Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jams231

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jams231

  1. No u mnie po zmianie opon na letnie szum znacznie sie zmniejszył z racji tego ze zimowe opony michlein byly lekko wyzabkowane .A wymieniał ktoś z was uszczelki szyb w audi a4 b5
  2. Wsadziłem kabel w uszczelke i troszke pomogło ta uszczelka nie jest w za idealnym stanie pojade po świetach do blacharza niech mi wszystko ustawi od jakich prędkości w waszych audi słychać wiatr ?
  3. Aha to drzwi będą główną przyczyną tzn ich opadnięcie .Przyjrzałem sie im to miedzy błotnikiem a nimi jest jakieś 2 mm różnicy A czy pękniete nadkole przednie również może powodować szumy powietrza .Słyszałem również że brak jakiiś gumek w nadkolach może powodować szumy powietrza
  4. Hej czy pekniete nadkole może powodować spory szum powietrza w czasie jazdy Dodam że drzwi też mam lekko opadnięte
  5. panowie założyłem dziś opony dunlop sp sport blusperonse pierwsze moje wrażenie są bardzo cichótkie i komfortowe aż przyjemniej sie zrobiło w audi Dunlop SP Sport Bluresponse
  6. Jakie ciche i dobre opony do jazdy autostradą do 1000 złotych polecacie w rozmiarze 195/65 r15 ?
  7. Jakie ciche i dobre opony do jazdy autostradą do 1000 złotych polecacie ?
  8. radziłbym ci zapłacić kiedyś mandaty nie przychodziły od tego roku przychodzą z niemiec a i z holandii też
  9. jams231 odpowiedział(a) na jams231 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Audi ma 110 km przebieg 265tyś Wyposażenie: - klimatronik - 2 x elektryczne szyby - wspomaganie kierownicy - kierownica regulowana w 2 płaszczyznach - elektryczne lusterka - centralny zamek - ABS - domykanie szyb z pilota - elektryczna regulacja lędzwi -zmieniarka na 5 płyt i radio seria ---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ---------- plan zmiana softu na 140 km ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:20 ---------- obecnie stoi na zimówkach na stalowych felgach felgi 16 też by sie przydało zakupić na wiosne
  10. dobra nie spinaj sie tak
  11. jams231 opublikował(a) temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ---------- taka tam
  12. ja kupiłem michelin-alpin-a4-195-65-r15 i zobaczymy jak spadnie śnieg czego są warte jężdził ktoś z was na takich
  13. heh ---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ---------- panowie i o co tu chodzi nie czyściłem tej turbiny bo nagle miałem wyjazd do holandii i turbina ani razu sie nie zawiesiła od tamtej pory mam spokój , predkość na trasie 160-180 cały czas w drodze powrotnej też nie było problemów nie przeładowuje czyżby takie przegonienie furki tak na nią wpłyneło a i olej zalałem motul ---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:32 ---------- taka turbina a motor może rozwalić
  14. mój afn ma 250tyś ale naprawde ma coś koło 300tyś a znajomego audi z silnikiem ajm ma 370 tyś i jeżdzi dobrze . ---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- w mojej audi jeszcze 6 wahaczy jest orginalnych bo 2 banany wymieniłem
  15. a gdzie sie spotykacie chłopaki jak coś
  16. panowie a zna ktos jakiegoś specjaliste od turbin z koszalina lub okolic
  17. który z tych olei jest najlepszy motul liqui molly czy valvoline ---------- Post dopisany at 16:38 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ---------- a czy napewno 5w-40 bedzie lepszy niż 10w-40
  18. to wygłuszenie wydaje sie być ok a b7 też wieje cholera przy takiej klasie auta to takie rzeczy nie powinno mieć miejsca tak poprostu bez przyczyny
  19. próbowałem je tak podnieść ale bez skutku ---------- Post dopisany 25-03-2013 at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 23:56 ---------- dziś sie przejechałem lekki wiaterek jest no i mi ten świst przez szybe czołową sie przedostaje już przy 50 km\h na szybie od strony kierowcy uszczelka te zewnętrzna jest odklejona lekko z dołu spróbuje ja jakos skleić ale obawiam sie że poprostu szyba jest żle wklejona bo była kiedyś wymieniana już i gdzieś może w kleju malutka dziurka bedzie ---------- Post dopisany at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ---------- koledzy byłem u gościa od szyb i stwierdził że szyba jest idealnie przyklejona patrzył od wewnątrz również i stwierdził że nie powinno tak szumieć już sam nie wiem troche to denerwowac mnie już zaczyna
  20. a który z tych olejów bedzie najlepszy do mojego silnika motul liqui molly, valvoline który zmniejszy zużycie oleju
  21. tak dokładnie e39 to klasa wyższa jak a6
  22. no właśnie u mnie przy 100 wydaje mi sie uciążliwy a może dlatego ze poprzednio miałem bmw e39 i tam było naprawde cicho
  23. możliwe auto nie jest nowe a w waszych a4 od jakiej prędkości zaczyna robić sie głośno w kabinie
  24. no bede musiał ją dać do jakiegoś specjalisty niech oceni jej stan i zobaczy czy nie ma luzu na wirniku no mi tego oleju na 4 tyś dolałem nie całe pół litr i tak mocno nie ubywa tego oleju i nie zauważyłem zeby dużą chmure zostawiła kiedyś ---------- Post dopisany 30-08-2012 at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany 29-08-2012 at 16:26 ---------- ostatnio zauważyłem taki wyciek pod filtrem oleju ale nie z filtra czy to może wina oleju powinienem przejśc na olej półsyntetyczny ---------- Post dopisany 23-03-2013 at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2012 at 08:08 ---------- w poniedziałek wezmę się z kolegą za czyszczenie turbiny wreszcie i zaleje fure olejem 10w40 motul może zmniejszy sie zużycie oleju
  25. tam przy tym dolnym lewym rogu uszczelka nie przylega idealnie do szyby może to jest przyczyną tych swistów a nadkola mam całe ---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ---------- czytałem na innym forum że ponoć pod nadkolami są jakieś uszczelnienia i w przypadku ich braku też może szumieć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.