mieście i przekosił mi dwoje drzwi z lewej strony (na szczęście tylko drzwi, reszta nienaruszona). Z ubezpieczalni wysyłali mnie do Lorenza. Niestety mój znajomy oddawał tam wcześniej swojego Palio Weekend'a, efekt: zważony lakier na masce, niedomalowane krawędzie przednich nadkoli (kłócił się nawet z nimi o poprawki ale zrezygnował gdyż stracił cierpliwość do nich). Mechanik polecił mi właśnie tego na Czereśniowej. Gość ogarnięty, zamówił mi oryginalne, nowe drzwi z serwisu (ocynkowane, gotowe do malowania), dobrał kolor i złożył wszystko do kupy. Nie było dosłownie żadnych różnic w odcieniach koloru.

A poza tym gość zna się na Audicach (sam ma A4 B6 w dieselku) :wink:

Także z czystym sumieniem mogę polecić Ci zakład na ul. Czereśniowej, bodajże dom nr 5 :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A organizujecie coś za tydzień :eusathink: bo będę w okolicach Sławna i mogę podjechać na spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie. Na Lorenza różne są opinie niestety. Z tych co wymieniłem najlepiej wypada Wacholc. Wiesz coś na ten temat?

Jak jesteś nowy to może trzeba się ustawić na spota jakiegoś :naughty:

Powiem Ci, że o tym Wacholcu nigdy nie słyszałem. Tzn. w Kretominie jest masa warsztatów samochodowych łączonych z lakiernią (nawet mój kumpel ze szkoły miał na ul. Trufli w Kretominie taki zakład). Ale czytam opinie o tym Waholcu to też wypada nie najgorzej :)

Ano, tu na forum Klubu A4 jestem nowy. Wcześniej byłem w Polskim Klubie Audi 80. Jakby był organizowany jakiś spot to mógłbym podjechać i zapoznać się z ludźmi z regionu :)

A tak BTW. wczoraj jechałem za jakimś klubowiczem od McDrive'a w Koszalinie aż do krzyżówki Zwycięstwa/ Krakusa i Wandy. Jechał srebrną B7-ką w Avancie na blachach ZKO, miał klubowe ramki i na bocznych szybkach naklejki klubowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też chyba po świętach sobie sprawie te ramki :) Fajnie wyglądają i są bardzo czytelne. Ale trzeba szybko bo tylko 31 sztuk zostało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już z ramkami lansuję się od ponad miesiąca :decayed: Dzisiaj zamówiłem u viakena komplecik kabelków do instalacji lpg bo coś zaczyna mi świrować :kwasny: Ja na razie nie piszę się na spota bo mam troszeczkę kryzysową sytuację w szkole, nie mogę uwalić semestru :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...